Penzióny Chorvátsko, Chorvátsko polpenzia

Chystáte sa do Chorvátska na dovolenku? Prajete si ubytovanie v apartmánoch, ale nechcete variť? Ponúkame vám ubytovanie v penziónoch. Jedná sa buď o apartmány alebo izby s možnosťou stravovania (večere alebo polpenzie) v ubytovacom objekte alebo v jeho blízkom okolí. Vyskúšajte penzióny Chorvátsko - apartmány s polpenziou, izby s polpenziou a objekty s reštauráciou.

Prehľad ubytovania podľa Vášho zadania: Pensiony Chorvatsko

apartmány Ivica

apartmány Ivica
Mandre, ostrov Pag, apartmány Chorvátsko 2015

Moderné apartmány nájdete v pokojnom letovisku Mandre, 80 m od okruhliakovej pláže. Je možné si objednať večere (chorvátska strava) za cenu 75 €/osobu/týždeň. Deti do 12 rokov - polovičná porcia za 38 €/osobu/týždeň. Večere sú podávané priamo v dome Ivica. WIFI internet zdarma.
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma!
Pri obsadení piatimi osobami je 5. (najmladšia) osoba v apartmáne zdarma!

2 apartmány pre 3-5 osôb, 2 spálne,
4 apartmány pre 3-5 osôb, 1 spálňa,
2 apartmány pre 3-4 osoby, 1 spálňa.


apartmány Sandra

apartmány Sandra
Mandre, ostrov Pag, apartmány Chorvátsko 2015

Apartmány sa nachádzajú v pokojnom letovisku Mandre, 100 m od okruhliakovej pláže. Je možné si objednať večeru (chorvátska strava) za cenu 75 €/osobu/týždeň. Deti do 12 rokov - polovičná porcia za 38 €/osobu/týždeň. Večere sú podávané v dome Ivica (cca 30 m). WIFI internet zdarma.
Vo vybraných apartmánoch jedno dieťa do 3 rokov zdarma!

6 apartmánov pre 2-3 osoby, 1 spálňa,
3 apartmány pre 4 osoby, 2 spálne,
2 štúdiá pre 2 osoby.


apartmány Ivando****

apartmány Ivando****
Drvenik, Chorvátsko

Apartmány Ivando**** je novo postavená depandance Hotela Ivando. Leží len 60 m od kamienkovej pláže lemovanej borovicami a ponúka apartmány, štúdiá aj izby - polpenzia v cene. Krásne ubytovanie v kvalitnom prevedení získalo 4 hviezdičky a je vhodné aj pre náročných klientov! WIFI internet zdarma.
6. osoba na prístelke v apartmáne zdarma (vr. polpenzie)!
1 dieťa do 3 rokov na prístelke alebo bez lôžka zdarma (vr. polpenzie)!

6 apartmánov pre 2-6 osôb, 1 spálňa,
2 štúdiá pre 2-3 osoby,
1 štúdio pre 2 osoby,
3 izby pre 3 osoby,
3 izby pre 2-3 osoby,
2 izby pre 2 osoby.


apartmány Anita

apartmány Anita
Vodice

Apartmánový dm sa nachádza v tichej časti 20 m od kamienkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Možnosť občerstvenia hneď pri dome, reštaurácia 100 m, obchod 50 m. Do centra mesta Vodice sú to 2 km. WIFI internet zdarma.
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma!

5 apartmánov pre 4 osoby, 2 spálňe
3 apartmány pre 3-4 oosby, 1 spálňa,
1 štúdio pre 2-3 osoby, 1 spálňa.


apartmány Maro

apartmány Maro
Živogošče - Mala Duba

Dom sa nachádza vo veľmi pokojnom letovisku Živogošče - Mala Duba a je obklopený bohatou vegetáciou. Krásna pláž z drobných kamienkov lemovaná borovicami je len 60 m od domu, nudistická pláž je 150 m od domu. WIFI internet zdarma. V apartmáne A1 možnosť ubytovania so psom. Monžosť polpenzie za 15 €/osobu/deň (deti do 6 rokov platia 50 %).

1 apartmán pre 5-8 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 5-7 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 4-5 osôb, 1 spálňa,
1 apartmán pre 4 osoby, 1 spálňa.


apartmán Duba

apartmán Duba
Živogošće - Mala Duba

Apartmán se nachází v nově zrekonstruovaném Penzionu Mala Duba, hned u krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Pláž je lemovaná vysokými borovicemi, které poskytují příjemný stín. FKK pláž je vzdálená 150 m. WIFI internet zdarma. Monžost polopenze za 15 €/osobu/den (děti do 6 let platí 50 %).

