Vyhľadať na webe

Tip: Jednoduchý výraz nájdem ľahko, napríklad Hvar alebo počasie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Vyjadrenie CK Novalja k aktuálnej situácii ohľadom koronavírusu

22.3.2020

Vážení klienti,

dovoľte nám informovať vás o obmedzení prevádzky našej cestovnej kancelárie. Po vyhlásení núdzového stavu, ktorý vláda v Českej republike vyhlásila dňa 16.3.2020, sme uzavreli našu kanceláriu v Brne. V kancelárii teda nebudeme fyzicky prítomní, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese - info@novalja.cz. Tri až štyri týždne budeme fungovať z domova.

Veríme, že daná situácia pominie v čase, ktorý bude ešte dostačujúci na pokojné naplánovanie a realizáciu vašej dovolenky a budeme sa môcť tešit, že sme túto neľahkú situáciu zvládli v zdraví.

Ďakujeme pekne za pochopenie a ohľaduplnosť.

Vyjadrenie Ministerstva pre miestny rozvoj:

"V súčasnej situácii, kedy bol vyhlásený núdzový stav a uzatvárajú sa hranice s obmedzeniami pre cesty našich občanov a cudzincov, čo nemá v histórii moderného štátu obdoby, je náročné celkom presne posúdiť všetky právne vzťahy, ktoré sa týkajú rôznych aspektov vzťahov zákazníkov a cestovných kancelárií či agentúr. Tak ako sa situácia mení každý deň, tak budú aktualizované a doplňované aj vyjadrenia ministerstva." 

Zákazníkom v čase mimoriadnej situácie MMR odporúča, aby postupovali predovšetkým s ohľadom na vlastné zdravie a zdravie ďalších osôb. Vybavovanie záležitostí, ktoré nie sú úplne nevyhnutné, ministerstvo odporúča odložiť na dobu po upokojení situácie, kedy sa prevádzka cestovných kancelárií vráti do bežného režimu. 

Vyjadrenie AČCKA