ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhľadať na webe

s

Každý si iste rád pochutí na nejakej miestnej špecialite, ale stravovať sa takto každý deň je pre mnoho turistov nepredstaviteľné. Preto dovolenka v Chorvátsku často začína už v slovenskom supermarkete. Nákupom konzerv a najrôznejších instantných jedál. Súhlasíme, že ubytovať sa v apartmáne s vybavenou kuchyňou je najlepším riešením. Ale chce sa vám naozaj každý deň na dovolenke variť? A chce sa niekomu vôbec na konzervách stráviť celý týždeň?

S jedlom v sáčku to myslíme vážne

Počas ciest nielen do Chorvátska sa nám osvedčili hotové jedlá Expres Menu. Avšak pozor - nejedná sa o žiadnu vysušenú, instantnú stravu. Tieto hotové jedlá sú naozaj chutné a tiež dobre vyzerajú. A ku všetkému sú za dobrú cenu!

Sortiment jedál je bohatý - v ponuke je cez 100 druhov jedál: raňajkové kaše, polievky, hlavné hotové jedlá i mäsá vo vlastnej šťave. Nám veľmi chutilo napr. kurča na paprike, morka na slanine, bravčové na šampiňónoch alebo hovädzí guláš. Z polievok sa nám na večeru osvedčila gulášová, šošovicová alebo vývary.

Stačí si kúpiť ryžu či cestoviny, ktorých príprava nie je náročná, alebo si zaobstarať prílohy priamo z Expres Menu. Každopádne behom pár minút máte k dispozícii skvelé jedlo, na ktorom si pochutí celá rodina.

Objednávajte tu:

Expres menu

Výhody jedál Expres Menu

Jedlá Expres Menu doporučujeme, pretože:

  • sú balené vo fóliovom obale a teda veľmi skladné - šetríte miesto pri preprave,
  • sú trvanlivé a zároveň bezpečné - nehrozia črevné problémy,
  • nepokazia sa - vydržia v bežnej teplote počas prepravy aj v mieste ubytovania,
  • nimi pokryjete stravu počas celého dňa (raňajky, obed aj večeru).
  • všetky jedlá sú štandardne bezlepkové
  • k dispozícii sú jedlá pre vegetariánov, vegánov i SCD

Výhodou tiež je, že tieto jedlá sú balené ako dvojporciové (600 g) aj jednoporciové (300 g) - čo možno pekne nakombinovať ako pre trojčlennú, tak aj pre viacčlennú rodinu.

Šetrite čas pre lepšie zážitky než varenie

Balené jedlá Expres Menu si môžete objednať pekne s predstihom až do domu. Ušetríte tak čas nielen na príprave jedál, ale aj na nákupoch v obchode.

Jedlá Expres Menu môžeme len odporučiť. Vyskúšajte ich aj vy - iste si ich tiež obľúbite a možno vám budú uľahčovať život nielen na dovolenke pri mori, ale napríklad aj na víkendových podujatiach, na chate pod.

Vyberte si zo širokej ponuky apartmánov po celom pobreží Chorvátska!

Destinácie Chorvátska na mape