Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Lacná dovolenka v Chorvátsku

Dovolenka lacno! Ponúkame lacné ubytovanie v Chorvátsku na obľúbených ostrovoch Krk, Pag, Murter, Brač a Hvar, na Istrii, Makarskej riviére a inde. Aj tá najlacnejšia dovolenka v Chorvátsku Vám umožní príjemný odpočinok pri mori a prinesie pekné zážitky. Lacné apartmány Chorvátsko sú finančne dostupné pre všetkých. Lacná dovolenka Chorvátsko.

Last Minute Chorvátsko

Last Minute Chorvátsko

Využite výrazné zľavy pri nákupe vašej letnej dovolenky v Chorvátsku na poslednú chvíľu! Vyberte si z last minute ponuky ubytovania v apartmánoch, penziónoch alebo hoteloch. Ubytovanie Chorvátsko lacno.

Prehľad Last Minute Chorvátsko

 

 

 

Chorvátsko lacno

Po chorvátskych diaľniciach sa na dovolenku pohodlne dopravíte vlastným autom. Na cestu Vás vybavíme popisom trasy, budete poznať výšku diaľničných poplatkov, kurz chorvátskej kuny a eura, ceny benzínu. Dostanete plánik letoviska s vyznačením Vášho apartmánového domu.

Lacná dovolenka Chorvátsko

Chorvátsko je predovšetkým dovolenka s deťmi. Ponúkame Vám nákup lacnej dovolenky v Chorvátsku so zľavou na deti, v niektorých apartmánoch je dieťa do 3 rokov zdarma. Chorvátsko ponúka ubytovanie na rôznej úrovni. Prajeme si, aby Vaša dovolenka pri mori bola podľa Vašich predstáv, preto pre nás nie je prvoradé ponúkať Vám to najlacnejsie ubytovanie v Chorvátsku. Dovolenka deti zdarma

Najlacnejšie dovolenky pre rodiny s deťmi

Prehľad zliav

apartmány Ivica

apartmány Ivica
Mandre - ostrov Pag

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 8 % na všetky pobyty pri objednaní do 31.1.2018!

1 dieťa do 3 rokov zdarma; 3–12 rokov zľava 4 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Pri obsadení 5 osobami – 5. osoba v apartmáne zdarma. Je to vždy najmladšia osoba. Pri obsadení 3–4 osobami – 1 dieťa do 3 rokov zdarma. Apartmánový dom Ivica leží v letovisku Mandre, 130 m od peknej kamienkovej pláže. Hneď pri dome je hosťom k dispozícii detské ihrisko a pieskovisko. Najbližšia reštaurácia je 220 m od domu, obchod 280 m. Možnosť zapožičania bicyklov u majiteľov: - od 1.9. pri týždennom pobyte bicykle na 2 dni zadarmo - cena za požičanie bicykla je 7 €/deň Výhoda týchto apartmánov: Dom má termíny nedeľa - nedeľa, príp. akýkoľvek deň nástupu a odchodu, takže sa vyhnete dopravným zápcham na diaľnici. Odporúčame vám pobyt v tomto dome. Budete mať denne k dispozícii nášho česky hovoriaceho delegáta, ktorý ostrov Pag dobre pozná. Môže vám tiež ponúknuť lodné výlety, odporučiť pláže a zaujímavé miesta na ostrove. Korytnačia záhradka pri dome už nie je. Majitelia pustili korytnačky na slobodu. V blízkosti Mandre však môžete vidieť korytnačky vo voľnej prírode. Náš delegát Radek vám poradí, kde ich nájsť.

apartmány Maro

apartmány Maro
Živogošće - Mala Duba

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne možno uplatniť zľavu max. na 2 deti); Dom sa nachádza vo veľmi pokojnom letovisku Živogošče - Mala Duba a je obklopený bohatou vegetáciou. Krásna pláž z drobných okruhliakov lemovaná borovicami je len 60 m od domu, FKK pláž je 200 m od domu. Medzi domom a plážou nie je žiadna cesta, pohyb detí je teda v tejto časti veľmi bezpečný. Ďalšia krásna okruhliaková pláž je vzdialená 1 km - pláž Velika Duba (dostupná autom aj pešo okolo mora). Reštaurácia a stánok so zmrzlinou je v Penzióne Mala Duba 50 m od domu (otvára sa cca v polovici júna). Obchod je vzdialený 1 km - v časti Živogošće-Porat. Apartmány boli predtým prenajímané pod názvom Depandance Penziónu Mala Duba.

apartmány Sandra

apartmány Sandra
Mandre - ostrov Pag

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 10 % na všetky pobyty pri objednaní do 31.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma - neplatí pre apartmány A7 a A11; 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Sandra sa nachádzajú v letovisku Mandre, 150 m od peknej kamienkovej pláže. Pri susednom dome Ivica je hosťom k dispozícii detské ihrisko a pieskovisko. Najbližšia reštaurácia je 250 m od domu, obchod 240 m od domu. Možnosť zapožičania bicyklov u majiteľov: - od 1.9. pri týždennom pobyte bicykle na 2 dni zadarmo - cena za požičanie bicykla je 7 €/deň Odporúčame vám pobyt v tomto dome. Budete mať denne k dispozícii nášho česky hovoriaceho delegáta, ktorý ostrov Pag dobre pozná. Môže vám tiež ponúknuť lodné výlety, odporučiť pláže a zaujímavé miesta na ostrove. Korytnačia záhradka pri susednom dome už nie je. Majitelia pustili korytnačky na slobodu. V blízkosti Mandre však môžete vidieť korytnačky vo voľnej prírode. Náš delegát Radek vám poradí, kde ich nájsť.

apartmány Silvano

apartmány Silvano
Mandre - ostrov Pag

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 8 % na pobyty v termínoch 24.6.-26.8.2018 pri objednaní do 31.1.2018!

1 dieťa do 3 rokov zdarma; 3–12 rokov zľava 4 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmány Silvano leží v letovisku Mandre, len 20-40 m od kamienkovej pláže - dovolenka priamo pri mori! Časť apartmánov z domu Silvano je teraz zaradená v dome Roza. Najbližšia reštaurácia 400 m od domu, obchod 550 m od domu. Výhoda týchto apartmánov: Dom má termíny nedeľa - nedeľa, takže sa vyhnete dopravným zápcham na diaľnici.

apartmán Duba

apartmán Duba
Živogošće - Mala Duba

1 dieťa do 3 rokov zdarma (bez nároku na stravu a lôžko). Výhodné ceny pre deti do nedovršených 12 rokov (vr. polpenzie). Apartmán sa nachádza v novo zrekonštruovanom penzióne Mala Duba, rovno pri krásnej kamienkovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Pláž je lemovaná vysokými borovicami, ktoré poskytujú príjemný tieň. FKK pláž je vzdialená 200 m. Medzi domom a plážou nie je žiadna cesta, pohyb detí je teda v tejto časti veľmi bezpečný. Ďalšia krásna kamienková pláž je vzdialená 1 km - pláž Velika Duba (dostupná autom aj pešo okolo mora).

apartmán Jih 14

apartmán Jih 14
Južné zátoky - ostrov Hvar

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmán sa nachádza v samostatne stojacom domčeku 40 m od krásnej okruhliakovej pláže. Ubytovanie v maximálnom súkromí! Príchod k domu - 4,5 km po makadamové ceste (serpentíny). V rovnakej zátoke sa nachádzajú aj domy Jih 13, Plaža a Meri. Najbližšia reštaurácia je vzdialená 70 m (na prízemí domu Plaža). Dodávka s ovocím a zeleninou prichádza do zátoky každý druhý deň. Najbližší obchod je v obci Bogomolje (5 km) - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 19.30 nie+sviatky: zatvorené

apartmán Maganić

apartmán Maganić
Povljana - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (len do max. kapacity apartmánu); 3-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Dom Maganić sa nachádza v pokojnej časti Povljany, pritom blízko jej centra. Okruhliaková pláž Mali Dubrovnik je vzdialená 300 m od domu. Obchod a reštaurácie sú tiež 300 m od domu.

apartmán Zen

apartmán Zen
Drvenik

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmán Zen sa nachádza v letovisku Drvenik, v zátoke Gornja Vala. Pekná okruhliaková pláž je len 60 m od domu. Pláž má pozvoľný vstup do mora a je lemovaná borovicami, ktoré poskytujú príjemný tieň. Najbližšia reštaurácia je vzdialená 250 m a obchod 150 m od domu. Apartmán Zen sa nachádza v tom istom dome ako apartmány Orhideja.

apartmán Žnjan

apartmán Žnjan
Split

1 dieťa do 3 rokov zdarma (navyše nad kapacitu apartmánu); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Luxusný apartmán sa nachádza v úplne novo vybudovanom bytovom komplexe v tichej časti Splitu zvanej Žnjan. Pri dome je detské ihrisko s hojdačkami. Pekné kamienkové pláže s barmi a občerstvením sú od apartmánu vzdialené 300 m pešou cestou. Na pláž sa dá dôjsť aj autom - parkovanie pri pláži je zdarma. V blízkosti apartmánu sú obchody a reštaurácie (100 m). Historické centrum Splitu a Diokleciánov palác sú vzdialené cca 3 km. Do centra mesta jazdí MHD (bus č. 8) - zastávka je len 50 m od domu. Ku kamienkovej pláži Žnjan vedie cyklocesta.

apartmány Adela

apartmány Adela
Vela Planica - ostrov Brač

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Novo postavený, bračským mramorom obložený apartmánový dom Adela sa nachádza v kúzelnej zátoke Vela Planica na južnom pobreží ostrova Brač. Ponúka dovolenku v štýle robinzonáda. 130 m od domu je neuveriteľne krásna pláž z drobných okruhliakov, s pozvoľným vstupom do mora. Táto pláž je využívaná takmer výhradne hosťami apartmánov Adela. Okolo domu je vinohrad a olivový háj. Reštaurácia je 350 m od domu (pri dome Dorela). Ostatná turistická vybavenosť je v meste Bol (10 km). Príjazd k domu je po makadamovej ceste. Možnosť vyraziť s majiteľom na ryby - trebárs aj na tuniaky! Využite túto možnosť a choďte sa pozrieť, ako sa na mori loví na udicu alebo ako sa ťahajú siete a klietky z mora. Majiteľ Vám potom na želanie z úlovku pripraví aj večeru (nie je zahrnutá v cene).

apartmány Agava

apartmány Agava
Južné zátoky - ostrov Hvar

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Agava sa nachádzajú v pokojnej zátoke s dvoma okruhliakovými plážami na južnom pobreží ostrova Hvar. Dom je obklopený borovicovým lesíkom a olivovým hájom. Okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 90 m. V rovnakej zátoke ako apartmány Agava se nachádzajú aj apartmány Ribar. Ubytovanie v apartmánoch Agava odporúčame skupinám rodín, ktoré chcú stráviť spoločnú dovolenku na pokojnom mieste s peknou okruhliakovou plážou ďaleko od rušných turistických letovísk. Príďte si vychutnať azúrové more, krásnu dalmatínsku prírodu a zabudnúť na každodenné starosti a povinnosti. V zátoke sú k dispozícii 2 tradičné dalmatínske reštaurácie (najbližšia 100 m od domu) a malý kiosk so základnými potravinami (80 m od domu). Východiskovým bodom do tejto zátoky je vnútrozemská obec Gdinj (4 km). V Gdinji sa nachádza ďalší obchod - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+sviatky: zatvorené

apartmány Amfora

apartmány Amfora
Vodice

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Amfora sa nachádzajú v obľúbenom letovisku Vodice, v časti Blata. Okruhliaková pláž Plava plaža, ocenená modrou vlajkou, je od domu vzdialená 220 m. Reštaurácia a obchod sú 150 m od domu.

apartmány Ana

apartmány Ana
Podgora - Čaklje

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Ana susedí s domom Stella. Nachádza sa v pokojnom mieste letoviska Podgora - Čaklje. K okruhliakovej pláži je to 40 schodov a potom 80 m (celkom 110 m). Obchod je vzdialený 140 m, reštaurácia 150 m. Pešo sa dostanete aj na FKK pláže (vo východnej časti letoviska). Do centra mesta Podgora jazdí z Čaklje vláčik.

apartmány Andreja

apartmány Andreja
Sv. Filip i Jakov

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom sa nachádza 300 m od piesočnej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Prístup k pláži je cez miestnu komunikáciu. Centrum mestečka a obchod sú od domu vzdialené 500 m, reštaurácia 300 m. Dom Andreja je len 50 m od domu Josipa.

apartmány Anita

apartmány Anita
Vodice

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom sa nachádza v letovisku Vodice, v časti Srima, 40 m od kamienkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Reštaurácia je 50 m od domu, obchod 100 m. Do centra mesta Vodice sú to 2 km. Tento dom je vhodný tiež pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.

apartmány Ankica

apartmány Ankica
Prižba - ostrov Korčula

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Ankica stojí hneď pri morskom pobreží, kde je možnosť kúpania z betónového móla. Pre ľahší vstup do mora je tu k dispozícii rebrík alebo schodíky. Krásna piesočnato-okruhliaková pláž Vela Plaža s pozvoľným vstupom do mora je 210 m od domu. Reštaurácia je 30 m od domu, obchod 540 m.

apartmány Ante

apartmány Ante
Korčula - ostrov Korčula

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Ante sa nachádza 20 m od krásnej okruhliakovej pláže v osade Tri Žala, 4,5 km západne od mesta Korčula. Pláže pri dome sú okruhliakové, s pozvoľným vstupom do mora. Zároveň sú tu aj vybetónované plošiny na opaľovanie. Najbližší obchod a reštaurácia sú v dedinke Žrnovska Banja, asi 1 km smerom k mestu Korčula. Apartmán A5 je vhodný pre 2 rodiny, ktoré sa poznajú.

apartmány Antonela

apartmány Antonela
Stari Grad - ostrov Hvar

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Antonela sa nachádzajú v pokojnej okrajovej časti Stari Gradu. Najbližšie kúpanie je možné z betónovej plošiny 230 m od domu. Ďalšia pláž je vzdialená 320 m – jedná sa o pekne upravenú betónovú plošinu na relaxáciu a slnenie, s rebríkmi pre pohodlnejší vstup do mora. V zadnej časti tejto pláže sa nachádza i okruhliakový úsek s pozvoľným vstupom do mora. Obchod, reštaurácie a ďalšie turistické služby nájdete v centre Stari Gradu, cca 1 km od domu. Skupinám rodín a priateľov odporúčame apartmány A2 a A3 na 1. poschodí, ktoré majú možnosť prepojenia terás (posuvné dvere). Apartmány A2 a A3 taktiež zdieľajú strešnú terasu s ležadlami na slnenie a sprchou. Klientom apartmánu A1 v prízemí je k dispozícii posedenie v altánku a ležadlá na terase (neďaleko grilu). Vonkajší gril je spoločný pre klientov všetkých apartmánov.

apartmány Antonija

apartmány Antonija
Vodice

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom sa nachádza v časti Lovetovo, neďaleko hotela Imperial, 250 m od kamienkovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Do centra mesta Vodice je to 1,5 km.

apartmány Antun

apartmány Antun
Južné zátoky - ostrov Hvar

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (navyše nad kapacitu apartmánu/štúdia); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Novo postavený apartmánový dom Antun sa nachádza v malebnej, pokojnej zátoke na južnom pobreží ostrova Hvar. Krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je len 30 m od domu. Malý Kiosk so základnými potravinami je 190 m od domu. Najbližšia reštaurácia je v susednej zátoke 360 m od domu. Ubytovanie v dome Antun je vhodné pre toho, kto hľadá súkromie, pokoj a zároveň si potrpí na pekné, moderné ubytovanie. Východiskovým bodom do tejto zátoky je vnútrozemská obec Gdinj. Príjazd k domu - 500 m po makadamovej ceste (serpentíny). Najbližší obchod je v obci Gdinj (3,5 km) - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+sviatky: zatvorené

apartmány Aranka

apartmány Aranka
Mandre - ostrov Pag

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Aranka v letovisku Mandre má výnimočnú polohu - nachádza sa len 40 m od peknej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Najbližšia reštaurácia je vzdialená 120 m, obchod 360 m.

apartmány Bagarić

apartmány Bagarić
Medići

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti). Apartmánový dom Bagaric leží v pokojnom letovisku Medići. Len 50 m od domu je krásna piesočnato-okruhliaková pláž (hrubší piesok), na ktorú vedú schody.

apartmány Banjole 11

apartmány Banjole 11
Pula - Banjole - Istria

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Dom sa nachádza v malej a pokojnej obci Banjole, 6 km od Puly, na juhu istrijského polostrova. Od kamenistej pláže je dom vzdialený 180 m. Obchod s potravinami je v kempe Indija 600 m od domu. Pekáreň a reštaurácia sa nachádza 100 m od domu. Odporúčame navštíviť vyhlásenú rybiu reštauráciu Batelina.

apartmány Banjole 12

apartmány Banjole 12
Pula - Banjole - Istria

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom sa nachádza v malej a pokojnej obci Banjole, 6 km od Puly, na juhu istrijského polostrova. Od kamenistej a okruhliakovej pláže je dom vzdialený 250 m. Dom je ideálny pre dve rodiny, ktoré sa poznajú. K dispozícii vlastná záhrada a gril.