1 apartmán pro 4-5 osob, 2 ložnice.


Apartmán sa nachádza v novo zrekonštruovanom penzióne Mala Duba, hneď pri krásnej kamienkovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Pláž je lemovaná vysokými borovicami, ktoré poskytujú priamy tieň. FKK pláž je vzdialená 150 m. WIFI internet zdarma. Možnosť polpenzie za 15 €/osobu/deň (deti do 6 rokov platia 50%).

1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne.


penzion Mala Duba

penzion Mala Duba
Živogošće - Mala Duba

Novo zrekonštruovaný Penzión Mala Duba stojí hneď pri krásnej kamienkovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Pláž je lemovaná vysokými borovicami poskytujúcimi príjemný tieň. FKK pláž je vzdialená 150 m. V každej izbe chladnička. Polpenzia v cene. WIFI internet zdarma.

Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (bez lôžka a polpenzie)!
Výhodné zľavy pre deti do 11 rokov na prístelke (vr. polpenzie)!

Dvojlôžkové izby, výhľad more (v niektorých možnosť prístelky),
Dvojlôžkové izby, mini balkón (v niektorých možnosť prístelky).


apartmány Nikola

apartmány Nikola
Gradac, apartmány v Chorvátsku

Apartmány sa nachádzajú 50 m od peknej okruhliakovej pláže. Možnosť polpenzie v reštaurácii 50 m od domu za 11 až 17 €/osobu/deň (podľa zvolenej varianty polpenzie a termínu). FKK pláž v západnej strane Gradacu. WIFI internet zdarma.

5 apartmánov pre 4-6 osôb, 2 spálne,
2 apartmány pre 2-5 osôb, 1 spálňa,
4 apartmány pre 2-4 osoby, 1 spálňa,
4 štúdiá pre 2-4 osoby,
1 štúdio pre 2-3 osoby.


apartmány Bagarić

apartmány Bagarić
Medići, Chorvátsko apartmány

Apartmánový dom leží v pokojnom letovisku Medići. 50 m od domu je krásna piesočnatá pláž (hrubší piesok), na ktorú vedú schody. V dome si možno na mieste objednať večere za 7-15 € (chorvátska strava). WIFI internet zdarma.

2 štúdiá pre 2 osoby,
3 štúdiá pre 2-3 osoby,
1 apartmán pre 4-5 osôb, 1 spálňa,
1 apartmán pre 4-7 osôb, 2 spálne.


apartmány Jolanda

apartmány Jolanda
Lumbarda, ostrov Korčula

Apartmánový dom stojí hneď pri morskom pobreží a má súkromný vstup do mora (betónové mólo) - k dispozícii sú lehátka a slnečníky. V pešej vzdialenosti je piesočná pláž Tatinja aj okruhliaková pláž. Piesočná pláž Tatinja s veľmi pozvoľným vstupom do mora je 60 m od domu a je ideálna pre malé deti. Okruhliaková pláž je vzdialená 200 m. Možnosť kúpania v štýle FKK na priľahlých neobývaných ostrovčekoch. WIFI internet zdarma. Možnosť ubytovania so psom zadarmo.

1 apartmán pre 6 osôb, 2 spálne,
1 apartmány pre 5 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 5 osôb, 1 spálňa,
1 apartmán pre 4 osoby, 1 spálňa,
1 štúdio pre 3 osoby,
3 štúdiá pre 2 osoby.


apartmány Lavanda

apartmány Lavanda
Zátoka Vela Stiniva, ostrov Hvar

Štýlový kamenný dom s apartmánmi sa nachádza priamo na pláži, v zátoke Vela Stiniva na severnom pobreží ostrova Hvar. Zátoka je zovretá strmými skalami a nájdete tu krásnu okruhliakovú pláž s pozvoľným vstupom do vody, more v zátoke má smaragdovú farbu. V prízemí domu je reštaurácia (vchod a terasy apartmánov sú z opačnej strany ako reštaurácia). Dom je ideálny pre obsadenie dvoma rodinami, ktoré sa poznajú (veľká spoločná terasa).

