Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

CK Novalja - cestovná kancelária pre Chorvátsko

Cestovná kancelária Novalja so sídlom v Brne je českou cestovnou kanceláriou špecializujúcou sa na Chorvátsko. Na českom a slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1999. CK Novalja ponúka už tradične ubytovanie a dovolenku v Chorvátsku, najmä ubytovanie v súkromných apartmánoch, ale aj ubytovanie so stravou v penziónoch a hoteloch. Dopravu do Chorvátska nezaisťujeme, naši klienti využívajú individuálnu dopravu vlastným autom. Na cestu do Chorvátska vás vybavíme starostlivo vypracovanými pokynmi na cestu.

Prečo do Chorvátska s nami?

1. ĽUBOVOLNÝ DEŇ NÁSTUPU:
sami si zvolíte deň príchodu a odchodu
2. DOVOLENKA PRE RODINY S DEŤMI:
vyberáme ubytovanie a pláže vhodné pre rodiny s deťmi
3. UBYTOVANIE BLÍZKO MORA:
ponúkame tiež apartmány priamo pri pláži
4. S NAMI VIETE, KAM IDETE:
poskytujeme pravdivé informácie a skutočné fotografie vášho ubytovania

 

Vízia Cestovnej kancelárie Novalja

Venujeme veľké úsilie výberu chorvátskych letovísk a ubytovacích zariadení - každé musí byť na zaujímavom mieste, blízko peknej pláže vhodné pre deti alebo napríklad v romantickom zálive ďaleko od masovej turistiky. Apartmány, ktoré ponúkame, musia mať nadpriemernú úroveň. Od chorvátskych majiteľov očakávame ústretovosť k našim klientom. Veríme, že sa vám budú nami vybrané letoviská tiež páčiť.

Dovolenka s CK Novalja

Máme pre vás pestrý výber ubytovania po celom chorvátskom pobreží. Prehľad ponuky apartmánov, penziónov a hotelov v Chorvátsku nájdete na strane ubytovanie Chorvátsko. Okrem Chorvátska ponúkame ubytovanie aj v atraktívnom letovisku Neum v Bosne a Hercegovine.

Záujemcom o nevšednú dovolenku v Chorvátsku odporúčame vyskúšať dovolenku na lodi na Jadrane. Počas okružnej plavby spoznáte najkrajšie miesta Chorvátska a zároveň si aj oddýchnete.

Dovolenku si u nás môžete rezervovať priamo na webe, telefonicky alebo osobne v našej kancelárii v Brne.

Klientom zo Slovenska ponúkame možnosť využiť platbu na náš eurový účet v slovenskej banke.

Na nás se môžete spoľahnúť

Pre klienty na ostrove Pag sú k dispozícii služby nášho českého delegáta. Delegát poskytuje našim klientom informácie a zabezpečuje výlety na ostrove Pag a lodné výlety na okolité ostrovy.

Klienti na Pagu sa na delegáta môžu obrátiť aj pri riešení neočakávaných situácií (zdravotné ťažkosti, problémy s autom, a i.). Klienti ubytovaní v iných oblastiach Chorvátska môžu v prípade problémov telefonicky kontaktovať našu cestovnú kanceláriu. Riešenie neočakávaných situácií sme schopní zabezpečiť za pomoci chorvátskych majiteľov objektov a spolupracujúcich chorvátskych agentúr.

Prajeme vám krásnu a pohodovú dovolenku!