apartmány Banović

apartmány Banović
Sućuraj - ostrov Hvar

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Banović sa nachádzajú na tichom mieste, severne od centra Sučuraja. Pobrežie s plochými kameňmi je od domu 120 m. Okruhliaková pláž Bilina je 300 m od domu. Centrum Sučuraja s obchodom a reštauráciami je vzdialené 400 m. Veľmi priaznivé ceny ubytovania!

apartmány Barbara

apartmány Barbara
Maslinica - ostrov Šolta

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Barbara sa nachádza na pokojnom mieste v málo známom letovisku Maslinica na ostrove Šolta. Čarovná okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je 150 m od domu. Reštaurácia je 470 m od domu, obchod 650 m. Dom je obklopený citrónovníky a u majiteľov si možno zakúpiť vynikajúce produkty domáceho ekologického poľnohospodárstva. Veľmi priaznivé ceny ubytovania!

apartmány Barica

apartmány Barica
Povljana - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Barica sa nachádza 180 m od peknej okruhliakovej pláže Mali Dubrovnik. Obchody sú od domu vzdialené 100 a 250 m, najbližšia reštaurácia 60 m.

apartmány Bendžo

apartmány Bendžo
Povljana - ostrov Pag

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 5 % na všetky pobyty pri objednaní do 31.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Vkusne a moderne vybavený apartmánový dom sa nachádza v pokojnej časti letoviska Povljana na ostrove Pag. Krásna piesočná pláž je vzdialená 300 m. Dom je vhodný pre toho, kto túži po pokoji a nepreplnených plážach. Piesočná pláž FKK je od domu 300 m. Obchod a reštaurácie sú vzdialené 2000 m.

apartmány Bepo

apartmány Bepo
Pag-mesto - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Bepo sa nachádza v meste Pag, len 60 m od krásnej piesočnato-okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Na pláži je bufet s občerstvením a vo vode nafukovacie atrakcie pre deti. Pri dome je hosťom k dispozícii pekný murovaný gril s posedením.

apartmány Beti

apartmány Beti
Tučepi

1 dieťa do 6 rokov zdarma (navyše nad kapacitu štúdia, len v štúdiách I-A, I-B a I-C, bez nároku na vlastné lôžko); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Beti sa nachádza hneď pod magistrálou - jedná sa o dva samostatne stojace objekty Beti I a Beti II. Krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je od domu vzdialená 270 m. Centrum Tučep s reštauráciami je vzdialené 200 m od domu, najbližší obchod 100 m.

apartmány Bili

apartmány Bili
Omiš - Duće

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Bili leží v letovisku Duće, 160 m od peknej piesočnej pláže. Na pláž sa dostanete podchodom. Do centra mesta Omiš je to 1,5 km.

apartmány Biskup

apartmány Biskup
Sv. Nedjelja - ostrov Hvar

1 dieťa do 5 rokov zdarma; 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Biskup sa nachádzajú v malebnom letovisku Sveta Nedjelja na južnom pobreží ostrova Hvar, v prvom rade domov od mora. Kúpanie zo skalnatej pláže a vybetónovaných plošín je možné hneď pod domom (30 m) – pre vstup do vody je možné použiť rebrík. Na kúpanie odporúčame krásnu piesočno-okruhliakovú pláž s pozvoľným vstupom do mora na konci letoviska, ktorá je od domu Biskup vzdialená 300 m. Majitelia apartmánov prevádzkujú v dome reštauráciu, v ktorej si môžete na mieste zaistiť stravovanie. 200 m od domu je prístav a ďalšia výborná reštaurácia Bilo Idro. Obchod je 500 m od domu, pekáreň 50 m.

apartmány Blanuša

apartmány Blanuša
Povljana - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (len po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánové domy nájdete v centre letoviska Povljana. Stoja v prvom rade domov, len 20 m od okruhliakovej pláže Mali Dubrovnik.

apartmány Blaženka

apartmány Blaženka
Stará Novalja - ostrov Pag

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Blaženka sa nachádza 80 m od malých piesočnatookruhliakových pláží s betónovými mólami. Prístup k plážam je cez miestnu komunikáciu. Tá končí po 2 km morom na konci Starej Novalji. Ďalej vedie k týmto plážam pre dom vlastná priechodná ulička. Obchod je od domu vzdialený 500 m. V letovisku Stará Novalja môžete navštíviť aj piesočnú pláž Planjka (2,2 km) alebo okruhliakovú pláž Jadra.

apartmány Bojan

apartmány Bojan
Povljana - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Bojan sa nachádzajú v pokojnej časti letoviska Povljana. Od okruhliakovej pláže Mali Dubrovnik sú apartmány Bojan vzdialené 340 m. Reštauráciu nájdete 310 m od domu. Naproti domu Bojan sa nachádza apartmán Maganić.

apartmány Bonaca

apartmány Bonaca
Severné zátoky - ostrov Hvar

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Dom Bonaca v štýle robinzonáda sa nachádza priamo pri mori na severnom pobreží ostrova Hvar. Leží v zátoke s krásnou okruhliakovou plážou, vzdialenou len 60 m od domu. K pláži vedie zhruba 60 schodov. V neďalekej zátoke (2 km) pri dome Maslina, sa nachádza najbližšia reštaurácia s vynikajúcimi rybími i mäsovými špecialitami. Východiskovým bodom do tejto zátoky je vnútrozemská obec Gdinj (10 km). Posledný úsek príjazdu k domu dlhý 3 km je po makadamovej ceste. Najbližší obchod je v obci Gdinj (10 km) – otvorený: po-so: 7.00 – 12.00 a 17.00 – 20.00 ne+sviatky: zatvorené

apartmány Boris

apartmány Boris
Baška - ostrov Krk

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

 

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti) Novo postavený apartmánový dom sa nachádza v kľudnej, okrajovej časti letoviska Baška. Krásna piesčito-okruhliaková pláž je od domu 260 m. Apartmány P1 a P2 na prízemí majú spoločnú terasu - sú teda vhodné najmä pre rodiny, ktoré sa poznajú.

apartmány Borka

apartmány Borka
Pag-mesto - ostrov Pag

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Borka sa nachádzajú v okrajovej časti mesta Pag. Dom stojí v prvom rade domov od mora. Okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je 50 m od domu a prístup k nej je z pozemku majiteľa domu Borka. K tejto pláži vedie od domu chodník a niekoľko schodov. Nejedná sa síce o vyslovene súkromnú pláž, ale inak ako cez pozemok majiteľa sa k nej po zemi nedá dostať (leda ešte loďou). Preto sú tu väčšinou len hostia ubytovaní v dome Borka. Od hlavnej piesočnato-okruhliekovej pláže v meste Pag je dom Borka vzdialený 450 m. Obchod je 100 m od domu a reštaurácia 320 m. Prednosťou týchto apartmánov je nielen blízkosť pláže, ale aj voľný priestor okolo domu, pekne upravená záhrada, hojdačky pre deti, opaľovacie ležadlá, letná kuchyňa s grilom, pergolou a posedením.

apartmány Borovina

apartmány Borovina
Omiš - Duće

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Borovina sa nachádza v letovisku Duće, 140 m od peknej piesočnatej pláže, ktorá je dostupná cez cestu. Obchod a reštaurácie 30 m od domu, pizzeria 100 m od domu.

apartmány Bosiljka

apartmány Bosiljka
Sabunike

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Nové a vkusne zariadené apartmány Bosiljka sa nachádzajú v pokojnej apartmánovej dedinke Sabunike. Povestne krásna piesočná Kráľovnina pláž je 230 m od domu. Na pláži je občerstvenie, požičovňa vodných bicyklov, ležadiel, slnečníkov. Obchod je vzdialený 800 m.

apartmány Bratuš 11

apartmány Bratuš 11
Bratuš

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom leží 80 m od peknej okruhliakovej pláže (po schodoch). Centrum letoviska s obchodom a reštauráciami je od domu 200 m.

apartmány Bruška

apartmány Bruška
Nin

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmánový dom Bruška sa nachádza v mestečku Nin, len 70 m od piesočnatej pláže. Ďalšia piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora je 170 m od domu. Krásna piesočná pláž Ninska lagúna s mnohými vodnými atrakciami je vzdialená 500 m.

apartmány Café

apartmány Café
Podgora

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmány Café sa nachádzajú v centre obľúbeného letoviska Podgora. Dom leží priamo na promenáde lemovanej palmami naproti miestnemu prístavu. Pekná okruhliaková pláž je vzdialená 190 m. Reštaurácie a obchod nájdete do 50 m od apartmánov. V prízemí domu prevádzkuje majiteľ kaviareň.

apartmány Cico

apartmány Cico
Pokrivenik - ostrov Hvar

Last minute Chorvátsko:
ZĽAVA 10 % na všetky pobyty pri objednaní do 31.3.2018!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Cico sa nachádza v Pokriveniku na severnom pobreží ostrova Hvar. Dom je situovaný hneď pri morskom pobreží. Kúpanie z prírodných kameňov či betónových mól je možné 60 m od domu. Na okruhliakovú pláž na konci zálivu Vás majiteľ zavezie tam aj späť motorovým člnom, trvá to len 5 minút. Pri hoteli Timun je malý kiosk s potravinami. Najbližší obchod je v obci Gdinj (7,5 km) - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 nie+sviatky: zatvorené

apartmány Cimet

apartmány Cimet
Privlaka

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Dom Cimet s jedným vkusne a bohato vybaveným apartmánom sa nachádza v pokojnej okrajovej časti Privlaky, 250 m od prekrásnej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Pláže v týchto miestach patria k tým najkrajším v Chorvátsku a sú ideálne pre deti. Najbližší obchod a reštaurácie sú 400 m od domu. 140 m od domu je malé detské ihrisko so šmýkačkou.

apartmány Crnika

apartmány Crnika
Mandre - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Crnika sa nachádzajú v pokojnejšej časti letoviska Mandre, 1 km od jeho centra. Do mora je to od domu len 60 m - vstup do vody je tu možný buď z betónovej terasy alebo z menšej kamienkovej plážičky. Najbližšia reštaurácia je 820 m od domu, obchod 960 m.

apartmány Crystal

apartmány Crystal
Podstrana

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Luxusné, úplne nové apartmány Crystal sa nachádzajú 180 m od peknej kamienkovej pláže v Podstrane. Na pláž je možné sa bezpečne dostať podchodom. Hostia môžu zdarma využívať aj bazén (8 x 3,5 m) pri dome. Do 150 m od domu je bankomat, obchod, reštaurácia, pošta, lekáreň, ambulancia. Do Splitu je to z Podstrany len 9 km.

apartmány Cvita

apartmány Cvita
Pag-mesto - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Cvita sa nachádza v meste Pag, 280 m od menšej piesočnato-okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora (pláž v miestach pod obchodom Ultra Sonik). Ďalšia pekná piesočnato-okruhliaková pláž je vzdialená 300 m od domu a na hlavnú mestskú pláž v Pagu je to 540 m. Najbližšia reštaurácia je 80 m od domu, obchod 180 m.

apartmány Dagmar

apartmány Dagmar
Novalja - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Dagmar sa nachádzajú 600 m od centra Novalje. Obchod a reštaurácie sú do 200 m od domu. Najbližšia pláž je vzdialená 850 m - ide o piesočnato-okruhliakovú pláž pri hoteli Liburnija. Autom je dostupná piesočná pláž Planjka v Starej Novalji (4,1 km), alebo pláž Babe na severozápadnom konci Novalje (5,1 km). U klientov ubytovaných v dome Dagmar sa predpokladá, že budú využívať krásnu okruhliakovú pláž Zrće s hudobnými klubmi a nočným životom (2,9 km). Zastávka autobusu na pláž Zrće je do 100 m od domu. Ďalšia krásna pláž vzdialená 4,3 km je Caska. Na tejto pláži je zmes piesku a okruhliakov.

apartmány Dalija

apartmány Dalija
Nin

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Dom Dalija s bohato vybavenými apartmánmi sa nachádza v mestečku Nin, len 70 m od piesočnatej pláže. Ďalšia piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora je 170 m od domu. Krásna piesočná pláž Ninska lagúna s mnohými vodnými atrakciami je vzdialená 500 m.

apartmány Danči

apartmány Danči
Pisak

1 dieťa do 3 rokov zdarma (len po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Danči sa nachádzajú v letovisku Pisak na Omišskej riviére, len 80 m od krásnej piesočnato-okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Obchod je 150 m a reštaurácia 50 m od domu. V dome sú len 2 apartmány - vhodné pre 2-3 rodiny, ktoré sa poznajú.

apartmány Daniela

apartmány Daniela
Novalja - ostrov Pag

0-12 rokov zľava 2 €/deň - nevzťahuje sa na izby, zľava platí len v apartmánoch (v 1 apartmáne/izbe je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Dom sa nachádza v centre živého mesta Novalja. Najbližšia kamienková pláž (malá) je 210 m od domu. Väčšia kamienková pláž v meste je vzdialená 700 m. Za kúpaním teda nemusíte dochádzať len autom, ako je to pri inom ubytovaní v Novalji bežné. Okrem pláže sú v pešej vzdialenosti od domu i obchod a reštaurácia (50 m). Piesočnato-okruhliaková pláž pri hoteli Liburnija je vzdialená 900 m. Môžete využívať aj pláž Babe na severozápadnom konci Novalji (2,2 km), piesočnú pláž Planjka (1,9 km) v Starej Novalji, pláž Caska (4,2 km) alebo pláž Čista plaža (8 km). Okruhliaková pláž Zrće s hudobnými klubmi a nočným životom je vzdialená (4,9 km).

apartmány Danira

apartmány Danira
Podgora - Čaklje

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty v roku 2018!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmány Danira sa nachádzajú v letovisku Podgora - Čaklje, 110 m od peknej okruhiakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Reštaurácie a obchod sú vzdialené 190 m od domu. Pešo sa dostanete aj na FKK pláže (v juhovýchodnej časti Čaklje). Do centra mesta Podgora jazdí z Čaklje vláčik.

apartmány Dario

apartmány Dario
Vodice

1 dieťa do 3 rokov zdarma (len po predchádzajúcom dohovore v A1, A2 alebo v A4); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmány Dario sa nachádzajú v letovisku Vodice, v časti Blata, obľúbenej pre rodinnú dovolenku. Okruhliaková pláž Plava plaža, ocenená modrou vlajkou za čistotu a upravenosť, je od domu vzdialená 170 m a má pozvoľný vstup do mora. Nachádza sa tu aj pláž, kde je možné kúpanie so psom (cca 450 m od domu). Centrum Vodíc je vzdialené 400 m od domu. Najbližší obchod a reštauráciu nájdete 100 m od domu.

apartmány Darka

apartmány Darka
Mandre - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Darka sa nachádzajú v letovisku Mandre, 300 m od peknej kamienkovej pláže. Obchod je vzdialený 220 m od domu, centrum a reštaurácia 350 m. Majiteľka domu neubytováva viac ako 2 rodiny, ktoré sa poznajú.

apartmány Datković

apartmány Datković
Mandre - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmány Datković sa nachádzajú 320 m od peknej kamienkovej pláže. Obchod je 60 m od domu, najbližšia reštaurácia je vzdialená 470 m.

apartmány David

apartmány David
Severné zátoky - ostrov Hvar

1 dieťa do 3 rokov zdarma (len po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti) Apartmány David sa nachádzajú hneď pri mori na severnom pobreží Hvare. Kúpanie je možné z betónového móla (20 m od domu) alebo z malej okruhliakovej pláže (70 m od domu). Dom je dostupný z dedinky Bogomolje (3 km asfaltu a 2,3 km makadamu). Na požiadanie privezie majiteľ klientom potraviny, chlieb pečie doma sám - možnosť kúpiť priamo u ňho. Pri dome prevádzkuje majiteľ pre svojich hostí aj reštauráciu. Príchod k domu - 2,4 km po makadamové ceste. Najbližší obchod je v obci Bogomolje - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 19.30 nie+sviatky: zatvorené

apartmány Dejan

apartmány Dejan
Pag-mesto - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Dejan sa nachádzajú v pokojnej časti mesta Pag. Najbližšie kúpanie je možné 60 m od domu na malej okruhliakovej pláži či z prírodných kameňov. Pekná okruhliaková pláž je 170 m od domu (vedľa hotela Plaža). Ďalšia pláž je 210 m (v miestach pod obchodom Ultra Sonik). Od hlavnej pláže v meste Pag je dom vzdialený 500 m. Všetky tieto pláže sú piesočnato-okruhliakové a vstup do mora je pozvoľný. Obchod je 130 m od domu.