2 apartmány pre 4 osoby, 2 spálne.


apartmány Ružmarin-I

apartmány Ružmarin-I
Zátoka Vela Stiniva, ostrov Hvar

Apartmánový dom leží 20 m od krásnej kamienkovej pláže v zátoke Vela Stiniva na severnom pobreží ostrova Hvar. Reštaurácia je pri dome Lavanda vzdialenom 30 m.

3 apartmány pre 4 osoby, 1 spálňa,
3 izby pre 2-4 osoby.


apartmány Sidrana

apartmány Sidrana
Stomorska, ostrov Šolta

Dom stojí hneď pri morskom pobreží, v centre romantického letoviska Stomorska. Kúpať sa môžete hneď pri dome (betónové mólo a prírodné skalnaté pobrežie). Krásna kamienková pláž je od domu 350 m. V prízemí domu je umiestnená reštaurácia.

1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne.


apartmány Illyrian Resort

apartmány Illyrian Resort
Milna, ostrov Brač

Apartmánový komplex Illyrian Resort sa nachádza v letovisku Milna na ostrove Brač, len 20-50 m od pobrežia s menšími okruhliakovými plážami. V areáli rezortu je reštaurácia, kde je možné dohodnúť raňajky, polpenziu alebo len večere. WIFI internet zdarma.
5. osoba - dieťa do 12 rokov - v apartmáne na rozkladacom lôžku zdarma!

31 apartmánov pre 4-5 osôb, 1 spálňa.


apartmány penzión More

apartmány penzión More
Pag-mesto, ostrov Pag, apartmány Chorvátsko 2015

Penzión s apartmánmi a samostatnými izbami sa nachádza v letovisku Pag-mesto. Piesočnato-okruhliaková pláž je vzdialená 50 m od domu. Možnosť objednať si priamo v penzióne raňajky a večere: raňajky 4 €/osobu/deň, večera 12 €/osobu/deň (v období 5. 7. - 19. 8., mimo toto obdobie 9 €/osobu/deň). WIFI internet zdarma.
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma!

3 apartmány pre 3-6 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 2-4 osoby, 1 spálňa,
4 izby pre 2 osoby,
1 izba pre 3 osoby,
1 izba pre 3-4 osoby.


apartmány Pag 11

apartmány Pag 11
Pag-mesto, ostrov Pag, apartmány Chorvátsko 2015

Apartmánový dom sa nachádza v meste Pag. Piesočnato-okruhliaková pláž je od domu vzdialená 120 m. Obchod s potravinami je od domu 200 m. V penzióne More, vzdialenom 100 m, je možnosť polpenzie: raňajky 4 €/osobu/deň, večera 12 €/osobu/deň (v období 5. 7. - 19. 8., mimo toto obdobie 9 €/osobu/deň). WIFI internet zdarma.
Jedno dieťa do 5 rokov zdarma!

1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne,
3 apartmány pre 2-3 osoby, 1 spálňa,
1 štúdio pre 2-3 osoby.


apartmány Cico, ostrov Hvar

apartmány Cico, ostrov Hvar
Pokrivenik, ostrov Hvar

Apartmánový dom Cico sa nachádza v Pokriveniku na severnom pobreží ostrova Hvar. Dom je situovaný hneď pri morskom pobreží. Kúpanie z prírodných kameňov či betónových mól je možné hneď pri dome. Na okruhliakovú pláž na konci zálivu vás majiteľ zavezie tam aj späť motorovým člnom, trvá to len 5 minút. Možnosť stravovania v hoteli Timun, 20 m od apartmánov. WIFI internet za poplatok.

1 apartmán pre 6-8 osôb, 3 spálne,
1 apartmán pre 4-7 osôb, 2 spálne
2 štúdiá pre 2 osoby,
1 štúdio pre 3 osoby,
3 štúdiá pre 4 osoby.


robinzonáda Maslina

robinzonáda Maslina
Severné zátoky, ostrov Hvar

Úplne novo postavený apartmánový dom stojí len 20 m nad peknou okruhliakovou plážou, v malebnej zátoke na severnom pobreží ostrova Hvar. Možnosť stravovania v reštaurácii majiteľa, 10 m od domu. Internet cez USB modem majiteľa zdarma (do limitu 100 HRK, potom za poplatok).
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma!

