Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Hotely Chorvátsko - hotely v Chorvátsku

Hotely Chorvátsko – ponúkame Vám cenovo dostupné hotely v Chorvátsku na vybraných miestach chorvátskeho pobrežia. Skúste niekedy hotel v Chorvátsku namiesto apartmánu, nemusí to byť drahšie! Chorvátsko ponúka návštevníkom rôzne typy ubytovania. Popri obľúbených apartmánoch si môžete vybrať aj z hotelov. Výhodou ubytovania v hoteli v Chorvátsku sú ponúkané služby - predovšetkým stravovanie. Najžiadanejšie je ubytovanie v hoteli s polpenziou, veľa klientov však volí hotely s plnou penziou či dokonca hotely all inclusive. Chorvátsko hotely – všetko zabezpečí personál hotela a Vy si môžete Vašu dovolenku bezstarostne užívať.

Prehľad ubytovania podľa vášho zadania: Hotely Chorvatsko

hotel Centinera***

hotel Centinera***
Pula - Banjole, Istria, hotely Chorvátsko

Hotel Centinera*** tvoria 3 samostatné pavilóny, nachádzajúce sa 20 m od peknej okruhliakovej pláže, kde nájdete i miesta v tieni. K dispozícii sú dvojlôžkové izby s možnosťou 1 až 2 prísteliek. Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou a WC, TV+SAT, minibarom, klimatizáciou. Väčšina izieb s balkónom. V cene je zahrnutá polpenzia. WIFI internet na recepcii hotela (za poplatok).
Dieťa do 6 rokov na 3. a 4. lôžku (prístelky) zdarma.


hotel Resnik**

hotel Resnik**
Kaštel Štafilić, hotely Chorvátsko all inclusive

Hotel Resnik** - dovolenka all inclusive! Zeleňou obklopený hotelový komplex Resnik** ponúka príjemné ubytovanie v izbách a bungalovoch vhodné pre rodiny s deťmi za veľmi priaznivé ceny. Hotel má vlastnú okruhliakovú pláž s pozvoľným vstupom do mora (50 - 100 m od hotela). Vybavenie: recepcia so zmenárňou, caffé bar na pláži, gril bar, klimatizovaná reštaurácia vo vnútri hotela aj s terasou s výhľadom na more. Bohatá ponuka športových a rekreačných aktivít, animačné programy.
Zľavy na 3. a 4. lôžko v bungalovoch:
Deti do 6 rokov zdarma (vr. all inclusive).
Deti 6-10 rokov - zľava 50 %.
Deti 10- 15 rokov - zľava 30 %.
Osoba staršia ako 15 rokov - zľava 20 %.


Bungalovy pre 2-4 osoby, s klimatizáciou alebo bez klimatizácie;
Izby pre 2 osoby, s výhľadom na more alebo do parku.


Hotel Ivando****

Hotel Ivando****
Drvenik, hotely Chorvátsko

Hotel Ivando**** sa nachádza 90 m od krásnej okruhliakovej pláže, kde nájdete aj miesta v tieni pod borovicami. Hotel Ivando prešiel v roku 2015 kompletnou ronováciou. V hoteli je aj výťah. Ponúkame izby pre dve, tri a štyri osoby. V cene ubytovania je polpenzia. WIFI internet na izbách zdarma (bez záruky).
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma!


apartmány Ivando****

apartmány Ivando****
Drvenik, Chorvátsko

Apartmány Ivando**** je novo postavená depandance Hotela Ivando. Leží 120 m od okruhliakovej pláže lemovanej borovicami a ponúka apartmány, štúdiá aj izby - polpenzia v cene. Krásne ubytovanie v kvalitnom prevedení získalo 4 hviezdičky a je vhodné aj pre náročných klientov! WIFI internet zdarma.
6. osoba na prístelke v apartmáne 1/6 zdarma (vr. polpenzie)!
1 dieťa do 3 rokov na prístelke alebo bez lôžka zdarma (vr. polpenzie)!

1 apartmán pre 3-9 osôb, 2 spálne,
6 apartmánov pre 2-6 osôb, 1 spálňa,
3 štúdiá pre 2-3 osoby,
3 izby pre 3 osoby,
3 izby pre 2-3 osoby,
2 izby pre 2 osoby.


penzion Mala Duba

penzion Mala Duba
Živogošće - Mala Duba

Novo zrekonštruovaný Penzión Mala Duba stojí hneď pri krásnej kamienkovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Pláž je lemovaná vysokými borovicami poskytujúcimi príjemný tieň. FKK pláž je vzdialená 200 m. V každej izbe chladnička. Polpenzia v cene. WIFI internet zdarma.
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (bez lôžka a polpenzie)!
Výhodné zľavy pre deti do nedovršených 12 rokov na prístelke (vr. polpenzie)!

Dvojlôžkové izby, výhľad more (v niektorých možnosť prístelky),
Dvojlôžkové izby, mini balkón (v niektorých možnosť prístelky).


Chorvátsko hotely

Hotely v Chorvátsku dnes poskytujú zaujímavé zľavy na deti - v niektorých hoteloch to dve deti do 12 rokov zdarma vrátane nároku na polpenziuOkrem stravovania dnes hotely ponúkajú ďalšie doplnkové služby ako animačné programybazénposilňovňu a inéMožnosti ubytovaniakde sú deti zadarmoVám ponúkame na stránke Dovolenka deti zdarma.

Kategorizácia chorvátskych hotelov nezodpovedá európskym štandardom. Opäť je najlepšie vybrať si hotel podľa fotografií a podľa popisu vybavenia.

Ďalšie možnosti ubytovania ponúkame na stránkach Apartmány ChorvátskoPenzióny Chorvátsko.