Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Maslinica, ostrov Šolta

Ak hľadáte pokojné letovisko pre rodinnú dovolenku, vyberte si ubytovanie Maslinica na ostrove Šolta. Krásne okruhliakové pláže v Maslinici lákajú k odpočinku i detským hrám a moderne upravený prístav k večerným prechádzkam a posedeniu pri šoltskom víne. Maslinica ponúka apartmány za priaznivé ceny.

Ubytovanie Maslinica

apartmány Racek

apartmány Racek

Apartmán Racek sa nachádza na pokojnom mieste v málo známom letovisku Maslinica. Čarovná okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je len 60 m od domu. Reštaurácia je vzdialená 380 m, obchod 560 m. Pekné ubytovanie blízko pláže! Možnosť ubytovania so psom zdarma. WIFI internet zdarma.
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (len po predchádzajúcom dohovore)!

1 apartmán pre 2-5 osôb, 2 spálne.


apartmány Barbara

apartmány Barbara

Apartmánový dom Barbara sa nachádza na pokojnom mieste v málo známom letovisku Maslinica na ostrove Šolta. Čarovná okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je 150 m od domu. Reštaurácia je 470 m od domu, obchod 650 m. Dom je obklopený citrónovníky a u majiteľov si možno zakúpiť vynikajúce produkty domáceho ekologického poľnohospodárstva. Ubytovanie v dome Barbara je vhodné aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. WIFI internet zdarma.
Veľmi priaznivé ceny ubytovania!

3 apartmány pre 2-4 osoby, 1 spálňa.