Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Biograd na Moru ubytovanie

Vyberte si ubytovanie Biograd na Moru a prežite dovolenku na okruhliakových plážach Soline alebo Bošana. Biograd na Moru ponúka útulné apartmány i štúdiá s klimatizáciou a kompletným vybavením. K dispozícii sú aj apartmány s výhľadom na more a s WIFI internetom.

Apartmány Biograd na Moru

apartmány Iva

apartmány Iva

Apartmánový dom Iva sa nachádza cca 110 m od kamienkovej pláže Bošana s pozvoľným vstupom do mora. Centrum mesta Biograd je vzdialené 1,5 km. WIFI internet zdarma.

4 štúdiá pre 2 osoby,
8 apartmánov pre 4 osoby, 1 spálňa.


apartmány Judita

apartmány Judita

Apartmány Judita sa nachádzajú v areáli rekreačných domčekov, oddelených od mesta a od pláží borovicovým lesom. 470 m od domu je kamienková pláž Soline s pozvoľným vstupom do mora. Do historického centra Biogradu je to 700 m. WIFI internet zdarma.
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma!

2 apartmány pre 4-5 osôb, 2 spálne.


apartmány Šime

apartmány Šime

Apartmány Judita sa nachádzajú v areáli rekreačných domčekov, oddelených od mesta a od pláží borovicovým lesom. 430 m od domu je kamienková pláž Soline s pozvoľným vstupom do mora. Do historického centra Biogradu je to 700 m. Apartmán A2 na prízemí je vhodný aj pre handicapované osoby na invalidnom vozíku. WIFI internet zdarma.
Jedno dieťa do 2 rokov zdarma!

2 apartmány pre 4-5 osôb, 2 spálne.