apartmány Dekapoto

apartmány Dekapoto
Južné zátoky - ostrov Hvar

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Dom Dekapoto s dvomi apartmánmi leží v pokojnej zátoke s krásnou okruhliakovou plážou. Tá je od domu vzdialená len 60 m. Kiosk so základnými potravinami je v inej zátoke 3,2 km od domu, o ďalších 100 m ďalej je reštaurácia. Okolo domu rastie bujná mediteránska vegetácia, vďaka čomu môže toto ubytovanie ponúknuť viac súkromia. V rovnakej zátoke sa nachádza aj dom Oleander. Východiskovým bodom do tejto zátoky je vnútrozemská obec Gdinj. Posledný úsek príchodu k domu v dĺžke 1,6 km je po makadamovej ceste. Najbližší obchod je v obci Gdinj (3,5 km) - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+sviatky: zatvorené

apartmány Delfin

apartmány Delfin
Zaostrog

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Úplne novo postavený dom s troma vkusne vybavenými apartmánmi sa nachádza na juhovýchodnom konci letoviska Zaostrog, v pokojnej časti zvanej Podaca-Kapeć. Krásna prírodná pláž s malými guľatými kamienkami a pozvoľným vstupom do mora je 70 m od domu. Ďalšia krásna okruhliaková pláž je 150 m od domu. Najbližšia reštaurácia je vzdialená 300 m. Centra letovísk Zaostrog (severne) a Podaca (južne) sú vzdialené približne 1 km.

apartmány Dino

apartmány Dino
Punat - ostrov Krk

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Dino sa nachádza v prvej rade domov od mora, v pokojnej časti letoviska Punat. Pri dome je bazén, dráha na petanque, detské hojdačky a pekná záhrada. Piesčito-okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora a tobogán sú od domu vzdialené 110 m. Reštaurácia je 150 m od domu, obchod 1 km. Do centra Punatu je to 1,5 km (môžete sa zviesť vláčikom po promenáde).

apartmány Djević

apartmány Djević
Punat - ostrov Krk

1 dieťa do 3 rokov zdarma; 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Novo postavený dom Djević sa nachádza v pokojnej časti letoviska Punat, 150 m od peknej okruhliakovej pláže. Do centra Punatu je to 300 m. Obchod je 150 m od domu.

apartmány Dorela

apartmány Dorela
Vela Planica - ostrov Brač

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/izbe je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Dorela sa nachádzajú v susednej zátoke, 350 m od domu Adela. V dome Dorela sú 2 nové moderne vybavené apartmány s nádhernými výhľadmi na more. Ponúkajú dovolenku v štýle robinzonáda. Majitelia apartmánov tu prevádzkujú aj reštauráciu s ponukou miestnych špecialít. Krásna okruhliaková pláž je len 30 m od domu. Ostatná turistická vybavenosť je v meste Bol (10 km). Príjazd k domu je po makadamovej ceste. Po dohode majitelia hosťom privezú základné potraviny.

apartmány Draga

apartmány Draga
Dinjiška - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Draga stojí hneď pri ceste, kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 400 m. Obchod je 50 m od domu, najbližšia reštaurácia 150 m od domu. V letovisku Dinjiška je niekoľko reštaurácií. Apartmány sú vhodné pre rodinnú dovolenku aj pre športové skupiny (napr. cyklisty). Výnimočne priaznivé ceny!

apartmány Dragan

apartmány Dragan
Podgora - Čaklje

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Novo zrekonštruovaný dom Dragan sa nachádza priamo na prímorskej promenáde, pri krásnej okruhiakovej pláži (20 m) s pozvoľným vstupom do mora. Obchod je 60 m od domu, reštaurácia 70 m. Pešo sa dostanete aj na FKK pláže (vo východnej časti letoviska). Do centra mesta Podgora jazdí z Čaklje vláčik. Náš názor: Ubytovanie priamo pri pobrežnej promenáde nemusí každému vyhovovať. Výhodou je blízkosť pláže.

apartmány Edi

apartmány Edi
Promajna

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); V dome Edi ponúkame na prenájom jeden priestranný a nadštandardne vybavený mezonetový apartmán. Dom leží v centre Promajny, obchod i reštaurácie sú vzdialené do 50 m. Krásna okruhliaková pláž sa nachádza len 40 m od domu. Využite výnimočnú polohu tohto krásneho apartmánu a objednajte si tu svoju dovolenku na Makarskej riviére!

apartmány Edo

apartmány Edo
Stará Novalja - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Edo leží 550 m od peknej okruhliakovej pláže, kde sa nachádza i reštaurácia. Pri dome je priestranný, pekne upravený dvor. Na piesočnú pláž Planjka je to 660 m. Obe tieto pláže majú pozvoľný vstup do mora. Môžete navštíviť taktiež pláž Jadra na konci Starej Novalje.

apartmány Elvis

apartmány Elvis
Pag-mesto - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Elvis sa nachádzajú v pokojnej časti mesta Pag. Najbližšia pláž je 200 m od domu (v miestach pod obchodom Ultra Sonik). Ďalšia pekná pláž je 260 m od domu, vedľa hotelu Plaža. Od hlavnej pláže v meste Pag je dom vzdialený 450 m. Všetky tieto pláže sú piesočnato-okruhliakové a vstup do mora je pozvoľný. Obchod je 100 m od domu. Majitelia bývajú v dome na 1. poschodí a prenajímajú celkom 4 apartmány - 3 apartmány na 2. poschodí a 1 apartmán na prízemí. Momentálne máme v ponuke 3 apartmány na 2. poschodí.

apartmány Emily

apartmány Emily
Prigradica - ostrov Korčula

1 dieťa do 3 rokov zdarma (navyše nad kapacitu apartmánu); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Dom sa nachádza 40 m od mora, kde je kúpanie možné z vybetónovaných plošín alebo prírodných skál (schodíky do vody). Kúpanie z týchto miest je vhodné pre zdatnejších plavcov. Hĺbka mora pri brehu v týchto miestach je 1 až 3 m. Hostia s malými deťmi môžu dochádzať na okruhliakovú pláž v centre Prigradice. Medzi domom a morom vedie málo frekventovaná miestna komunikácia. Do centra Prigradice, kde sa nachádzajú obchody a reštaurácie, je to od domu 1 km. Tu sa tiež nachádza menší okruhliaková pláž. Krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 1,3 km od domu. Apartmány A1 a A2 je možné aj prepojiť - sú potom vhodné aj pre rodiny, ktoré sa poznajú (celkovo pre 8-10 osôb).

apartmány Ena

apartmány Ena
Živogošće - Mala Duba

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 5 % na všetky pobyty v roku 2018!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Dom sa nachádza v pokojnom letovisku Živogošće - Mala Duba, 20 m od krásnej menšej okruhliakovej pláže lemovanej borovicami. Pekná okruhliaková FKK pláž je vzdialená 400 m. Reštaurácia a stánok so zmrzlinou je v Penzióne Mala Duba 230 m od domu (otvára sa cca v polovici júna). Obchod je vzdialený 1 km - v časti Živogošće-Porat.

apartmány Erik

apartmány Erik
Metajna – ostrov Pag

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Erik sa nachádzajú v západnej časti letoviska Metajna, 30 m od malej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Kúpanie je možné aj z betónového móla 20 m od apartmánov. Dom stojí takmer na samote, susedí iba s jedným súkromným domom. Sprcha hneď pri pláži. Obchod a reštaurácie sú od domu 1 km (v centre Metajny).

apartmány Fabjan

apartmány Fabjan
Nin

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 31.12.2017!

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Dom Fabjan sa nachádza v mestečku Nin, 100 m od piesočnatej pláže. Ďalšia piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora je 210 m od domu. Krásna piesočná pláž Ninska lagúna s mnohými vodnými atrakciami je vzdialená 530 m.

apartmány Fontana

apartmány Fontana
Podgora - Čaklje

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmány Fontana sa nachádzajú v obľúbenom letovisku Podgora – Čaklje na Makarskej riviére. Dom stojí hneď na pobrežnej promenáde v prvom rade od mora. Pekná okruhliaková pláž je len 20 m od domu a má pozvoľný vstup do mora. Pešo sa dostanete taktiež na FKK pláž (v juhovýchodnej časti Čaklje). Do centra Podgory jazdí z Čaklje vláčik. Alebo si do Podgory môžete urobiť prechádzku pozdĺž pobrežia.

apartmány Fotinija

apartmány Fotinija
Privlaka

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Dom Fotinija s vkusne a bohato vybavenými apartmánmi sa nachádza v pokojnej okrajovej časti Privlaky, 230 m od prekrásnej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Pláže v týchto miestach patria k tým najkrajším v Chorvátsku a sú ideálne pre deti. Najbližší obchod a reštaurácie sú 400 m od domu. Medzi domom a plážou je malé detské ihrisko so šmýkačkou.

apartmány Fran

apartmány Fran
Mandre - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne možno uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Fran sa nachádza v letovisku Mandre, 300 m od peknej kamienkovej pláže. Obchod je 220 m od domu, reštaurácia 350 m.

apartmány Franciska

apartmány Franciska
Podgora - Čaklje

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmán Franciska sa nachádza v dome obklopenom bohatou vegetáciou (napr. Kiwi). Nachádza sa v pokojnom mieste Čaklje, 60 m od krásnej okruhliakovej pláže. K pláži vedú schody (asi 70 schodov). Obchod je vzdialený 220 m, reštaurácia 80 m. Pešo sa dostanete aj na FKK pláže (v juhovýchodnej časti Čaklje). Do centra mesta Podgora jazdí z Čaklje vláčik. Náš názor: V dome je len jeden apartmán - ubytovanie je vhodné pre toho, kto hľadá skutočné súkromie!

apartmány Franko

apartmány Franko
Podgora

1 dieťa do 3 rokov zdarma (len po predchádzajúcom dohovore v A2 alebo v A3); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Dom Franko sa nachádza v pokojnej, okrajovej časti mesta Podgora. Od krásnej okruhliakovej pláže lemovanej borovicami ho delí 90 m a 85 schodov (celkom cca 280 m). Obchod aj reštaurácia sú 100 m od domu. Tenisové kurty 150 m od domu.

apartmány František

apartmány František
Njivice - ostrov Krk

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmány František sa nachádzajú v letovisku Njivice u miestnej príjazdovej cesty. Pekná kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora je od domu vzdialená 320 m. Apartmány v dome František sú priestranné a pekne vybavené. Reštaurácia je 630 m od domu, obchod 580 m. Ubytovanie vhodné pre toho, kto nechce cestovať ďaleko.

apartmány Fredi

apartmány Fredi
Prigradica - ostrov Korčula

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); V dome Fredi je len jeden apartmán pre 6-8 osôb a prenajíma sa ako celok. Nachádza sa 60 m od mora, kde je kúpanie možné z vybetónovaných labiek alebo prírodných skál (schodíky do vody). Kúpanie v týchto miestach je vhodné pre zdatnejších plavcov. Hĺbka mora pri brehu v týchto miestach je 1 až 3 m. Pekná okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je od domu vzdialená 280 m. U nej začína aj centrum Prigradice s obchodmi a reštauráciami.

apartmány Frida

apartmány Frida
Baška - ostrov Krk

1 dieťa do 1 roka zdarma; 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Frida sa nachádzajú v pokojnej časti letoviska Baška, 210 m od krásnej piesočnato-okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Obchod a reštaurácia sú vzdialené 200 m od domu.

apartmány Gajeta

apartmány Gajeta
Živogošće - Mala Duba

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmány Gajeta ležia v pokojnom letovisku Živogošće - Mala Duba, ktoré je ideálne pre rodinnú dovolenku. Krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená len 80 m. Pekná okruhliaková FKK pláž je 350 m od domu. Obchod je 100 m od domu, reštaurácia 170 m. Apartmány Gajeta tvorí celkom 6 ubytovacích jednotiek - 3 štúdiá a 3 apartmány. Nachádzajú sa v rovnakom dome ako apartmány Christella. Apartmány Gajeta a Christella sú preto vhodnou kombináciou pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.

apartmány Gita

apartmány Gita
Supetar - ostrov Brač

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Gita sa nachádzajú vo východnej časti Supetaru, 500 m od jeho centra. Dom s jediným apartmánom je štýlovo obložený bračským mramorom. Leží 240 m od okruhliakovo-kamenitej pláže Vrilo s pozvoľným vstupom do mora (odporúčame topánky do vody). Odporúčame kúpanie na niektorej z mnoho ďalších okruhliakových pláží v Supetare. Detské vodné atrakcie a tobogan sú vzdialené 1,2 km. V týchto miestach je tiež pekná okruhliaková pláž. Najbližšia reštaurácia je 30 m od domu, obchod 300 m. Výhodou tohto ubytovania je vlastný bazén pri dome. Na terase pred domom si môžete odpočinúť na záhradnej hojdačke, alebo si užívať slnko na ležadlách okolo bazénu. Pre spoločné posedenie a zábavu sú k dispozícii dve tienené terasy.

apartmány Grdelin

apartmány Grdelin
Mandre - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Grdelin sa nachádzajú v centre letoviska Mandre, 300 m od okruhliakovej pláže. Najbližší obchod je vzdialený 160 m. Reštaurácia je 390 m od domu.

apartmány Chelsea

apartmány Chelsea
Južné zátoky - ostrov Hvar

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Samostatne stojaci kamenný dom s jedným apartmánom pre 8-11 osôb sa nachádza v tichej zátoke na južnom pobreží ostrova Hvar. Len 20 m od domu je malá okruhliaková plážička s pozvoľným vstupom do mora. Kiosk so základnými potravinami je v inej zátoke 1,9 km od domu, o ďalších 100 m ďalej je reštaurácia. Ubytovanie priamo pri mori! V susedstve sa nachádzajú aj ďalšie apartmánové domy - Vlaho I a Vlaho II. Východiskovým bodom do tejto zátoky je vnútrozemská obec Gdinj (4 km). V Gdinji sa nachádza obchod - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+sviatky: zatvorené

apartmány Christella

apartmány Christella
Živogošće - Mala Duba

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmány Christella ležia v pokojnom letovisku Živogošće - Mala Duba, ktoré je ideálne pre rodinnú dovolenku. Krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená len 80 m. Pekná okruhliaková FKK pláž je 350 m od domu. Obchod je 100 m od domu, reštaurácia 170 m. Apartmány Christella tvorí celkom 6 ubytovacích jednotiek - 3 štúdiá a 3 apartmány. Nachádzajú sa v rovnakom dome ako apartmány Gajeta. Apartmány Christella a Gajeta sú preto vhodnou kombináciou pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.

apartmány Ilija

apartmány Ilija
Sv. Marko - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Ilija sa nachádza na pokojnom mieste, hneď pri makadamovej ceste (minimálne frekventovaná). Pekná a tichá piesočnato-okruhliaková pláž je od domu vzdialená 300 m. K pláži vedie chodník, ktorý je miestami pomerne strmý (pre prístup na pláž preto odporúčame pevnú obuv). Jedná sa o miesto oddychu zaručujúce súkromie a kľud. V osade Bošana vzdialenej 2,4 km sa nachádza bistro (v dome Lana). Najbližší obchod je od domu Ilija 5,7 km (smerom k mestu Pag). Centrum Pagu s reštauráciami a ďalšími obchodmi je vzdialené 7,2 km.

apartmány Iva

apartmány Iva
Biograd na Moru

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Iva sa nachádza cca 110 m od kamienkovej pláže Bošana s pozvoľným vstupom do mora. Centrum mesta Biograd je vzdialené 1,5 km.

apartmány Ivan

apartmány Ivan
Podgora - Čaklje

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Ivan sa nachádzajú v letovisku Čaklje, 90 m od krásnej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Pri dome je pekný gril a priestor, kde sa dá sedieť. Najbližšia reštaurácia je na pláži, 140 m od domu. Obchod je vzdialený 130 m, reštaurácia 140 m. Pešo sa dostanete aj na FKK pláže (v juhovýchodnej časti Čaklje). Do centra mesta Podgora jazdí z Čaklje vláčik.

apartmány Ivana

apartmány Ivana
Brela

1 dieťa do 3 rokov zdarma (navyše nad kapacitu apartmánu); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Ivana ležia 130 m od krásnej pláže z drobných okruhliakov v pokojnej časti letoviska Brela - Jakiruša. K pláži sa od apartmánov schádza po schodoch (129-147 schodov - podľa umiestnenia jednotlivých apartmánov v dome). Reštaurácie sú 200 m od domu (pri pláži). Do centra Brely je to od domu asi 3 km. Pekné FKK pláže sú dostupné autom. Apartmány Ivana sa nachádzajú v rovnakom dome ako apartmány Žarko (rôzni majitelia). Oba domy sú vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.

apartmány Ivando****

apartmány Ivando****
Drvenik

6. osoba na prístelke v apartmánoch pre 2-6 osôb je zdarma (vr. polpenzie). 9. osoba na prístelke v apartmáne 43 pre 3-9 osôb je zdarma (vr. polpenzie). 1 dieťa do 3 rokov bez lôžka zdarma (s nárokom na stravu - menšie porcie). Hostia majú 10% zľavu v reštaurácii Plaža. Apartmány Ivando**** je novo postavená depandance Hotela Ivando**** v Drveniku (má dva bloky - blok Západ a blok Východ). Objekt leží 120 m od okruhliakovej pláže lemovanej borovicami a ponúka apartmány, štúdiá aj izby - ubytovanie s polpenziou. Krásne ubytovanie v kvalitnom prevedení získalo klasifikáciu 4 hviezdičiek a je vhodné aj pre náročných klientov! Upozornenie: Overenie voľného termínu u tohto objektu trvá viac dní.

