ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhľadať na webe

s

Najžiadanejšie ostrovy

Niektoré ostrovy sú dostupné len trajektom, iné sú s pevninou spojené mostom (napríklad ostrovy Pag a Krk). Na ostrovoch môžete častejšie nájsť apartmány bližšie k pláži. Ubytovať sa môžete najmä v apartmánoch alebo menších hoteloch a penziónoch. Odporúčame apartmány na ostrove Pag, najmä v Mandre, a tiež na ostrove Pašman v Tkone. Vyberte si, ktoré pláže preferujete - pozrite si Pláže Chorvátsko.

Najžiadanejšie riviéry

Najnavštevovanejšia v Chorvátsku je Makarská riviéra s ubytovaním v mnohých hoteloch, apartmánoch a penziónoch. Na Zadarskej, Šibenickej a Omišskej riviére prevláda ubytovanie v apartmánoch. Odporúčame apartmány a mobilhomy na Zadarskej riviére, najmä v Biograde na Moru, Sv Filip i Jakov a Privlake.

Ďalšie navštevované oblasti

Tu je potrebné uznať osobitné postavenie Istrie, kde sa predáva najviac ubytovacích zariadení v celom Chorvátsku. Ubytovanie na Istrii je možné v kempoch a strediskách, hoteloch a apartmánoch. V ostatných miestach Chorvátska opäť prevláda ubytovanie v apartmánoch. Odporúčame Orebič na Pelješci, zaujímavý je aj ostrov Vis a ostrov Dugi otok.