Vyhľadať na webe

s

Ostrov Pašman je ľahko dostupný trajekterm z Biogradu na Moru (jazda trajektom trvá len 20 minút). Dobropoljana je od trajektového prístavu v Tkone vzdialená 12 km severozápadným smerom.

Vybavenie

Dobropojana je malá, pokojná dedinka. Z vybavenia sa tu nachádza len jedna reštaurácia, jeden obchod s potravinami, druhý s galentériou, stánok s čerstvým ovocím a zeleninou a dva bary pri pláži, kde je možné kúpiť aj zmrzlinu.

Ďalšie vybavenie nájdete v meste Tkon (12 km): reštaurácie, bary, cukráreň, obchody, tržnica, turistická agentúra, stánky so suvenírmi, banky, bankomaty, lekáreň, kostoly, zábavný park pre deti, požičovne bicyklov, kajakov, skútrov, štvorkoliek ( squadov), vodných bicyklov, člnov a stand-up peddalingu.

Najbližšia čerpacia stanica je v Biograde na Moru (hneď pri trajektovom prístave) av obci Preko na ostrove Ugljan (dostupný cez most).

Výlety

Tráviť dovolenku na ostrove má svoje nesporné výhody - môžete preskúmavať celý ostrov podľa ľubovôle. V prípade dovolenky v Dobropoljane potom máte k dispozícii ostrovy hneď dva - PašmanUgljan (sú prepojené mostom). Jedným z najzaujímavejších sídiel na Pašmane je mestečko Tkon. Na stránke o letovisku Tkon si prečítajte o zaujímavostiach, ktoré tu môžete objavovať. Tkon je od Dobropojany vzdialený len 12 km.

Premýšľate, čo darovať svojim blízkym na Vianoce?

Darujte im letnú dovolenku v Chorvátsku v podobe vianočného darčekového poukazu. Pripravíme vám poukaz na vybraný pobyt alebo si môžete zakúpiť poukaz na určitú čiastku podľa vášho želania. Poukazy na čiastku môžete uplatniť na akýkoľvek pobyt do 15. 9. 2024.