apartmány Ivo

apartmány Ivo
Stomorska - ostrov Šolta

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Priestranné apartmány Ivo sa nachádzajú hneď pri morskom pobreží. Krásna prírodná okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je len 60 m od domu, ďalšie okruhliaková pláž je vzdialená 200 m. Najbližšia reštaurácia je od domu 370 m, obchod 600 m. Poznámka k ubytovaniu v dome Ivo: Niekoľko našich klientov sa sťažovalo na hluk, ktorý spôsobuje v noci miestna mládež - viď recenzie.

apartmány Jadranka

apartmány Jadranka
Baška - ostrov Krk

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Dom Jadranka sa nachádza v pokojnej časti letoviska Baška, 230 m od piesčito-okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Pri dome je priestranná terasa. Obchod a reštaurácie sú vzdialené 200 m od domu.

apartmány Jakić

apartmány Jakić
Pag-Bošana - ostrov Pag

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Jakić sa nachádza na romantickom mieste, 120 m od piesočnato-okruhliakovej pláže orientované do pokojného Pažského zálivu (na pláž vedú schody). 220 m od domu sa nachádza bistro (v dome Lana). Najbližší obchod je od domu Jakić 3 km (smerom k mestu Pag). Centrum Pagu s reštauráciami a ďalšími obchodmi je vzdialené 4,5 km.

apartmány Jakov

apartmány Jakov
Ostrov Šćedro

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Novo postavená robinzonáda Jakov je jedným z mála domov, ktoré na mierumilovnom ostrove Šćedro poskytujú ubytovanie. Okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je len 20 m od domu. Na opaľovanie pri vode môže poslúžiť aj vybetónovaný pľac. Pri pláži rastú cyprusy, poskytujúce príjemný tieň. Ostrov Šćedro je prírodným parkom, nejazdia tu žiadne autá. Ako sa teda dostanete do apartmánov na ostrove Šćedro? Jednoducho - člnom. Prevoz vás aj batožiny zaistí majiteľ svojím člnom zo Zavaly - táto doprava je v cene ubytovania už zahrnutá. Na ostrove Šćedro nie je žiadny obchod, ale majiteľ vám v Zavale rád nakúpi potrebné potraviny a privezie vám ich. Apartmány Jakov ponúkajú ubytovanie v úplnom pokoji. Ostrov Šćedro je pretkaný pešími chodníkmi, na ktorých sotva stretnete niekoho ďalšieho. Ak hľadáte ubytovanie s minimom turistov, vyberte si ubytovanie na Šćedru!

apartmány Jasna

apartmány Jasna
Zavala - ostrov Hvar

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmány Jasna sa nachádzajú na pokojnom mieste v letovisku Zavala na južnom pobreží ostrova Hvar. Pekná okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je 180 m od domu.

apartmány Jelsa 11

apartmány Jelsa 11
Jelsa - ostrov Hvar

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Dom s peknou oplotenou záhradou sa nachádza na pokojnom mieste vo východnej časti Jelsy. Najbližšie kúpanie je možné z betónových terás 340 m od domu. Piesočná pláž Mina s pozvoľným vstupom do mora je od domu 450 m. Najbližší obchod je vzdialený 100 m od domu, reštaurácia 200 m, centrum Jelsy 500 m. Pri dome je altánok s posedením a grilom.

apartmány Jih 11

apartmány Jih 11
Južné zátoky - ostrov Hvar

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Robinzonáda Jih 11 sa nachádza v tichej zátoke na južnom pobreží ostrova Hvar, len 20 m od morského pobrežia - vstup do vody je z betónového móla. 70 m od domu je krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora. Malý kiosk so základnými potravinami je 300 m od domu. Najbližšia reštaurácia je v susednej zátoke 500 m od domu. Robinzonáda je vhodná pre toho, kto hľadá súkromie a pokoj. Východiskovým bodom do tejto zátoky je vnútrozemská obec Gdinj. Príchod k domu - 500 m po makadamové ceste (serpentíny). Najbližší obchod je v obci Gdinj (3,5 km) - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 nie+sviatky: zatvorené

apartmány Jih 13

apartmány Jih 13
Južné zátoky - ostrov Hvar

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!
PRIAMO PRI PLÁŽI!

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Jih 13 sa nachádzajú v romantickej zátoke na južnom pobreží ostrova Hvar, hneď pri krásnej okruhliakovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Ubytovanie na veľmi pokojnom mieste s maximálnym súkromím. Príchod k domu - 4,5 km po makadamové ceste (serpentíny). V rovnakej zátoke sa nachádzajú aj domy Plaža a Meri. Reštaurácia je 20 m od domu. Dodávka s ovocím a zeleninou prichádza do zátoky každý druhý deň. Najbližší obchod je v obci Bogomolje (5 km) - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 19.30 nie+sviatky: zatvorené

apartmány Jih 15

apartmány Jih 15
Južné zátoky - ostrov Hvar

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový komplex sa nachádza v tichej zátoke na slnečnom južnom pobreží ostrova Hvar, kde je prekrásna oblázková pláž. Komplex sa skladá z troch objektov - "A", "L" a "R" - so štyrmi, troma a dvomi ubytovacími jednotkami, z ktorých v súčasnej dobe ponúkame osem. Príchod k domu - 3,5 km po makadamové ceste (serpentíny). Východzím bodom do tejto zátoky je vnútrozemská obec Gdinj. Do zátoky vedie prašná cesta. Dodávka s ovocím a zeleninou prichádza do zátoky každý druhý deň. Najbližší obchod je v obci Gdinj (3,5 km) - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+sviatky: zatvorené

apartmány Jolanda

apartmány Jolanda
Lumbarda - ostrov Korčula

1 dieťa do 3 rokov zdarma (len po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Jolanda sa nachádza 10 m od morského pobrežia a má súkromný vstup do mora z betónového móla, kde sú hosťom k dispozícii lehátka a slnečníky. V pešej vzdialenosti je piesočná pláž Tatinja aj okruhliaková pláž. Piesočná pláž Tatinja s veľmi pozvoľným vstupom do mora je 110 m od domu a je ideálna pre malé deti (jemný piesok). Okruhliaková pláž je vzdialená 200 m. Možnosť kúpania v štýle FKK na priľahlých neobývaných ostrovčekoch.

apartmány Josipa

apartmány Josipa
Sv. Filip i Jakov

1 dieťa do 3 rokov zdarma (len po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Josipa sa nachádza 330 m od piesočnej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Prístup k pláži je cez miestnu komunikáciu. Centrum mestečka a obchod sú od domu vzdialené 400 m, reštaurácia 250 m.

apartmány Josipov dvor

apartmány Josipov dvor
Severné zátoky - ostrov Hvar

1 dieťa do 3 rokov zdarma (len po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti) Apartmány Josipov dvor sa nachádzajú v malebnej zátoke na severnom pobreží ostrova Hvar. Krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je 90 m od domu, pri pláži je bufet s nápojmi a zmrzlinou. Dodávka s ovocím a zeleninou prichádza každý druhý deň. Východiskovým bodom do tejto zátoky je vnútrozemská obec Bogomolje (3,8 km). Reštaurácia je v obci Selca (5,6 km) alebo Gdinj (11 km). Najbližší obchod je v obci Bogomolje - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 19.30 nie+sviatky: zatvorené

apartmány Judita

apartmány Judita
Biograd na Moru

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmány Judita sa nachádzajú v areáli rekreačných domčekov, oddelených od mesta a od pláží borovicovým lesom. 470 m od domu je kamienková pláž Soline s pozvoľným vstupom do mora. Do historického centra Biogradu je to 700 m.

apartmány Juraj

apartmány Juraj
Zavala - ostrov Hvar

1 dieťa do 3 rokov zdarma (len po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Juraj obklopený voňavými borovicami sa nachádza len 30 m od krásnej piesočnato-okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora v okrajovej časti letoviska Zavala na južnom pobreží Hvaru. Reštaurácia je vzdialená 700 m a pekáreň 500 m (po pobrežnej promenáde). Obchod je 1 km od apartmánov. Blízko domu dochádza 3x týždenne pojazdná predajňa.

apartmány Jurasović

apartmány Jurasović
Severné zátoky - ostrov Hvar

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Novo postavený dom Jurasović v štýle robinzonáda stojí 30 m od pobrežia - k moru vedie od domu chodník a schody. Prístup do mora je z betónového móla, alebo z prírodných skál. Vynikajúca reštaurácia je pri dome Maslina, vzdialenom 550 m. U neho sa tiež nachádza krásna okruhliaková pláž. Príchod k domu - 5,4 km po makadamové ceste. Najbližší obchod je v obci Gdinj (10,4 km) - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 nie+sviatky: zatvorené Náš názor: Krásne ubytovanie na romantickom mieste zaisťujúce maximálne súkromie! V dome je iba jeden apartmán.

apartmány Karaka

apartmány Karaka
Zátoky - polostrov Pelješac

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Karaka sa nachádzajú v prvom rade domov pri mori v pokojnej zátoke Luka Dubrava na polostrove Pelješac. Od mora oddeľuje dom len málo frekventovaná príjazdová cesta. Kúpanie je možné hneď pred domom na malej okruhliakovej plážičke. Vstup do mora je tu pozvoľný. Na tejto pláži sú klientom zdarma k dispozícii ležadlá (obmedzený počet) a taktiež lavičky na posedenie. Prednosťou apartmánov Karaka sú aj vyrastené stromy na pláži pred domom poskytujúce príjemný tieň. Ďalšia možnosť kúpania je na väčšej okruhliakovej pláži v zátoke. Aj tu je vstup do mora pozvoľný. V zátoke Luka Dubrava sa nachádza len niekoľko súkromných apartmánov. Najbližšiu reštauráciu nájdete v letovisku Drače (4,5 km) alebo v letovisku Brijesta (8 km). Obchod sa nachádza vo vnútrozemskej dedinke Janjina (6 km). Apartmány Karaka odporúčame pre strávenie odpočinkovej dovolenky na pokojnom mieste. S ohľadom na kapacitu apartmánov je dom ideálny pre skupiny rodín alebo priateľov.

apartmány Karla

apartmány Karla
Lopar - ostrov Rab

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Karla sa nachádza v centre turistickej osady San Marino v letovisku Lopar, 250 m od piesočnej pláže Rajska plaža (jemný piesok). Pizzeria je 40 m od domu, obchod a reštaurácia 100 m. Pri dome je záhrada s detskými hojdačkami, grilom a posedením.

apartmány Katarina

apartmány Katarina
Mandre - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne možno uplatniť zľavu max. na 2 deti); Novo postavený dom Katarina s priestrannými apartmánmi sa nachádza v letovisku Mandre, 210 m od kamienkovej pláže (300 m od domu Suzana). Centrum Mandre je vzdialené 1400 m. Bar pri pláži 850 m, reštaurácia 950 m, obchod 1300 m.

apartmány Kiara

apartmány Kiara
Orebić - polostrov Pelješac

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Vkusne a moderne vybavené apartmány Kiara sa nachádzajú v centre Orebića, len 50 m od peknej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Obchod je vzdialený 400 m od domu, reštaurácia 250 m. Na ubytovanie aktuálne ponúkame len apartmány A1, A2, A3, ktoré sú umiestnené v objekte za hlavnou (oranžovou) budovou (viď fotky domu 1-2/14).

apartmány Korina

apartmány Korina
Sv. Nedjelja - ostrov Hvar

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmány Korina zahŕňajú dva objekty - apartmán a štúdio. Apartmán je samostatne stojaci domček, štúdio je súčasťou iného domu. Oba objekty sa nachádzajú na okraji Svetej Nedjelje. V tejto časti mesta je krásna piesočnato-okruhliaková pláž. Pozície oboch objektov od tejto pláže sú 110 m (apartmán) a 130 m (štúdio). K pláži vedie chodník. Domček s apartmánom stojí v prvom rade od mora. Obchod sa nachádza 200 m od domu. Najbližšia reštaurácia je vzdialená 100 m, reštaurácia Bilo Idro v prístave 250 m.

apartmány Lana

apartmány Lana
Pag-Bošana - ostrov Pag

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Lana sa nachádza 300 m od romantickej piesočnato-okruhliakovej pláže orientované do pokojného Pažského zálivu (na pláž vedie chodník). Počas letnej sezóny funguje pri dome bistro s občerstvením za priaznivé ceny. Najbližší obchod je od domu Lana 3 km (smerom k mestu Pag). Centrum Pagu s reštauráciami a ďalšími obchodmi je vzdialené 4,5 km. Náš názor: Jedná sa o apartmány a štúdiá vybavené starším nábytkom, s malým voľným priestorom - jednoduché ubytovanie pre nenáročných klientov!

apartmány Lavanda

apartmány Lavanda
Vela Stiniva - ostrov Hvar

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!
UBYTOVANIE HNEĎ PRI PLÁŽI!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore) 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Štýlový kamenný dom s apartmánmi sa nachádza priamo na pláži, v zátoke na severnom pobreží ostrova Hvar. Zátoka je zovretá strmými skalami a nájdete tu krásnu okruhliakovú pláž s pozvoľným vstupom do vody, more v zátoke má smaragdovú farbu. V prízemí domu je reštaurácia (vchod a terasy apartmánov sú z opačnej strany ako reštaurácia). Denne jazdí do zátoky dodávka s ovocím a zeleninou. Najbližší obchod je v obci Zastražišće (4,1 km) - otvorený: po-so: 8.00 - 12.00 a 18.00 - 20.00 nie+sviatky: zatvorené Pekáreň (Zastražišće) - otvorená denne: 6.00 - 10.00

apartmány Lea

apartmány Lea
Tučepi

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Lea sa nachádza na konci Tučepi hneď pod magistrálou. Má dve časti - Lea I a Lea II. Krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je 130 m od domu. Centrum Tučepi je vzdialené 700 m, obchod s potravinami 250 m, reštaurácia 100 m.

apartmány Lelica

apartmány Lelica
Živogošće - Mala Duba

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Lelica sa nachádzajú v pokojnom letovisku Živogošće - Mala Duba, 20 m od krásnej menšej okruhliakovej pláže lemovanej borovicami. Pekná kamienková FKK pláž je 400 m od domu. Reštaurácia a stánok so zmrzlinou je v Penzióne Mala Duba 220 m od domu (otvára sa cca v polovici júna). Obchod je vzdialený 1 km - v časti Živogošće-Porat. Dom Lelica susedí s domom Ena.

apartmány Leut

apartmány Leut
Drvenik

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Leut sa nachádzajú v letovisku Drvenik v časti Gornja Vala, len 60 m od peknej okruhliakovej pláže. Pláž je lemovaná borovicami a má pozvoľný vstup do mora. Najbližšia reštaurácia je 250 m od domu a obchod 150 m. Všetky štúdiá a apartmány sú vybavené moderným nábytkom, majú terasy orientované na more a zodpovedajú kategórii 3*. Štúdio S5 a apartmán A6 superior na 3. poschodí sú navyše vybavené trezorom, sú priestrannejšie a zodpovedajú kategórii 4*. Majitelia bývajú v najvyššom poschodí v dome. Ubytovanie v apartmánoch Leut odporúčame všetkým, ktorí hľadajú moderne vybavené apartmány v blízkosti peknej okruhliakovej pláže. Ideálne sú tiež pre skupiny rodín a priateľov, ktorí chcú stráviť spoločnú dovolenku. Apartmány Leut sa nachádzajú vedľa domu Orhideja a apartmánu Zen.

apartmány Lidija

apartmány Lidija
Podgora - Čaklje

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmán Lidija sa nachádza hneď na pobrežnej promenáde, len 20 m od krásnej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora, lemované palmami. Obchod a reštaurácia sú 60 m od domu. Veľkou výhodou tohto apartmánu je parkovacie miesto hneď pred domom. Pešo sa dostanete aj na FKK pláže (v juhovýchodnej časti Čaklje). Do centra mesta Podgora jazdí z Čaklje vláčik. Náš názor: Krásne ubytovanie priamo pri pláži!

apartmány Lila I

apartmány Lila I
Promajna

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Lila I sa nachádzajú v obľúbenom letovisku Promajna na Makarskej riviére. Krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je od domu vzdialená 110 m. Na pláži lemovanej vysokými borovicami sú k dispozícii sprchy, občerstvenie a pestrá je aj ponuka vodných športov a atrakcií. FKK pláž je vzdialená 580 m. Obchod je 150 m od domu, reštaurácia 200 m.

apartmány Lina

apartmány Lina
Postira - ostrov Brač

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Lina sa nachádza 110 m od krásnej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Na pláži si možno zapožičať ležadlá a slnečníky. Pri pláži je aj bufet s občerstvením. Obchod s potravinami je vzdialený 600 m, reštaurácia 680 m. Do centra Postiry je to 1,4 km. Apartmány Lina sa nachádzajú v rovnakom dome ako apartmány Tia. Piesočná pláž Lovrečina s veľmi pozvoľným vstupom do mora je od domu vzdialená 3,1 km. Piesočná pláž Lovrečina s veľmi pozvoľným vstupom do mora je od domu vzdialená 3,1 km. Je ideálna aj pre najmenšie deti a možno k nej dôjsť autom.