2 apartmány pre 4 osoby, 2 spálne.


apartmány Jih 12

apartmány Jih 12
Južné zátoky, ostrov Hvar

Úplne novo postavený dom sa nachádza v tichej zátoke na južnom pobreží ostrova Hvar, s veľmi čistým morom. Dom stojí hneď pri morskom pobreží - vstup do mora je možný hneď od domu. K dispozícii je pri dome aj sprcha. 30 m od domu je krásna okruhliaková pláž, 100 m od domu je druhá okruhliaková pláž. V týchto apartmánoch môžete zažiť dovolenku v štýle robinzonáda. Užijete si tu maximálne súkromie - pláže v tejto zátoke využívajú iba hostia domu. Výnimočne krásne miesto, skvelé šnorchlovanie! Možnosť polpenzie v dome. WIFI internet zdarma.

1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 2-4 osoby, 1 spálňa,
1 apartmán pre 3-5 osôb, 1 spálňa.


apartmány Lara

apartmány Lara
Južné zátoky, ostrov Hvar

Dom sa nachádza v romantickej zátoke na južnom pobreží ostrova Hvar, hneď pri krásnej okruhliakovej pláži. Pekné ubytovanie na veľmi pokojnom mieste s maximálnym súkromím. V prízemí domu prevádzkuje majiteľ reštauráciu.

1 apartmán pre 5-6 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 4-5 osôb, 1 spálňa,
2 štúdiá pre 4 osoby,
1 štúdio pre 2 osoby.


apartmány Čegir, ostrov Hvar

apartmány Čegir, ostrov Hvar
Ivan Dolac, ostrov Hvar

Apartmánový dom sa nachádza v obľúbenom letovisku Ivan Dolac na južnom pobreží ostrova Hvar. 200 m od domu je pekná pláž z drobných okruhliakov s pozvoľným vstupom do mora, obchod, reštaurácia. Majiteľ prevádzkuje v dome pre svojich hostí reštauráciu. 200 m od domu východným smerom je pláž FKK. WIFI internet zdarma.

6 apartmánov pre 4-6 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 2-4 osoby, 1 spálňa.


apartmány Jakov

apartmány Jakov
Ostrov Ščedro (u ostrova Hvar)

Novo postavený apartmánový dom je jedným z mála domov poskytujúcich ubytovanie na ostrove Ščedro. Pekná kamienková pláž je 50 m od domu. Možnosť polpenzie v reštaurácii majiteľov pri dome. Na požiadanie majiteľ klientom nakúpi v Zavale potrebné potraviny a privezie im ich na Ščedro. Prevoz člnom zo Zavaly na Ščedro je zaistený majiteľom apartmánov. WIFI internet zdarma. Možnosť ubytovania so psom za 5 €/deň. Úväz pre čln zdarma.

1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne,
3 apartmány pre 4 osoby, 1 spálňa.


Apartmány Ružmarin-II

Apartmány Ružmarin-II
Zátoka Vela Stiniva, ostrov Hvar

Apartmánový dom leží 20 m od krásnej okruhliakovej pláže v zátoke Vela Stiniva na severnom pobreží ostrova Hvar. Reštaurácia je pri dome Lavanda vzdialenom 30 m.

1 apartmán pre 4-5 osôb, 1 spálňa,
2 izby pre 2-4 osoby,
1 izba pre 2-3 osoby.


Apartmány Ružmarin-III

Apartmány Ružmarin-III
Zátoka Vela Stiniva, ostrov Hvar

Apartmánový dom leží 20 m od krásnej okruhliakovej pláže v zátoke Vela Stiniva na severnom pobreží ostrova Hvar. Reštaurácia je pri dome Lavanda vzdialenom 30 m.

1 apartmán pre 9-10 osôb, 2 spálne.


apartmány David

apartmány David
Severné zátoky, ostrov Hvar

Dom sa nachádza bezprostredne pri mori na severnom pobreží Hvaru. Kúpanie je možné z betónového móla (10 m od domu) alebo z malej kamienkovej pláže (50 m od domu). Dom je dostupný z dedinky Bogomolje, kde je aj najbližší obchod. Na požiadanie privezie majiteľ klientom potraviny, chlieb pečie doma sám - možno zakúpiť priamo u ňho. WIFI internet zdarma. Možný úväz pre člun za 15 €/deň. Možnosť ubytovania so psom (do 10 kg).
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma!

1 apartmán pre 6-10 osôb, 3 spálne,
1 apartmán pre 5 osôb, 2 spálne,
2 apartmány pre 4-5 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 3 osoby, 1 spálne.


apartmány Vesna

apartmány Vesna
Brela, apartmány v Chorvátsku

Apartmány sa nachádzajú 100 m od krásnej pláže z drobných okruhliakov, lemovanej borovicami, v časti Brela - Jakiruša. Na pláži pod domom sú k dispozícii sprchy. Pekné nudistické pláže sú dostupné autom. WIFI internet zdarma. Možnosť polpenzie či večerí v reštaurácii Burin (50 m od domu).

