ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhľadať na webe

s

Romantickú lagúnu tvorí Morinjský záliv, známy ako neresisko rýb, a niekoľko menších ostrovčekov obklopujúcich mestečko Brodarica. Ak sa vydáte na prechádzku pozdĺž pláže, potom sa Vám naskytne nádherný výhľad na ostrov Krapanj, na ktorý sa môžete pohodlne dopraviť trajektom priamo z Brodarice. Milovníci dalmatínskych rybacích špecialít by určite mali navštíviť niektorú z miestnych tradičných reštaurácií.

Vybavenie

Obchody, pizzerie, reštaurácie, kaviarne, bary, pošta, zmenáreň, bankomat, lekáreň, informačné turistické centrum, požičovňa lodí, taxi služba.

V letovisku je k dispozícii praktický aj zubný lekár.

Pláže

V severnej a južnej časti letoviska sa rozprestierajú dve mestské okruhliakové pláže. Pozdĺž pobrežia sa v Brodarici nachádza 2,5 km dlhá promenáda, ktorá nabáda k podvečerným prechádzkam.

Najznámejšia a zároveň najdlhšia pláž nachádzajúca sa v severnej časti mesta je okruhliaková pláž Rezalište s pozvoľným vstupom do mora. Na pláži sa nachádzajú vonkajšie sprchy, detské ihrisko, verejné toalety, prezliekarne i občerstvenie. Rovnako je možné si za poplatok prenajať ležadlá a slnečníky. A ak by ste si chceli spestriť pobyt na pláži, potom určite využite možnosť zapožičania si vodných bicyklov, člnov a vodných skútrov.

Druhá menšia pláž lemovaná borovicami sa nachádza v južnej časti letoviska. Priamo pri pláži však nenájdete žiadne turistické vybavenie. Z pláže je navyše krásny výhľad na protiľahlý ostrov Krapanj, ktorý je preslávený predovšetkým vďaka lovu a predaju morských húb.

Výlety

Možnosti výletov nájdete v sekcii Výlety Brodarica.

Šport

Plávanie, šnorchlovanie, turistika, cyklistika, rybolov, vodné lyžovanie, tenis, mini golf.