apartmány Lisko

apartmány Lisko
Baška - ostrov Krk

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti; v štúdiu a izbe max. na 1 dieťa). Apartmánový dom Lisko susedí s domom Frida. Dom sa nachádza v pokojnej časti letoviska Baška, 220 m od piesčito-okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Obchod a reštaurácie sú vzdialené 200 m od domu.

apartmány Lit

apartmány Lit
Baška - ostrov Krk

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Dom sa nachádza v pokojnej, okrajovej časti Bašky, 200 m od krásnej piesčito-okruhliakovej pláže.

apartmány Ljubica

apartmány Ljubica
Murter - ostrov Murter

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom je dobre dostupný - nachádza sa neďaleko príjazdu do mesta Murter. Apartmány majú krásne priestranné terasy, väčšinou zastrešené. Terasy apartmánov A1 a A4 sa dajú prepojiť, sú teda vhodné pre dve rodiny, ktoré sa poznajú. K pláži Čigrađa je to chodníčkom od domu 470 m. Centrum letoviska Murter je vzdialené 1 km, piesočnato-okruhliaková pláž Slanica 1,7 km. Apartmány Ljubica odporúčame zvlášť tomu, kto chce navštíviť národný park Kornati - Murter je ideálnym východiskovým bodom do tohto úchvatného súostrovia!

apartmány Ljubo

apartmány Ljubo
Metajna – ostrov Pag

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Ljubo sa nachádzajú v prvom rade domov od mora, 20 m od piesočnato-okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do vody. Obchod je 330 m od domu, najbližšia reštaurácia 360 m.

apartmány Lucas

apartmány Lucas
Mandre - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Lucas sa nachádzajú v centre letoviska Mandre, 340 m od peknej kamienkovej pláže. Obchod je 300 m od domu. Najbližšia reštaurácia je vzdialená 400 m.

apartmány Luna I

apartmány Luna I
Živogošće - Mala Duba

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Dom Luna I leží v pokojnom letovisku Živogošće - Mala Duba. Ponúka ubytovanie v nových apartmánoch, 70 m od krásnej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Pláž lemuje borovicový háj poskytujúce príjemný tieň. Pekná okruhliaková FKK pláž je vzdialená 300 m. Reštaurácie a stánok so zmrzlinou je v Penzióne Mala Duba 120 m od domu (otvára sa cca v polovici júna). Obchod je vzdialený 1 km - v časti Živogošće-Porat. Sezónný obchod s potravinami je 30 m od domu.

apartmány Luna II

apartmány Luna II
Živogošće - Mala Duba

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Nenápadne vyzerajúci dom Luna II ponúka ubytovanie v nových apartmánoch, 110 m od krásnej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Pláž lemuje borovicový háj poskytujúci príjemný tieň. Pekná okruhliaková FKK pláž je vzdialená 370 m. Reštaurácia a stánok so zmrzlinou je v Penzióne Mala Duba 190 m od domu (otvára sa cca v polovici júna). Obchod je vzdialený 1 km - v časti Živogošće-Porat. Sezónný obchod s potravinami 20 m od domu.

apartmány Mali Luka

apartmány Mali Luka
Omiš - Duće

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmány Mali Luka sa nachádzajú v letovisku Duće, 270 m od peknej piesočnatej pláže - cez cestu. Na pláž sa dostanete aj podchodom, potom je to od domu 320 m. Do centra mesta Omiš je to 1,5 km.

apartmány Mandarina

apartmány Mandarina
Podgora - Čaklje

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmánový dom Mandarina sa nachádza v kľudnej časti centra Makarskej riviéry - Podgory, v časti Čaklje. Ku krásnej kamienkovej pláži vedie od domu cca 90 schodov (80 m). Najbližšia reštaurácia je na pláži, 100 m od domu. Obchod je vzdialený 240 m. Pešo sa dostanete aj na FKK pláže (v juhovýchodnej časti Čaklje). Do centra mesta Podgora jazdí z Čaklje vláčik.

apartmány Mandre 11

apartmány Mandre 11
Mandre - ostrov Pag

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Mandre 11 sa nachádza v pokojnej ulici v letovisku Mandre, 150 m od peknej kamienkovej pláže. Pri dome sú hosťom bezplatne k dispozícii dva bazény (jeden vhodný aj pre najmenšie deti). Obchod je od domu vzdialený 450 m, reštaurácia 220 m.

apartmány Mandre 12

apartmány Mandre 12
Mandre - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmány Mandre 12 sa nachádzajú v pokojnej ulici v letovisku Mandre, 170 m od peknej kamienkovej pláže. Reštaurácia je od domu vzdialená do 140 m, obchod 360 m.

apartmány Marćelina

apartmány Marćelina
Pisak

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom sa nachádza len 40 m od krásnej piesočnato-okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Obchod s potravinami je 20 m od domu. Reštaurácia je vzdialená 150 m. Dom je vhodný tiež pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.

apartmány Marcelo

apartmány Marcelo
Mandre - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode). 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti) Apartmány Marcelo sa nachádzajú v prvom rade od mora v letovisku Mandre. Pekné okruhliakové pláže sú 60 m od domu. V prízemí domu prevádzkujú majitelia reštauráciu so záhradkou (20 m od apartmánov). Obchod je od domu vzdialený 470 m.

apartmány Marijana

apartmány Marijana
Promajna

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Marijana sa nachádza v prvej rade domov od mora, v pokojnej časti letoviska Promajna. Krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je 100 m od domu. Je lemovaná vysokými borovicami poskytujúcimi príjemný tieň. Na pláži sú sprchy. Pred domom je pekná záhrada. FKK pláž je vzdialená 150 m.

apartmány Marijeta

apartmány Marijeta
Podgora - Čaklje

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu možno uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Marijeta sa nachádzajú v pokojnom letovisku Čaklje, 90 m od krásnej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Obchod je vzdialený 130 m, reštaurácia 140 m. Pešo sa dostanete aj na FKK pláže (v juhovýchodnej časti Čaklje). Do centra mesta Podgora jazdí z Čaklje vláčik.

apartmány Marijo

apartmány Marijo
Baška - ostrov Krk

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Marijo leží v pokojnej, okrajovej časti letoviska Baška. Krásna piesočnato-okruhliaková pláž je od domu vzdialená 340 m. Najbližší obchod a reštaurácia sú 300 m od domu.

apartmány Marin

apartmány Marin
Sv. Filip i Jakov

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom sa nachádza v letovisku Sv. Filip i Jakov, 180 m od piesočnej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Medzi domom a plážou nie je žiadna cesta. Centrum mestečka a obchod sú od domu vzdialené 450 m, reštaurácia (na pláži) 180 m.

apartmány Marinno

apartmány Marinno
Mimice

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Marinno leží v pokojnom letovisku Mimice, len 50 m od krásnej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. 70 m od domu je bistro s občerstvením.

apartmány Marko

apartmány Marko
Potočnica - ostrov Pag

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Dom sa nachádza 160 m od mora, kde je možnosť kúpania z betónových plôch a prírodných skalísk - veľmi pekná miesta na šnorchlovanie. Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora je od domu vzdialená 400 m (jemný piesok) - väčšia časť cesty k tejto pláži je po schodoch. Hneď pri dome je k dispozícii bazén. Hostia môžu využívať reštauráciu susedného penziónu McAdam. Najbližší obchod je v Novalji (10 km).

apartmány Marta

apartmány Marta
Baška - ostrov Krk

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Dom sa nachádza v severovýchodnej časti letoviska Baška, 180 m od piesočnej pláže. Nudistická pláž je od domu vzdialená 800 m (po promenáde).

apartmány Maslina

apartmány Maslina
Severné zátoky - ostrov Hvar

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Novo postavená robinzonáda Maslina stojí len 50 m od krásnej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora, v malebnej zátoke na severnom pobreží ostrova Hvar, 10 km od vnútrozemskej obce Gdinj. Každý apartmán má navyše vlastný prístup k moru a miesto na ležanie, čo zaručuje maximálne súkromie. Hneď pri dome je vynikajúca reštaurácia a na pláži bar s občerstvením a toaleta. Príchod k domu - 5 km po makadamové ceste. Najbližší obchod je v obci Gdinj (10 km) - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 nie+sviatky: zatvorené Po dohode možnosť vyraziť s majiteľom na rybolov (vyťahovanie rybárskych sietí a klietok z mora) a z čerstvého úlovku vám pripraví večeru (nie je zahrnuté v cene).

apartmány Maša-I

apartmány Maša-I
Mandre - ostrov Pag

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne možno uplatniť zľavu max. na 2 deti); Novo postavený apartmánový dom Maša-I sa nachádza na pokojnom mieste v letovisku Mandre, 100 m od pláže. Pláž pod domom je skôr kamenistá, čiastočne vybetónovaná. V pešej vzdialenosti sú ďalšie kamienkové pláže. Reštaurácia 390 m od domu, obchod 850 m.

apartmány Maša-II

apartmány Maša-II
Mandre - ostrov Pag

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne možno uplatniť zľavu max. na 2 deti); Novo postavený apartmánový dom Maša-II sa nachádza na pokojnom mieste v letovisku Mandre, 80 m od pláže. Pláž pod domom je skôr kamenistá, čiastočne vybetónovaná. V pešej vzdialenosti sú ďalšie kamienkové pláže. Reštaurácia 370 m od domu, obchod 830 m.

apartmány Matej

apartmány Matej
Prigradica - ostrov Korčula

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Matej sa nachádzajú 150 m od krásnej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. U nej začína aj centrum Prigradice s obchodmi a reštauráciami. Z apartmánov sú krásne výhľady na šíre more. Kúpanie je možné aj hneď pod domom zo skál (30 od domu). Najbližšia reštaurácia je vzdialená 50 m od domu, obchod 200 m od domu.

apartmány Melisa

apartmány Melisa
Sumartin - ostrov Brač

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmány Melisa sa nachádzajú v pokojnej časti letoviska Sumartin. Ku krásnej okruhliakovej pláži Sveti Rok s pozvoľným vstupom do mora je to od domu 350 m. Dostupná je tiež nudistická pláž (500 m). Reštaurácia je vzdialená 1,2 km, obchod s potravinami 1,5 km.

apartmány Menula

apartmány Menula
Stará Novalja - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Dom Menula s nadštandardne priestrannými apartmánmi a terasami sa nachádza v letovisku Stará Novalja, len 70 m od malej okruhliakovej pláže, ku ktorej vedie od domu chodníček. Pri ceste na pláž sa prechádza cez miestnu komunikáciu a prechádza sa okolo iného domu majiteľov. Na piesočnú pláž Planjka s pozvoľným vstupom do mora je to 1,3 km. Môžete navštíviť taktiež pláž Jadra na konci Starej Novalje. Apartmány A2+A3 (1. poschodie) a A4+A5 (2. poschodie) majú spoločnú terasu oddelenú zástenou. V prípade pobytu skupiny rodín, ktoré sa poznajú, je možné zástenu odstrániť a nechať terasu spojenú.

apartmány Meri

apartmány Meri
Južné zátoky - ostrov Hvar

3-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne možno uplatniť zľavu max. na 2 deti); Nový apartmánový dom Meri sa nachádza v romantickej zátoke na južnom pobreží ostrova Hvar, hneď pri krásnej okruhliakovej pláži (10 m). Jedná sa o nové apartmány na veľmi tichom mieste! Príchod k domu - 4,5 km po makadamové ceste (serpentíny). V rovnakej zátoke sa nachádzajú aj domy Jih 13 a Plaža. Najbližšia reštaurácia je vzdialená 20 m (na prízemí domu Plaža). Dom zatiaľ nie je omietnutý. Apartmány sú však už dokončené a plne funkčné. Dodávka s ovocím a zeleninou prichádza do zátoky každý druhý deň. Najbližší obchod je v obci Bogomolje (5 km) - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 19.30 nie+sviatky: zatvorené

apartmány Mia

apartmány Mia
Primošten

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Mia sa nachádza v starom meste Primošten na malebnom polostrove. Okruhliaková pláž a skalnaté pobrežie sú 30 m od domu.

apartmány Michael

apartmány Michael
Pisak

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Michael sa nachádzajú v letovisku Pisak na Omišskej riviére, 160 m od krásnej piesočnato-okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Obchod je 300 m a reštaurácia 350 m od domu. V dome sú 4 apartmány, z ktorých momentálne ponúkame na ubytovanie dva.

apartmány Milica

apartmány Milica
Pag-Vodice - ostrov Pag

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Milica sa nachádza v pokojnom letovisku Pag - Vodice, len 110 m od krásnej piesočnato-okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Druhá piesočnato-okruhliaková pláž je vzdialená 140 m. Ďalšia pláž je 250 m od domu. Ku všetkým plážam vedú pešie chodníky a schody. Najbližšia reštaurácia a obchod sú v meste Pag (1,1 km).

apartmány Milna 10

apartmány Milna 10
Milna - ostrov Hvar

Štúdiá: 1 dieťa do 12 rokov na prístelke ako 3. osoba v štúdiu zdarma (len do max. kapacity štúdia); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (pri obsadení štúdia 1 dospelou osobou a 2 deťmi); Apartmány: 1 dieťa do 3 rokov v apartmáne zdarma (len po predchádzajúcej dohode); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne možno uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Milna 10 sa nachádzajú v kúzelnom letovisku Milna, 250 m od krásnej okruhliakovej pláže Mala Milna s pozvoľným vstupom do mora. Priamo pri tejto pláži sa nachádza malé štýlové bistro. V Milne môžete využívať tiež FKK pláže (350 m od domu). Obchod je 300 m od domu. Pobrežná promenáda v Milne ponúka niekoľko vynikajúcich reštaurácií ponúkajúcich miestne špeciality aj výborné hvarskej červené víno. Odporúčame reštaurácii Moli Onte. Milna je ideálnym miestom pre toho, kto vyhľadáva krásne prírodné pláže a zároveň privíta blízkosť šarmantného historického mesta Hvar - z Milny je to do Hvaru len 5 km.

apartmány Mirjana

apartmány Mirjana
Stará Novalja - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Mirjana leží 370 m od peknej okruhliakovej pláže, kde sa nachádza i reštaurácia. Pri dome je pekný altánok s posedením, neďaleko grilu. Na piesočnú pláž Planjka je to 480 m. Obe tieto pláže majú pozvoľný vstup do mora. Môžete navštíviť taktiež pláž Jadra na konci Starej Novalje.

apartmány Mirta

apartmány Mirta
Severné zátoky - ostrov Hvar

1 dieťa do 3 rokov zdarma (navyše nad kapacitu apartmánu); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmánový dom Mirta pre 8 osôb sa prenajíma ako celok a leží hneď nad morom na severnom pobreží ostrova Hvar. Kúpanie je možné buď z prírodných skalnatých pláží pod domom (20 m), alebo na menšej okruhliakovej pláži vzdialenej 160 m od domu. Na opaľovanie môžete využiť betónové móla pod domom alebo terasu s lehátkami a krásnym výhľadom na more. Východiskovým bodom do tejto zátoky je vnútrozemská obec Gdinj. Posledný úsek príchodu k domu v dĺžke 6 km je po makadamovej ceste. V susednej zátoke 1000 m od apartmánov Mirta (pri dome Maslina) nájdete vynikajúcu reštauráciu s rybími i mäsovými špecialitami. Najbližší obchod je v obci Gdinj (13 km) - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 nie+sviatky: zatvorené

apartmány Murko

apartmány Murko
Drvenik

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmánový dom Murko sa nachádza len 100 m od krásnej okruhliakovej pláže lemovanej borovicami v zátoke Gornja Vala v Drveniku. Na tejto pláži je k dispozícii aj sprcha. Najbližšia reštaurácia je 50 m od domu, centrum mesta je vzdialené asi 200 m.

apartmány Nada

apartmány Nada
Gradac

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/izbe je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Nada sa nachádzajú 150 m od okruhliakovej pláže, na okraji Gradacu. Dom je vhodný pre nudistov - pekná okruhliaková FKK pláž lemovaná borovicami je 300 m od domu. Obchod a reštaurácie do 100 m od domu.

apartmány Nadalina

apartmány Nadalina
Punat - ostrov Krk

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Nadalina sa nachádza v kľudnej časti letoviska Punat. Piesčito-okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora a tobogán sú od domu vzdialené 150 m. Reštaurácia je 200 m od domu, obchod 1 km. Do centra Punatu je to 1,5 km (môžete sa zviesť vláčikom po promenáde).

apartmány Naranča

apartmány Naranča
Sukošan

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne / štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Dom Naranča s nadštandardne priestrannými apartmánmi sa nachádza na okraji letoviska Sukošan. Kúpanie je možné 100 m od domu z pekne upravenej vydláždenej promenády, okolo ktorej sú pri vstupe od mora okruhliaky a vstup do vody je pozvoľný (viď foto 6/18). Okruhliaková pláž Dječji raj (Detský raj) s atrakciami pre deti a možnosťou zapožičania ležadiel je vzdialená 320 m od domu. Aj na tejto pláži je pozvoľný vstup do mora. Najbližšia reštaurácia je 200 m od domu. Centrum Sukošanu s obchodmi a reštauráciami je vzdialené 700 m.

