Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Prenájom lodí Chorvátsko

Uvažujete so svojimi priateľmi o dovolenke na lodi a nechcete sa o loď deliť s neznámymi spolucestujúcimi? Ste partia nadšených cyklistov a chcete si prejsť Chorvátske pobrežie a ostrovy na bicykli? Prenajmite si celú loď aj s posádkou len pre seba! Z ponuky "Prenájom lodí Chorvátsko" si môžete vybrať z vopred zostavených trás plavieb, možné je však aj zostaviť Vám trasu "na mieru", presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Pritom sa nebudete musieť o nič starať - na lodi bude skúsený personál, ktorý sa o Vás postará (kapitán, kuchár, posádka). Ak radi jazdíte na bicykli, môžete vyraziť aj na cykloplavbu. K prenájmu lode si môžete najať aj skúseného miestneho cyklosprievodcu. Prenajímané lode sú určené pre skupiny 15 až 38 osôb. Cena za prenájom lode vyjde v prepočte na osobu výhodnejšie ako pri objednávke verejnej plavby!

Plavby loďou pre skupiny

Prenájom lode v Chorvátsku - majte loď len pre seba!

Dovolenka na lodi pre skupiny priateľov

Zažite dovolenku v Chorvátsku na lodi spoločne so svojimi priateľmi!

 

Prenájom lodí Chorvátsko

Ak si chcete prenajať loď v Chorvátsku pre skupinovú plavbu, môžeme Vám ponúknuť lode s vlastným sociálnym zariadením v každej kajute – teda lode kategórie A+ (najluxusnejšie) a kategórie A, alebo lode kategórie B, kde sú sociálne zariadenia spoločné pre všetkých pasažierov na palube lode. Lode kategórie B sú obľúbené najmä u skupín mladých ľudí a športovo založených jedincov, ktorým nevadí zdieľať sociálne zariadenie so svojimi spolucestujúcimi. Zároveň sú lode kategórie B aj najlacnejšie. Ak o prenájme lode v Chorvátsku uvažujete, s rezerváciou lode neváhajte – lode pre skupiny je potrebné zarezervovať už na jeseň!

Na koľko vyjde prenájom lode v Chorvátsku?

Aby sme Vám na túto otázku dokázali odpovedať, uvádzame nasledujúci príklad ceny za prenájom lode pre skupinu:

Trasa: cykloplavba 2 - Dalmácia
Miesto nalodenia a vylodenia: Split
Termín: 14. 8. - 21. 8. (7 nocí)
Typ lode: loď kategórie B
Počet osôb: 22 - 26 osob
Cena za celú loď: 12.600 EUR
Cena/1 osobu: 485 EUR

Cena zahŕňa: ubytovanie v kajutách na lodi kategórie B, program podľa zvolenej trasy, 7x polpenzia pre 22-26 účastníkov.

Cena nezahŕňa: prístavné poplatky a taxy (25 EUR/osobu/týždeň), dopravu do Splitu, parkovanie v Splite (10-15 EUR/osobné auto/deň), nápoje na lodi, vstupy (do národných parkov a pod.), uteráky, prenájom bicyklov.

Ak Vás ponuka prenájmu lode v Chorvátsku zaujala, napíšte nám na prodej@novalja.cz. Prosíme Vás o uvedenie min. týchto údajov: trasa plavby, termín, kategória lode, počet osôb. Potom Vám zašleme konkrétnu ponuku.

Ako vyzerajú lode kategórie B?

Lode kategórie B nemôžu poskytnúť taký komfort, ako lode kategórie A+ alebo A. Je to preto, že kajuty na lodiach kategórie B majú len poschodové lôžka (lôžka nad sebou) a nemajú vlastné sociálne zariadenie. To sa nachádza na palube lode a je spoločné pre všetkých pasažierov. To však nebýva problém pre ľudí, ktorí sa vzájomne poznajú a zdieľať spoločné sprchy a WC im nevadí. Na lodi bývajú väčšinou 2 až 3 sprchy a rovnaký počet WC. Niektoré kajuty majú lôžka tri (dve vedľa seba a jedno poschodové). Na týchto lodiach nie sú poskytované uteráky. Lode kategórie B sú drevené. Jedná sa o najstaršie lode, ktoré sa pre okružné plavby používajú – niektoré boli postavené dokonca pred rokom 1900. Majú však za sebou viacero rekonštrukcií a renovácií, aby zodpovedali všetkým bezpečnostným štandardom, a ich starý pôvod im tak len pridáva na romantickosti.

 

Loď kategórie B

Loď kategórie B (Senia)

Loď kategórie B

Loď kategórie B (Madona)

 

Reštaurácia na lodi kategórie B

Reštaurácia na lodi kategórie B (Providnost)

Kajuta na lodi kategórie B

Kajuta na lodi kategórie B (Providnost)

Platobné podmienky pre prenájom lodí

Po potvrdení rezervácie je potrebné zaplatiť najneskôr do 10 dní zálohu na účet cestovnej kancelárie. Výška zálohy závisí od typu objednanej lode, pohybuje sa však od 2.000 do 3.000 EUR (nevratná záloha). Zvyšok sa dopláca 60 dní pred začiatkom plavby.

Storno podmienky pre prenájom lodí

Pozor! V prípade zrušenia objednávky plavby po zaplatení nevratnej zálohy je vždy účtovaná minimálne táto nevratná záloha. Stornopoplatky sú počítané z celkovej ceny plavby zníženej o nevratnú zálohu:

  • do 70 dní do začiatku plavby – stornopoplatok vo výške nevratnej zálohy
  • od 69 do 60 dní do začiatku plavby – stornopoplatok vo výške nevratnej zálohy + 25 % z ceny zníženej o nevratnú zálohu
  • od 59 do 50 dní do začiatku plavby – stornopoplatok vo výške nevratnej zálohy + 50 % z ceny zníženej o nevratnú zálohu
  • od 49 do 41 dní do začiatku plavby – stornopoplatok vo výške nevratnej zálohy + 75 % z ceny zníženej o nevratnú zálohu
  • od 40 do 0 dní do začiatku plavby – stornopoplatok vo výške 100 % celkovej ceny

Príklad: celková cena plavby je 12.600 EUR, klient zruší objednávku plavby 60 dní pred začiatkom plavby – bude mu účtovaný stornopoplatok vo výške 2.000 EUR (nevratná záloha) + 25% z 10.600 EUR (tj. 12.600 - 2.000) – celkový stornopoplatok teda bude 2.650 + 2.000 = 4.650 EUR.