Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Apartmány Biograd na Moru

Vyberte si apartmány Biograd na Moru a prežite dovolenku na kamienkových plážach Soline alebo Bošana. Biograd na Moru ponúka útulné apartmány i štúdiá s klimatizáciou a kompletným vybavením. K dispozícii sú aj apartmány s výhľadom na more a s WIFI internetom.

Apartmány Biograd na Moru

mobilhome Kum
Oblasť: Zadarská riviéra Letovisko: Biograd na Moru

Mobilhome priamo pri pláži. Klimatizácia, WIFI, gril, vonkajšia sprcha, úväz člna. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode). Ubytovanie pre všetky vekové kategórie.
Mobilhome Kum sa nachádzajú v obľúbenom letovisku Biograd na Moru, v juhovýchodnej časti zvanej Kumenat. Okruhliaková pláž je len 10 m od domu. Môžete navštíviť aj rušnejšiu okruhliakovú pláž Soline s barmi a občerstvením (600 m). Obchod je vzdialený 250 m, reštaurácia 400 m od mobilných domov. Ubytovať sa môžete v troch moderne zariadených mobilných domčekoch priamo pri pláži. Každý mobilhome má krásny výhľad na more. Ubytovanie v mobilhome Kum odporúčame všetkým vekovým kategóriám! Možnosť ubytovania s malým psom za príplatok 10 €/deň.

3 mobilhome pre 4-6 osôb, 2 spálne.

apartmány Šime
Oblasť: Zadarská riviéra Letovisko: Biograd na Moru

Klimatizácia, WIFI, gril, bezpečnostný trezor. Jedno dieťa do 2 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Judita sa nachádzajú v areáli rekreačných domčekov, oddelených od mesta a od pláží borovicovým lesom. 430 m od domu je kamienková pláž Soline s pozvoľným vstupom do mora. Do historického centra Biogradu je to 700 m. Apartmán A2 na prízemí je vhodný aj pre handicapované osoby na invalidnom vozíku. WIFI internet zdarma.

2 apartmány pre 4-5 osôb, 2 spálne.

apartmány Judita
Oblasť: Zadarská riviéra Letovisko: Biograd na Moru

Klimatizácia, WIFI, gril, bezpečnostný trezor. Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode).
Apartmány Judita sa nachádzajú v areáli rekreačných domčekov, oddelených od mesta a od pláží borovicovým lesom. Dom je strážený bezpečnostnými kamerami. 470 m od domu je kamienková pláž Soline s pozvoľným vstupom do mora. Do historického centra Biogradu je to 700 m.

2 apartmány pre 4-5 osôb, 2 spálne.

apartmány Iva
Oblasť: Zadarská riviéra Letovisko: Biograd na Moru

Klimatizácia, WIFI, gril. Vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Apartmánový dom Iva sa nachádza cca 110 m od kamienkovej pláže Bošana s pozvoľným vstupom do mora. Centrum mesta Biograd je vzdialené 1,5 km. WIFI internet zdarma.

4 štúdiá pre 2-3 osoby,
4 apartmány pre 3-5 osôb, 1 spálňa,
4 apartmány pre 3-4 osoby, 1 spálňa.