apartmány Natalija

apartmány Natalija
Sv. Marko - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Natalija sa nachádza v malej osade Sveti Marko, 160 m od peknej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. V osade Bošana vzdialenej 2,7 km sa nachádza bistro (v dome Lana). Najbližší obchod je od domu Natalija 6 km (smerom k mestu Pag). Centrum Pagu s reštauráciami a ďalšími obchodmi je vzdialené 7,5 km.

apartmány Natascha

apartmány Natascha
Makarska

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Štýlový kamenný dom stojí hneď pri morskom pobreží na polostrove Sveti Petar v letovisku Makarska - možnosť kúpania z betónového móla pred domom. Krásna prírodná pláž z drobných okruhliakov s pozvoľným vstupom do vody je od domu 320 m. Ideálne ubytovanie pre toho, kto má čln. Náš názor: luxusné ubytovanie priamo pri mori za prijateľnú cenu!

apartmány Neda

apartmány Neda
Pag-Vodice - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (len po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Neda sa nachádza v pokojnom letovisku Pag - Vodice, len 90 m od krásnej piesočnato-okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Druhá piesočnato-okruhliaková pláž je vzdialená 120 m. Ďalšia pláž je 230 m od domu. Ku všetkým plážam vedú pešie chodníky a schody. Najbližšia reštaurácia a obchod sú v meste Pag (1,1 km).

apartmány Nektarina

apartmány Nektarina
Zátoky - polostrov Pelješac

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Nektarina sa nachádza v zátoke Kabli, len 40 m od malej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Túto pláž môžu využívať len klienti ubytovaní v dome Nektarina. Na pláži je klientom k dispozícii i sprcha. Majitelia majú pri dome figovník a záhradku so zeleninou (paradajky, uhorky, baklažány a pod.), ktoré môžu klienti počas svojho pobytu konzumovať. V prípade pobytu skupiny rodín či priateľov je možné apartmány A1 a A2 prepojiť (viď foto 11/11). Ak sa klienti apartmánov A1 a A2 nepoznajú, zostávajú tieto dvere zamknuté. V pokojnej zátoke Kabli je len niekoľko domov pozdĺž pobrežia. Dom Nektarina sa nachádza vedľa domu Kapari. Reštaurácia je v letovisku Brijesta (4 km) a obchod vo vnútrozemskej obci Janjina (9 km). Apartmány Nektarina odporúčame pre strávenie pokojnej dovolenky ďaleko od rušných turistických letovísk.

apartmány Nevenica

apartmány Nevenica
Vodice

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. ma 2 deti). Atraktívny dom Nevenica upúta už na prvý pohľad svojou jasne žltou fasádou a upraveným živým plotom. Apartmány Nevenica susedia s domami Dario a Vita. Ležia v časti Vodíc zvanej Blata. Pekná okruhliaková pláž Plava plaža, ocenená modrou vlajkou za čistotu a upravenosť, je od domu vzdialená 170 m a má pozvoľný vstup do mora. Centrum Vodíc je vzdialené 400 m od domu. Najbližší obchod a reštaurácie nájdete 100 m od domu.

apartmány Nevenka

apartmány Nevenka
Povljana - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Nevenka sa nachádza v meste Povljana, pri príjazdovej ceste, ktorá vedie k okruhliakovej pláži Mali Dubrovnik (je 200 m od domu). Oproti domu je stánok s čerstvým pečivom. Obchod a reštaurácie sú vzdialené 100 m.

apartmány Nikola

apartmány Nikola
Gradac

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmány Nikola sa nachádzajú v letovisku Gradac 130 m od peknej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Dostupná je tiež FKK pláž v západnej časti Gradacu.

apartmány Nina

apartmány Nina
Podgora

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmánový dom Nina sa nachádza nad magistrálou v severnej časti Podgory, mimo husto zastavaných častí letoviska. Ponúkame apartmány v pravej polovici domu. K pláži môžete ísť buď priamo po ceste - tak je to od domu 260 m, alebo čiastočne po chodníku okolo cesty, potom podchodom pod cestou a následne opäť po chodníku - takto je to od domu 370 m. Ide o krásnu pláž z drobných okruhliakov s pozvoľným vstupom do mora. Pri pláži je aj najbližšia reštaurácia. Obchod, lekáreň a ďalšie turistické služby nájdete v centre letoviska Podgora, približne 1 km od domu Nina.

apartmány Noa

apartmány Noa
Drage

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Noa s peknou záhradou s olivovníkmi sa nachádzajú v pokojnej dedinke Drage na Zadarskej riviére, v blízkosti hneď niekoľkých oklruhliakových pláží – všetky s pozvoľným vstupom do mora, vhodné pre deti. Najkrajšou plážou je okruhliaková pláž Porat vzdialená od domu 280 m. V blízkosti prístavu sú ďalšie dve pláže (210 m a 280 m od domu). 600 m od domu je aj FKK pláž. V dosahu do 300 m od domu je niekoľko reštaurácií. Obchod je vzdialený 900 m.

apartmány Nuša

apartmány Nuša
Živogošće - Mala Duba

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Nuša stojí na pokojnom mieste, 110 m od peknej pláže z drobných okruhliakov. Pekná okruhliaková FKK pláž je vzdialená 350 m. Reštaurácia a stánok so zmrzlinou je v Penzióne Mala Duba 230 m od domu (otvára sa cca v polovici júna). Obchod je vzdialený 1 km - v časti Živogošće-Porat.

apartmány Oaza I

apartmány Oaza I
Južné zátoky - ostrov Hvar

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Novo postavený apartmánový dom Oaza I sa nachádza v tichej zátoke na južnom pobreží ostrova Hvar a ponúka ubytovanie v štýle robinzonáda. Dom stojí hneď pri morskom pobreží - vstup do mora je možný z betónového móla hneď pri dome. K dispozícii je pri dome tiež sprcha. 50 m od domu je krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora. 100 m od domu je ďalšia pekná okruhliaková pláž. Apartmány Oaza I (A1+A3) sa nachádzajú v rovnakom dome ako apartmány Oaza II (A2+A4). V týchto apartmánoch si užijete maximálne súkromie - pláže v tejto zátoke využívajú iba hostia apartmánov Oaza I a Oaza II. Výnimočne krásne miesto, skvelé šnorchlovanie! Príchod k domu - 4 km po makadamové ceste (serpentíny). Najbližší obchod je v obci Gdinj (5 km) - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 nie+sviatky: zatvorené

apartmány Oaza II

apartmány Oaza II
Južné zátoky - ostrov Hvar

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Oaza II sa nachádza v tichej zátoke na južnom pobreží ostrova Hvar a ponúka ubytovanie v štýle robinzonáda. Dom stojí hneď pri morskom pobreží - vstup do mora je možný z betónového móla hneď pri dome. K dispozícii je pri dome tiež sprcha. 50 m od domu je krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora. 100 m od domu je ďalšia pekná okruhliaková pláž. Apartmány Oaza II (A2+A4) sa nachádzajú v rovnakom dome ako apartmány Oaza I (A1+A3). V týchto apartmánoch si užijete maximálne súkromie - pláže v tejto zátoke využívajú iba hostia apartmánov Oaza I a Oaza II. Výnimočne krásne miesto, skvelé šnorchlovanie! Príchod k domu - 4 km po makadamové ceste (serpentíny). Najbližší obchod je v obci Gdinj (5 km) - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 nie+sviatky: zatvorené

apartmány Ocean

apartmány Ocean
Bol - ostrov Brač

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Ocean sa nachádzajú v živom letovisku Bol, 300 m od pláže. Reštaurácia je 200 m od domu, obchod 700 m. Svetoznáma okruhliaková pláž Zlatni rat je od domu vzdialená približne 1,5 km. Orientačná cena celodenného parkovania na najbližších parkoviskách pri pláži Zlatni rat je 50 HRK a 70 HRK (cena v r. 2018). Pri Zlatnom rate sa nachádza aj piesočnato-okruhliaková FKK pláž Paklina.

apartmány Odorčić

apartmány Odorčić
Potočnica - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Dom je 150 m od piesočnej pláže (jemný piesok), ktorá sa nachádza v malebnej zátoke. Väčšia časť cesty k pláži je po schodoch. V zátoke je tiež skalnaté pobrežie a veľmi priezračná voda - ideálne miesto na šnorchlovanie. Z terás apartmánov je krásny pohľad na more a ostrovy Lošinj a Cres na obzore. Možnosť využívať reštaurácii penziónu McAdam (400 m). Najbližší obchod je v Novalji (10 km).

apartmány Oleander

apartmány Oleander
Južné zátoky - ostrov Hvar

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Oleander sa nachádzajú v romantickej zátoke na južnom pobreží ostrova Hvar, len 10 m od krásnej pláže z bielych okruhliakov. Kiosk so základnými potravinami je v inej zátoke 2,6 km od domu, o ďalších 100 m ďalej je reštaurácia. Dovolenku v týchto apartmánoch odporúčame všetkým, ktorí si chcú oddýchnuť na pokojnom mieste ďaleko od rušných turistických letovísk. Subtropický ráz dodávajú zátoke oleandre, olivovníky a ďalšie stredomorské rastliny. Krásna okruhliaková pláž má pozvoľný vstup do mora a je ideálna pre rodiny s deťmi. V rovnakej zátoke sa nachádza aj dom Dekapoto. Apartmán A1 na prízemí leží len pár krokov od pláže. V roku 2018 dokončený apartmán A4 ponúka štýlové priestranné ubytovanie mezonetového typu. Všetky apartmány majú terasy s krásnym výhľadom na more. Východiskovým bodom do tejto zátoky je vnútrozemská obec Gdinj. Posledný úsek príchodu k domu v dĺžke 1,6 km je po makadamovej ceste. Najbližší obchod je v obci Gdinj (3,5 km) - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+sviatky: zatvorené

apartmány Olga

apartmány Olga
Baška - ostrov Krk

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 10 % na pobyty v termínoch do 30.6. a od 1.9.2018!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Dom Olga sa nachádza v pokojnej časti letoviska Baška, 130 m od piesčito-okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Obchod a reštaurácie sú vzdialené do 200 m od domu.

apartmány Olja

apartmány Olja
Živogošće - Blato

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmánový dom Olja sa nachádza 250 m od krásnej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Centrum letoviska a obchod sú vzdialené 50 m, reštaurácia 150 m od domu.

apartmány Orebić 11

apartmány Orebić 11
Orebić - polostrov Pelješac

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (navyše nad kapacitu apartmánu/štúdia); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmány sa nachádzajú priamo v meste Orebić, v dvoch objektoch, z ktorých jeden z nich je zrekonštruovaný kamenný dom. Oba domy stoja 30 m od krásnej okruhliakovej pláže. Známa piesočná pláž Trstenica s pozvoľným vstupom do mora je od domu vzdialená 200 m. Obchod je 200 m od domu.

apartmány Orebić 12

apartmány Orebić 12
Orebić - polostrov Pelješac

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmány Orebić 12 sa nachádzajú v centre letoviska Orebić pri ceste. Obchody aj reštaurácie sú ľahko dostupné pešo. Najbližšia okruhliaková pláž je 210 m od domu.

apartmány Orel

apartmány Orel
Pisak

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Orel sa nachádzajú v pokojnom letovisku Pisak na Omišskej riviére, hneď nad krásnou piesočnato-okruhliakovou plážou s pozvoľným vstupom do mora. V dome sú 2 apartmány so samostatnými vchodmi. Apartmán A1 na 1. poschodí je od pláže vzdialený 50 m, apartmán A2 na 2. poschodí 70 m. Medzi apartmánmi A1 a A2 je 35 schodov. Obchod s potravinami a reštaurácia v centre Pisaku sú od domu vzdialené do 60 m. Dom je vhodný aj pre rodiny, ktoré sa poznajú.

apartmány Orhideja

apartmány Orhideja
Drvenik

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Orhideja sa nachádzajú v letovisku Drvenik v časti Gornja Vala. Pekná okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora, lemovaná borovicami, je od domu vzdialená len 60 m. Najbližšia reštaurácia je 250 m od domu a obchod 150 m. Apartmány Orhideja sa nachádzajú vedľa domu Leut. V tej istej budove ako apartmány Orhideja je aj apartmán Zen.

apartmány Orijan

apartmány Orijan
Novigrad - Istria

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Orijan sa nachádza na kraji historického mesta Novigrad, vo veľmi pokojnej časti. Pekná okruhliaková pláž s borovicovým lesom sa nachádza 400 m od domu. Časť pláže je betónová s možnosťou vstupu pre invalidov. Pozdĺž pláže vedie promenáda. Pri pláži je reštaurácia, detské ihrisko, tenisové kurty, toalety. Do centra Novigradu, kde sa nachádza obchod a ďalšie reštaurácie je to 1,1 km. Dostupná je tiež FKK pláž a pláž pre psov.

apartmány Pag 11

apartmány Pag 11
Pag-mesto - ostrov Pag

1 dieťa do 5 rokov zdarma; 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Pag 11 sa nachádza na pokojnom mieste v meste Pag. Piesočnato-okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je od domu vzdialená 260 m. Za domom je dvor so zeleňou, detskými hojdačkami, šmýkačkou a trampolínou. Obchod s potravinami je od domu 200 m.

apartmány Palma

apartmány Palma
Severné zátoky - ostrov Hvar

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Chcete na dovolenke bývať ako v rozprávke? V dome Palma sa vám to môže splniť! Tento štýlový kamenný dom stojí len 40 m od krásnej okruhliakovej pláže v malebnej zátoke na severnom pobreží ostrova Hvar, 10 km od vnútrozemskej obce Gdinj. Majiteľka si na vybavenie a dekoráciách apartmánov dala skutočne záležať. Ide o výnimočné ubytovanie na výnimočnom mieste. Vynikajúca reštaurácia s mäsovými i rybími špecialitami sa nachádza hneď pri náprotivnom dome Maslina (50 m). Na pláži je k dispozícii kamenný domček s barom a WC. Najbližší obchod je v obci Gdinj (10,4 km) - otvorené: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+sviatky: zatvorené Príchod k domu - 5 km po makadamové ceste.

apartmány Paško

apartmány Paško
Primošten

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Paško sa nachádza priamo na malebnom polostrove v historickej časti Primoštenu, okruhliaková pláž a skalnaté pobrežie sú len 30 m od domu.

apartmány Pechar

apartmány Pechar
Pag-Bošana - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Dom Pechar sa nachádza na romantickom mieste, 90 m od piesočnato-okruhliakovej pláže orientovanej do pokojného Pažského zálivu (na pláž vedú schody). V dome sa prenajíma jediný apartmán, v inej časti domu bývajú majitelia. 180 m od domu sa nachádza bistro (v dome Lana). Najbližší obchod je od domu Pechar 3 km (smerom k mestu Pag). Centrum Pagu s reštauráciami a ďalšími obchodmi je vzdialené 4,5 km.

apartmány Pelegrino

apartmány Pelegrino
Stomorska - ostrov Šolta

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmánový dom Pelegrino sa nachádza 70 m od pobrežia z plochých kameňov, medzi ktorými sú miestami vysypanej okrúhle kamienky. Pekná okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je od domu vzdialená 350 m. Centrum letoviska s obchodmi a reštauráciami je vzdialené 450 m.

apartmány Petra

apartmány Petra
Stará Novalja - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Blaženka sa nachádza 80 m od malých piesočnatookruhliakových pláží s betónovými mólami. Prístup k plážam je cez miestnu komunikáciu. Tá končí po 2 km morom na konci Starej Novalji. Ďalej vedie k týmto plážam pre dom vlastná priechodná ulička. Obchod je od domu vzdialený 500 m. V letovisku Stará Novalja môžete navštíviť aj piesočnú pláž Planjka (2,2 km) alebo okruhliakovú pláž Jadra.

apartmány Pinija

apartmány Pinija
Bol - ostrov Brač

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Pinija sa nachádzajú 40 m od apartmánov Ocean, v najobľúbenejšom letovisku na ostrove Brač – v Bole. Najbližšia okruhliaková pláž je 260 m od domu, vstup do mora je pozvoľný. Po promenáde vedúcej borovicovým lesíkom prídete na ďalšiu okruhliakovú pláž, kde je možné si prenajať ležadlá alebo vyskúšať vodné športy. Svetoznáma okruhliaková pláž Zlatni rat je od domu vzdialená 1,5 km. Celodenné parkovné pri pláži Zlatni rat je 50 HRK a 70 HRK (cena r. 2018). Pri Zlatnom rate sa nachádza aj piesočnato-okruhliaková FKK pláž Paklina. Reštaurácia je od apartmánu Pinija 190 m, obchod 700 m.