1 apartmán pre 5-8 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne.


luxusné apartmány Royal

luxusné apartmány Royal
Brela, Chorvátsko

Luxusné ubytovanie za prijateľnú cenu!
Úplne novo postavený apartmánový dom sa nachádza hneď pri krásnej pláži z drobných okruhliakov v Brele, v časti Jakiruša. Možnosť polpenzie alebo večerí v reštaurácii Burin, 5 minút chôdze od domu. Na pláži pred domom sú sprchy. Pekné nudistické pláže sú dostupné autom. WIFI internet zdarma. Mimo júl a august možnosť ubytovania s malým psom za 5 €/deň.

1 apartmán pre 3-5 osôb, 1 spálňa,
1 apartmán pre 5-7 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 3-6 osôb, 1 spálňa,
1 štúdio pre 3-4 osoby,
1 štúdio pre 2 osoby.


apartmány Ursić

apartmány Ursić
Brela, apartmány v Chorvátsku

Apartmánový dom sa nachádza 100 m od krásnej pláže z drobných okruhliakov lemovanej borovicami v časti Brela-Jakiruša, ktorá je od centra Brely vzdialená cca 3 km. Na pláž vedú schody. Pekné nudistické pláže sú dostupné autom. Možnosť ubytovania so psom zdarma. WIFI internet zdarma. Možnosť polpenzie či večerí v reštaurácii Burin (20 m od domu).

1 apartmán pre 8-11 osôb, 4 spálne,
1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne.


apartmány Rubin, ostrov Hvar

apartmány Rubin, ostrov Hvar
Pokrivenik, ostrov Hvar

Apartmány Rubin sa nachádzajú v Pokriveniku na severnom pobreží ostrova Hvar. Dom Rubin je situovaný hneď pri morskom pobreží s malou kamienkovou plážou. Kúpanie je možné aj z prírodných plochých kameňov či betónových mol. Na kamienkovú pláž na konci zálivu vás majiteľ zavezie tam aj späť motorovým člnom, trvá to len 5 minút. Možnosť stravovania v hoteli Timun. WIFI internet za poplatok.

1 apartmán pre 10-13 osôb, 5 spální,
1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 4-7 osôb, 1 spálňa,
4 apartmány pre 3-5 osôb, 1 spálňa,
2 štúdiá pre 2-3 osoby,
2 štúdiá pre 2 osoby.


apartmány Ruža, ostrov Hvar

apartmány Ruža, ostrov Hvar
Pokrivenik, ostrov Hvar

Apartmánový dom susedí s domom Rubin, stojí tiež hneď pri morskom pobreží. Kúpanie hneď u apartmánov je možné z prírodných plochých kameňov či betónových mol. Na kamienkovú pláž na konci zálivu Pokrivenik vozí majiteľ hosťov motorovým člnom, trvá to len 5 minút. Možnosť stravovania v hoteli Timun. WIFI internet za poplatok.

1 apartmán pre 6-7 osôb, 3 spálne,
1 štúdio pre 2-3 osoby.


robinzonáda Žana

robinzonáda Žana
Severné zátoky, ostrov Hvar

Apartmánový dom sa nachádza v tichej zátoke na severnom pobreží ostrova Hvar, 20 m od peknej kamienkovej pláže. V prízemí domu je k dispozícii bar s občerstvením (nápoje, zmrzlina). Možnosť večerí v dome.

1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 2-4 osoby, 1 spálňa,
4 štúdiá pre 2-4 osoby,
1 štúdio pre 2-3 osoby.


Chorvátske penzióny

Na rozdiel od väčšiny apartmánov vám chorvátske penzióny okrem ubytovania ponúknu aj možnosť zaisteného stravovania, väčšinou formou polpenzie (tj. raňajky a večere). Penzióny môžu mať ubytovanie v samostatných izbách s kúpeľňou (niekedy je kúpeľňa cez chodbu!). Súčasťou izby môže byť aj balkón. Ideálny je penzión s ubytovaním vo vybavených apartmánoch, teda aj s kuchynkou.

Ďalšie možnosti ubytovania ponúkame na stránkach Apartmány ChorvátskoHotely Chorvátsko.