apartmány Plaža

apartmány Plaža
Južné zátoky - ostrov Hvar

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Plaža sa nachádza v romantickej zátoke na južnom pobreží ostrova Hvar, hneď pri krásnej okruhliakovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Pekné ubytovanie na veľmi pokojnom mieste s maximálnym súkromím. V prízemí domu prevádzkuje majiteľ reštauráciu. Príchod k domu - 4,5 km po makadamovej ceste (serpentíny). V rovnakej zátoke sa nachádzajú aj domy Jih 13 a Meri. Dodávka s ovocím a zeleninou prichádza do zátoky každý druhý deň. Najbližší obchod je v obci Bogomolje (5 km) - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 19.30 nie+sviatky: zatvorené

apartmány Postira 12

apartmány Postira 12
Postira - ostrov Brač

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Priestranné apartmány Postira 12 sa nachádzajú 320 m od krásnej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Na pláži si možno zapožičať ležadlá a slnečníky. Pri pláži je aj bufet s občerstvením. Obchod s potravinami a reštaurácia sú vzdialené 360 m od domu. Do centra Postiry je to 1 km.

apartmány Primorska

apartmány Primorska
Neum - Bosna a Hercegovina

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Primorska sa nachádza v prvej rade domov hneď pri mori v letovisku Neum - Bosna a Hercegovina. 20 m pred domom sú betónové móla vysypaná drobnými kamienkami, so schodíkmi do vody. Medzi domom a morom nie je žiadna cesta. Obchod je 50 m od domu. K pobytu v Neumu potrebujete cestovný pas alebo občiansky preukaz.

apartmány Primošten 12

apartmány Primošten 12
Primošten

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom sa nachádza v zátoke Porat na východnom okraji mesta, 30 m od morského pobrežia. Centrum Primoštenu s obchodmi a reštauráciami je vzdialené 400 m. Smerom do centra je pekná okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora - od domu je vzdialená 250 m. Opačným smerom (von z mesta) sú ďalšie krásne málo navštevované okruhliakové pláže (570 m od domu ). Ešte ďalej von z mesta je ďalšia okruhliaková pláž June (850 m).

apartmány Primošten 15

apartmány Primošten 15
Primošten

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 štúdiu je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom sa nachádza v západnej časti mesta Primošten, 60 m nad magistrálou. Ku krásnej okruhliakovej pláži v zátoke Vela Raduča je to od domu 400 m. Vstup do mora je u tejto pláže pozvoľný, pláž je lemovaná vysokými borovicami. K moru a k pláži je nutné prejsť cez magistrálu a ďalej chodníkom v lesíku. Kúpanie je možné aj z prírodných skalísk pod magistrálou, 160 m od domu.

apartmány Primošten 16

apartmány Primošten 16
Primošten

0-12 rokov zľava 50 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom sa nachádza v zátoke Porat na východnom okraji mesta, 20 m od morského pobrežia. Centrum Primoštenu s obchodmi a reštauráciami je vzdialené 500 m. Smerom do centra je pekná okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora - od domu je vzdialená 350 m. Opačným smerom (von z mesta) sú ďalšie krásne málo navštevované okruhliakové pláže (470 m od domu). Ešte ďalej von z mesta je ďalšia okruhliaková pláž June (750 m).

apartmány Primošten 20

apartmány Primošten 20
Primošten

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Primošten 20 sa nachádza priamo na malebnom polostrove v historickej časti Primoštenu, nad skalnatým pobrežím v západnej časti. Pláž z drobných okruhliakov je 90 m od domu. Možnosť kúpania zo skalnatého pobrežia 30 m od domu. Obchod sa nachádza 300 m od domu.

apartmány Primošten 21

apartmány Primošten 21
Primošten

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Primošten 21 sa nachádza priamo na malebnom polostrove v historickej časti Primoštenu. Kamienková pláž je 60 m od domu. Možnosť kúpania zo skalnatého pobrežia 40 m od domu.

apartmány Primošten 22

apartmány Primošten 22
Primošten

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Primošten 22 sa nachádza priamo na malebnom polostrove v historickej časti Primoštenu. Pláž z drobných kamienkov je 80 m od domu. Možnosť kúpania zo skalnatého pobrežia 50 m od domu.

apartmány Primošten 23

apartmány Primošten 23
Primošten

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Primošten 23 sa nachádza priamo na malebnom polostrove v historickej časti Primoštenu. Pláž z drobných kamienkov je 80 m od domu. Možnosť kúpania aj zo skalnatého pobrežia.

apartmány Promajna 11

apartmány Promajna 11
Promajna

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmány Promajna 11 sa nachádzajú v prvom rade domov od mora, v pokojnej časti letoviska Promajna. Krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je len 50 m od domu. Je lemovaná vysokými borovicami poskytujúcimi príjemný tieň. Na pláži sú sprchy. Obchod je 100 m od domu. FKK pláž je vzdialená 200 m.

apartmány Promenada

apartmány Promenada
Podgora

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty v termínoch do 30.6. a od 1.9. 2018 pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmány Promenada sa nachádzajú v živom letovisku Podgora na Makarskej riviére. Dom leží v centre Podgory priamo na promenáde lemovanej palmami. Krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 170 m. Obchod je 50 m od domu. Odporúčame úplne nové apartmány A1 a A2.

apartmány Puntinak

apartmány Puntinak
Sumartin - ostrov Brač

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 50 Kč/deň (v 1 apartmáne možno uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Puntinak obložený bračským mramorom leží v pokojnej časti Puntinak v letovisku Selca - Sumartin, len 70 m od morského pobrežia s betónovými plošinami a schodíkmi do vody. Toto miesto je ideálne pre šnorchlovanie. Krásne okruhiakové pláže s pozvoľným vstupom do mora sú od domu vzdialené 300 m. Asi 500 m od domu je pláž s prístupom do mora prispôsobenom osobám na invalidnom vozíčku. Do obchodu v centre Sumartinu a k trajektu je to 2,3 km. Reštaurácia je vzdialená 280 m. Asi 3 km od domu sú tenisové kurty (v obci Selca). Priamo u majiteľa je možné objednať si raňajky, večere či polpenziu. Môžete tiež vyskúšať rôzne domáce špeciality, majiteľ klientom rád vyjde v ústrety. Spoločné priestory ako jedáleň s terasou s výhľadom na more a letná kuchynka predurčujú apartmány Puntinak k obľube predovšetkým medzi skupinami priateľov, ktorí chcú tráviť čas na dovolenke spoločne nielen na pláži, ale aj v mieste ubytovania.

apartmány Racek

apartmány Racek
Maslinica - ostrov Šolta

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmán Racek sa nachádza na pokojnom mieste v málo známom letovisku Maslinica. Čarovná okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je len 60 m od domu. Reštaurácia je vzdialená 380 m, obchod 560 m. Pekné ubytovanie blízko pláže!

apartmány Renata

apartmány Renata
Baška - ostrov Krk

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Dom sa nachádza v pokojnej časti letoviska Baška, 210 m od piesčito-okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Obchod a reštaurácie sú vzdialené 200 m od domu.

apartmány Ribar

apartmány Ribar
Južné zátoky - ostrov Hvar

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Samostatne stojaci kamenný dom Ribar s jediným apartmánom sa nachádza v pokojnej zátoke s dvomi krásnymi okruhliakovými plážami na južnej strane ostrova Hvar. Apartmán Ribar leží len 20 m od jednej z týchto pláží, vstup do mora je pozvoľný. Apartmán Ribar bol novo vybudovaný pre sezónu 2017 v dalmátskom štýle. Disponuje peknou terasou s čiastočným výhľadom na more (cez stromy) a kamenným grilom. Hosťom je k dispozícii celý dom, majitelia prichádzajú do apartmánu len v deň príchodu/odchodu klientov. Toto ubytovanie odporúčame všetkým, ktorí preferujú súkromie a ocenia štýlové zariadenie domu. Spolu s domom Ribar sa v tejto zátoke nachádzajú aj apartmány Agava a Iggy. Na mieste je k dispozícii tradičná dalmátska reštaurácia a malý kiosk so základnými potravinami. Východiskovým bodom do tejto zátoky je vnútrozemská obec Gdinj (4 km). V Gdinji sa nachádza ďalší obchod - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+sviatky: zatvorené

apartmány Roko

apartmány Roko
Omiš - Duće

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom sa nachádza v letovisku Duće, 1 km od centra Omišu. Pekná piesočnatá pláž je 150 m od domu - pre príchod na pláž je možné využiť podchod. Obchod a reštaurácie sú od domu vzdialené 150 m. Dom je tiež vhodný pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.

apartmány Roza

apartmány Roza
Mandre - ostrov Pag

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 8 % na pobyty v termínoch 24.6.-26.8.2018 pri objednaní do 31.1.2018!

1 dieťa do 3 rokov zdarma; 3–12 rokov zľava 4 €/deň v apartmánoch A2, A6, A8 (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); 3–12 rokov zľava 2 €/deň v apartmánoch A7, A9, A10 (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmány Roza (skôr Silvano) leží v letovisku Mandre. Jedná sa o dve budovy - apartmány v dolnej budove leží len 20 m od kamienkovej pláže. Apartmány v hornej budove sú od pláže len 40 m. Najbližšia reštaurácia 400 m od domu, obchod 550 m od domu. Výhoda týchto apartmánov: Dom má termíny nedeľa - nedeľa, takže sa vyhnete dopravným zápcham na diaľnici.

apartmány Rubin

apartmány Rubin
Pokrivenik - ostrov Hvar

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 10 % na všetky pobyty pri objednaní do 31.3.2018!


1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmány Rubin sa nachádza v Pokriveniku na severnom pobreží ostrova Hvar. Dom Rubin je situovaný hneď pri morskom pobreží s malou kamienkovou plážou (30 m od domu). Kúpanie je možné aj z prírodných plochých kameňov či betónových mol. Na okruhliakovú pláž na konci zálivu Vás majiteľ zavezie tam aj späť motorovým člnom, trvá to len 5 minút. Pri hoteli Timun (člnom cez zátoku) je malý kiosk s potravinami. Najbližší obchod je v obci Zastražišće (4,7 km) - otvorený: po-so: 8.00 - 12.00 a 18.00 - 20.00 nie+sviatky: zatvorené Pekáreň (Zastražišće) - otvorená denne: 6.00 - 10.00

apartmány Ruža

apartmány Ruža
Pokrivenik - ostrov Hvar

Last minute Chorvátsko:
ZĽAVA 10 % na všetky pobytyv apartmáne Ruža pri objednaní do 31.3.2018!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Ruža susedí s domom Rubin, stojí tiež hneď pri morskom pobreží s malou kamienkovou plážou (20 m od domu). Kúpanie hneď u apartmánov je možné z prírodných plochých kameňov či betónových mól. Na kamienkovú pláž na konci zálivu Pokrivenik vozí majiteľ hosťov motorovým člnom, trvá to len 5 minút. Pri hoteli Timun (člnom cez zátoku) je malý kiosk s potravinami. Najbližší obchod je v obci Zastražišće (4,7 km) - otvorený: po-so: 8.00 - 12.00 a 18.00 - 20.00 nie+sviatky: zatvorené Pekáreň (Zastražišće) - otvorená denne: 6.00 - 10.00

apartmány Ružmarin-I

apartmány Ružmarin-I
Vela Stiniva - ostrov Hvar

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Ružmarin-I sa nachádzajú len 30 m od krásnej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora, v čarovnej zátoke Vela Stiniva na severnom pobreží ostrova Hvar. Reštaurácia je pri dome Lavanda vzdialenom 30 m. Denne jazdí do zátoky dodávka s ovocím a zeleninou. Najbližší obchod je v obci Zastražišće (4,1 km) - otvorený: po-so: 8.00 - 12.00 a 18.00 - 20.00 nie+sviatky: zatvorené Pekáreň (Zastražišće) - otvorená denne: 6.00 - 10.00

apartmány Ružmarin-II

apartmány Ružmarin-II
Vela Stiniva - ostrov Hvar

1 dieťa do 2 rokov zdarma (navyše nad kapacitu apartmánu); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom leží 20 m od krásnej okruhliakovej pláže. Reštaurácia je pri dome Lavanda vzdialenom 30 m. Denne jazdí do zátoky dodávka s ovocím a zeleninou. Najbližší obchod je v obci Zastražišće (4,1 km) - otvorený: po-so: 8.00 - 12.00 a 18.00 - 20.00 nie+sviatky: zatvorené Pekáreň (Zastražišće) - otvorená denne: 6.00 - 10.00

apartmány Ružmarin-III

apartmány Ružmarin-III
Vela Stiniva - ostrov Hvar

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmán Ružmarin-III sa nachádza len 30 m od krásnej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora, v čarovnej zátoke Vela Stiniva na severnom pobreží ostrova Hvar. Reštaurácia je pri dome Lavanda vzdialenom 30 m. Denne jazdí do zátoky dodávka s ovocím a zeleninou. Apartmán K1 (pre 6-10 osôb) je ideálny pre 2-3 rodiny, ktoré sa poznajú. Najbližší obchod je v obci Zastražišće (4,1 km) - otvorený: po-so: 8.00 - 12.00 a 18.00 - 20.00 nie+sviatky: zatvorené Pekáreň (Zastražišće) - otvorená denne: 6.00 - 10.00

apartmány Sepić

apartmány Sepić
Mikulina Luka - os. Korčula

1 dieťa do 3 rokov zdarma (len po predchádzajúcom dohovore). 0-12 rokov zľava 50 Kč/deň (v 1 apartmáne možno uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Sepić sa nachádzajú 80 m od krásnej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Tichá zátoka Mikulina Luka je ideálne miesto pre pokojnú dovolenku! Veľmi priaznivé ceny ubytovania!

apartmány Sidrana

apartmány Sidrana
Stomorska - ostrov Šolta

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmán Sidrana s výnimočným výhľadom na more stojí hneď pri morskom pobreží, v centre romantického letoviska Stomorska. Kúpať sa môžete hneď pri dome (betónové mólo a prírodné skalnaté pobrežie). Krásna okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je od domu 410 m. V prízemí domu je umiestnená reštaurácia (v prevádzke denne do 02.00 hod.). Obchod je vzdialený 520 m.

apartmány Simba

apartmány Simba
Južné zátoky - ostrov Hvar

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Simba sa nachádzajú v romantickej zátoke na južnom pobreží ostrova Hvar. Dom leží priamo na krásnej okruhliakovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Farebné oleandre pred domom poskytujú príjemný tieň. Vďaka odľahlej polohe zátoky od rušných letovísk je miesto ideálne na strávenie odpočinkovej dovolenky. Kiosk so základnými potravinami nájdete v inej zátoke 3,25 km od domu, o ďalších 100 m ďalej je reštaurácia. V tej istej zátoke ako apartmány Simba sa nachádzajú takisto domy Dekapoto a Oleander. Ubytovanie v apartmánoch Simba odporúčame všetkým, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku priamo na pláži. Jednoduchšie vybavenie apartmánov kompenzujú krásne výhľady na more. Z terás apartmánov v prízemí sa vychádza priamo na pláž. Rodičia môžu odpočívať v tieni oleandrov, alebo sa opaľovať na slnečnej terase na poschodí a pritom mať pod dohľadom deti hrajúce sa na pláži. Východiskovým bodom do tejto zátoky je vnútrozemská obec Gdinj. Posledný úsek príjazdu k domu dlhý 2,25 km je po makadamovej ceste. Najbližší obchod je v obci Gdinj (3,5 km) - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+sviatky: zatvorené

apartmány Slobodan

apartmány Slobodan
Sukošan

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Novo postavený dom Slobodan s priestrannými a bohato vybavenými apartmánmi stojí len 20 m od morského pobrežia v juhovýchodnej časti Sukošanu. Pred domom je pláž vysypaná kamienkovou drťou. Pre ľahší vstup do vody sú v mori vybudované chodníčky s vyzbieranými kameňmi. Vstup do mora je pozvoľný. Táto pláž nie je vhodná pre najmenšie deti. Odporúčame topánky do vody. Pláž Dječji raj (Detský raj) je 550 m od domu. Na tejto pláži nájdete bary, požičovňu lehátok a atrakcie pre deti. Centrum Sukošanu s obchodmi a reštauráciami je vzdialené 1 km.

apartmány Smilje

apartmány Smilje
Privlaka

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 31.12.2017!

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Dom Smilje s novými vkusne a bohato vybavenými apartmánmi sa nachádza v pokojnej okrajovej časti Privlaky, 130 m od prekrásnej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Pláže v týchto miestach patria k tým najkrajším v Chorvátsku a sú ideálne pre deti. Najbližší obchod a reštaurácie sú 400 m od domu. 100 m od domu je malé detské ihrisko so šmýkačkou.

apartmány Soline 11

apartmány Soline 11
Soline - Ostrov Dugi Otok

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/izbe je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Soline 11 sa nachádza 240 m od okruhliakovej pláže v Soline na ostrove Dugi otok. Odporúčame však navštevovať exoticky krásnu piesočnú pláž Sakarun, vzdialenú od domu 2,2 km (autom). Najbližší obchod a pizzeria sú od domu do 100 m.

apartmány Soža

apartmány Soža
Primošten

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Soža sa nachádza priamo na malebnom polostrove v historickej časti Primoštenu. Pláž z drobných okruhliakov je len 40 m od domu. Možnosť kúpania zo skalnatého pobrežia 20 m od domu.

apartmány Stella

apartmány Stella
Podgora - Čaklje

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Stella susedí s domom Ana. Nachádza sa v pokojnom mieste letoviska Podgora - Čaklje. K okruhliakovej pláži je to 40 schodov a potom 80 m (celkom 110 m). Obchod je vzdialený 140 m, reštaurácia 150 m. Pešo sa dostanete aj na FKK pláže (vo východnej časti letoviska). Do centra mesta Podgora jazdí z Čaklje vláčik.

apartmány Stolac

apartmány Stolac
Lopar - ostrov Rab

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Stolac sa nachádza v pokojnej časti letoviska Lopar, mimo centrum turistickej osady San Marino. Najbližšia pláž je piesočná FKK pláž Stolac (10-15 minút pešo - 500 m možno ísť autom a ďalších 200 m pešo). Dostupné sú aj ďalšie piesočné pláže - Livačina, Kaštelina alebo preslávená Rajska plaža, vzdialená 900 m. Dom je teda veľmi vhodný pre priaznivcov nudizmu a pre každého, kto chce preskúmať krásne piesočné pláže a prírodu polostrova Lopar - najmä pešo či na bicykli.

apartmány Suzana

apartmány Suzana
Mandre - ostrov Pag

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Suzana leží v letovisku Mandre, v prvom rade domov od mora. Pekná kamienková pláž je vzdialená len 50 m. Najbližšia reštaurácia je 840 m od domu, obchod je vzdialený 1300 m. Dom Suzana je 300 m od domu Katarina.

apartmány Šime

apartmány Šime
Biograd na Moru

1 dieťa do 2 rokov zdarma; 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmány Judita sa nachádzajú v areáli rekreačných domčekov, oddelených od mesta a od pláží borovicovým lesom. 430 m od domu je kamienková pláž Soline s pozvoľným vstupom do mora. Do historického centra Biogradu je to 700 m.

apartmány Tanja

apartmány Tanja
Stará Novalja - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0–12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmány Tanja v letovisku Stará Novalja sa nachádzajú len 60 m od menšej piesočnato-okruhliakovej pláže, ku ktorej vedie od domu chodníček. Táto pláž leží v hlbokom zálive, takže more tu je veľmi pokojné, ideálne pre kúpanie malých detí. Známa piesočnatá pláž Planjka je 250 m od domu. Môžete navštíviť aj pláž Jadra na konci Starej Novalje.

apartmány Teo

apartmány Teo
Ivan Dolac - ostrov Hvar

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Teo sa nachádzajú v dvoch oddelených domoch stojacich blízko seba. Pekná pláž z drobných okruhliakov a pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 350 m. Asi 1 km od domov je piesočnato-okruhliaková FKK pláž. Obchod je 150 m od domu, reštaurácia 300 m.

apartmány Tia

apartmány Tia
Postira - ostrov Brač

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Tia sa nachádza 110 m od krásnej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Na pláži si možno zapožičať ležadlá a slnečníky. Pri pláži je aj bufet s občerstvením. Obchod s potravinami je vzdialený 600 m, reštaurácia 680 m. Do centra Postiry je to 1,4 km. Apartmány Tia sa nachádzajú v rovnakom dome ako apartmány Postira 11. Piesočná pláž Lovrečina s veľmi pozvoľným vstupom do mora je od domu vzdialená 3,1 km. Je ideálna aj pre najmenšie deti a možno k nej dôjsť autom.

apartmány Tina

apartmány Tina
Živogošće - Porat

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Tina sa nachádzajú v Porate, najsevernejšej časti obľúbeného letoviska Živogošće. Najbližšia okruhliaková pláž je od domu vzdialená 100 m. Pláž má pozvoľný vstup do mora a je preto vhodná pre rodiny s malými deťmi. Pozdĺž pobrežia v letovisku nájdete aj mnoho ďalších okruhliakových pláží. V Porate je takisto obchod a niekoľko reštaurácií i barov (150 m od domu).

apartmány Tonka

apartmány Tonka
Podgora - Čaklje

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne možno uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Tonka sa nachádzajú na začiatku letoviska Čaklje, hneď na pobrežnej promenáde, len 20 m od krásnej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Obchod a reštaurácia sú 200 m od domu. Pešo sa dostanete aj na FKK pláže (v juhovýchodnej časti Čaklje). Do centra mesta Podgora jazdí z Čaklje vláčik.

apartmány Trstenica

apartmány Trstenica
Orebić - polostrov Pelješac

1 dieťa do 3 rokov zdarma (len po predchádzajúcom dohovore v štúdiách A2, A3, A4 a iba do max. kapacity štúdií); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Dom Trstenica sa nachádza na kraji mesta Orebić, 140 m od krásnej piesočnatej pláže Trstenica. Pred domom je pekná záhrada s bujnou vegetáciou. Obchod a reštaurácie sú 200 m od domu.

apartmány Ursić

apartmány Ursić
Brela

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom sa nachádza 100 m od krásnej pláže z drobných kamienkov, lemovanej borovicami, v časti Brela-Jakiruša, ktorá je od centra Brely vzdialená cca 3 km. Na pláž vedú schody. Reštaurácia je od domu Ursić vzdialená 20 m, obchod 1 km a lekári 4 km. Pekné FKK pláže sú dostupné autom.

apartmány Vanesa

apartmány Vanesa
Orebić - polostrov Pelješac

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Vanesa sa nachádzajú v centre Orebića nad upravenou pobrežnou promenádou, neďaleko trajektového prístavu. Najbližšia okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 140 m. Obchod je 320 m od domu, reštaurácia 300 m. V dome Vanesa ponúkame ubytovanie v 3 apartmánoch na 2. poschodí. Všetky majú balkón s krásnym výhľadom na more. Klienti môžu v prízemí využívať spoločnú kuchynku s grilom a vonkajšie posedenie.

apartmány Vesna

apartmány Vesna
Brela

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom sa nachádza 100 m od krásnej pláže z drobných okruhliakov, lemovanej borovicami, v časti Brela - Jakiruša, ktorá je od centra Brely vzdialená cca 3 km. Na pláž vedú schody. Obchod sa nachádza 500 m od domu a reštaurácia 50 m od domu. Na pláži pod domom sú k dispozícii sprchy. Pekné FKK pláže sú dostupné autom.

apartmány Vilc

apartmány Vilc
Sv. Marko - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmán Vilc sa nachádza v odľahlej časti osady Sveti Marko, 300 m od peknej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Apartmán je vhodný pre milovníkov samoty, ponúka dovolenku v štýle robinzonáda. Majitelia býva v samostatnom objekte hneď vedľa domu s apartmánom. Najbližší obchod a reštaurácie sú v meste Pag vzdialenom 10 km.

apartmány Vita

apartmány Vita
Vodice

1 dieťa do 3 let zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmánový dom Vita s peknou záhradou leží v letovisku Vodice, v časti Blata. Kamienková pláž Plava plaža, ocenená modrou vlajkou za čistotu a upravenosť, je od domu vzdialená 150 m a má pozvoľný vstup do mora. Do centra Vodíc je to 400 m, reštaurácia a obchod s potravinami sú 100 metrov od domu. Dom je vhodný aj pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.

apartmány Vlado

apartmány Vlado
Pag-Vodice - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (nad kapacitu apartmánu); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Vlado leží v pokojnom letovisku Pag - Vodice, 190 m od piesočnato-okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Krásna piesočnato-okruhliaková pláž na 6. a 7. fotografii je 8 minút chôdze od domu (cca 600 m). Na 8. fotografii je vyznačený chodník k tejto pláži.

apartmány Vlaho I

apartmány Vlaho I
Južné zátoky - ostrov Hvar

1 dieťa do 2 rokov zdarma; 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Samostatne stojaci dom s jedným apartmánom pre 8-11 osôb sa nachádza hneď pri morskom pobreží v tichej zátoke na južnom pobreží ostrova Hvar. Vstup do mora je možný z betónového móla len 20 m od domu - k dispozícii je tu rebrík. Malá okruhliaková plážička s pozvoľným vstupom do mora je 60 m od domu. Kiosk so základnými potravinami je v inej zátoke 2,1 km od domu, o ďalších 100 m ďalej je reštaurácia. Ubytovanie v apartmánoch Vlaho I odporúčame na strávenie odpočinkovej dovolenky na pokojnom mieste. V zátoke nájdete len niekoľko domov - v susedstve sa nachádzajú apartmánové domy Vlaho II a Chelsea. Východiskovým bodom do tejto zátoky je vnútrozemská obec Gdinj (4 km). V Gdinji sa nachádza obchod - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+sviatky: zatvorené

apartmány Vlaho II

apartmány Vlaho II
Južné zátoky - ostrov Hvar

1 dieťa do 2 rokov zdarma; 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Samostatne stojaci domček s jedným apartmánom pre 4-6 osôb leží v tichej zátoke na južnom pobreží ostrova Hvar, len 40 m od malej okruhliakovej plážičky s pozvoľným vstupom do mora. Kiosk so základnými potravinami je v inej zátoke 2,1 km od domu, o ďalších 100 m ďalej je reštaurácia. Ubytovanie v apartmánoch Vlaho II odporúčame na strávenie odpočinkovej dovolenky na pokojnom mieste. V susedstve sa nachádzajú aj ďalšie apartmánové domy - Vlaho I a Chelsea. Východiskovým bodom do tejto zátoky je vnútrozemská obec Gdinj (4 km). V Gdinji sa nachádza obchod - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+sviatky: zatvorené

apartmány Vlahović

apartmány Vlahović
Novalja - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom sa nachádza 280 m od mestskej pláže. Hostia využívajú pláž Babe na severozápadnom konci Novalji (1,4 km), piesočnú pláž Planjku (2,4 km) v Starej Novalji alebo piesočnato-okruhliakovú pláž Caska (4,6 km). Známa okruhliaková pláž Zrće s hudobnými klubmi a nočným životom je od domu vzdialená 5,3 km. Romantická piesočnato-okruhliaková pláž Čista plaža 8,5 km. Môžete navštíviť aj pláž Jadru na konci Starej Novalji (12,8 km).

apartmány Vrbnik 11

apartmány Vrbnik 11
Vrbnik - ostrov Krk

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Úplne novo postavený apartmánový dom Vrbnik 11 sa nachádza v pokojnom mieste, 300 m od centra Vrbniku. Apartmány sú vkusne a moderne vybavené. Kamienková pláž Zgribnica a reštaurácie sú 350 m od domu. Reštaurácia je 180 m od domu, obchod 500 m. Pekná okruhliaková pláž Kozica je vzdialená 900 m. V okolí Vrbniku sa nachádza niekoľko krásnych piesočnato-okruhliakových pláží, napr. Potovošće.

apartmány Vrbnik 12

apartmány Vrbnik 12
Vrbnik - ostrov Krk

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Dom Vrbnik 12 s jediným prenajímaným apartmánom sa nachádza na východnom konci Vrbnika, 1 km od kamienkovej pláže Zgribnica a 1,5 km od okruhliakovej pláže Kozica. Centrum Vrbniku s obchodom a reštauráciami je vzdialené 550 m. Prednosťou tohto apartmánu je prekrásny výhľad na celý Vrbnik, more a Velebit. Apartmán má samostatný vchod a je ideálny pre milovníkov samoty a romantiky. V okolí Vrbniku sa nachádza niekoľko krásnych piesočnato-okruhliakových pláží, napr. Potovošće.

apartmány Vrbnik 14

apartmány Vrbnik 14
Vrbnik - ostrov Krk

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 1 dieťa); Dom Vrbnik 14 s dvoma prenajímanými štúdii sa nachádza 200 m od kamienkovej pláže Zgribnica, kde je aj najbližšia reštaurácia. Centrum Vrbniku (obchody, reštaurácie, tržnica, kaviarne) je od domu 350 m. Pekná okruhliaková pláž Kozica je vzdialená 800 m. V okolí Vrbniku sa nachádza niekoľko krásnych písčitooblázkových pláží, napr. Potovošće.

apartmány Vuković

apartmány Vuković
Omiš - Duće

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Vuković leží v letovisku Duće, 280 m od peknej piesočnatej pláže - cez cestu. Na pláž sa môžete dostať aj podchodom, potom je to od domu 330 m. Do centra mesta Omiš je to 1,5 km.

apartmány Zarok

apartmány Zarok
Baška - ostrov Krk

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode a iba v apartmánoch); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu/izbe je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti) Novo postavený dom sa nachádza v tichej, okrajovej časti letoviska Baška. Krásna piesčito-okruhliaková pláž je 150 m od domu.

apartmány Zdenko

apartmány Zdenko
Južné zátoky - ostrov Hvar

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Zdenko sa nachádzajú v pokojnej zátoke na južnom pobreží ostrova Hvar. Kúpanie je možné na malej okruhliakovej plážičke len 20 m od domu. Využiť môžete aj opaľovacie betónové mólo so schodíkmi do mora. Vedľa domu je veľký gril a zastrešené posedenie na spoločnej priestrannej terase s krásnym výhľadom na more. Apartmány sú vybavené starším nábytkom, preto toto ubytovanie odporúčame len tým klientom, ktorí viac než moderný interiér ocenia krásne pohľady na azúrové more a pokojnú dovolenku ďaleko od turistického ruchu. Vedľa domu sa nachádza ihrisko na futbal a pétanque. Východiskovým bodom do tejto zátoky je vnútrozemská obec Gdinj (4 km). Príjazd k domu – 640 m po makadamovej ceste. V Gdinji sa nachádza obchod - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 20.00 ne+sviatky: zatvorené Najbližšia možnosť stravovania je v dalmátskej konobe v jednej zo susedných zátok (1,8 km od domu). V tej istej zátoke sa nachádza aj menší kiosk so základnými potravinami (1,7 km od domu).

apartmány Zela

apartmány Zela
Omiš - Duće

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom sa nachádza v letovisku Duče, vedľa domu Borovina. 100 m od domu je pekná piesočná pláž, dostupná cez cestu. Obchod a reštaurácia 30 m od domu, pizzeria 100 m od domu. Akcia: Ak si teraz zakúpite pobyt v dome Zela, dostanete od majiteľov večeri zdarma (1x za pobyt; večera z grilu)!

apartmány Žana

apartmány Žana
Severné zátoky - ostrov Hvar

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Žana sa nachádza v tichej zátoke na severnom pobreží ostrova Hvar, len 60 m od krásnej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. V prízemí domu je k dispozícii bar s občerstvením (nápoje, zmrzlina). Príchod k domu - 2,7 km po makadamové ceste (serpentíny). Najbližší obchod je v obci Bogomolje (5,5 km) - otvorený: po-so: 7.00 - 12.00 a 17.00 - 19.30 nie+sviatky: zatvorené

apartmány Žarko

apartmány Žarko
Brela

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne/štúdiu/izbe je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmány Žarko ležia 100 m od krásnej pláže z drobných okruhliakov v pokojnej časti letoviska Brela - Jakiruša. K pláži sa od apartmánov schádza po schodoch (67-113 schodov - podľa umiestnenia jednotlivých ubytovacích jednotiek v dome). Reštaurácie sú 200 m od domu (pri pláži). Do centra Brely je to od domu asi 3 km. Pekné FKK pláže sú dostupné autom. Apartmány Žarko sa nachádzajú v rovnakom dome ako apartmány Ivana (rôzni majitelia). Oba domy sú vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.

apartmány Željko

apartmány Željko
Baška - ostrov Krk

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcej dohode a iba v apartmánoch); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Úplne novo postavený apartmánový dom s priestrannými apartmánmi sa nachádza blízko centra letoviska Baška, 170 m od piesčito-okruhliakovej pláže.

apartmány Živko

apartmány Živko
Rovinj - Istria

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Apartmánový dom Živko obložený istrijským kameňom v najromantickejšom letovisku chorvátskeho pobrežia - v Rovinji. Dom sa nachádza v kľudnej časti na južnej strane Rovinje. Krásne kamienkové pláže obklopené borovicami sú od domu 650 m. Pláže sú dostupné pešo alebo sa dá prísť autom na neplatené parkovisko (400 m) a potom sa ide 250 m pešo borovicovým lesom. Reštaurácie a obchod sú 600 m od domu. Ubytovanie v Rovinji a na Istrii vôbec nebýva tak blízko pláží, ako napr. v Dalmácii. Naviac pláže na Istrii sú väčšinou betónové. Táto časť Rovinje má krásne okruhliakové pláže a podľa nášho názoru väčšia miera tolerancie vzdialenosti od pláže v prípade domu Živko za to stojí.

apartmány Živogošće 11

apartmány Živogošće 11
Živogošće - Blato

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Apartmánový dom sa nachádza 60 m od krásnej okruhliakovej pláže. V letovisku Živogošće - Blato nájdete obchod (300 m od domu), 3 reštaurácie (200 m od domu) aj stánky so suvenírmi pri pláži.

apartmány Žuta

apartmány Žuta
Mandre - ostrov Pag

0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Apartmánový dom Žuta leží v letovisku Mandre, 100 m od peknej kamienkovej pláže. Možnosť kúpania z betónovej terasy 70 m od domu. Najbližšia reštaurácia je vzdialená 630 m. Obchod je 780 m od domu.

hotel Centinera***

hotel Centinera***
Pula - Banjole - Istria

Zľavy na prístelke pre 3lôžkovú izbu - pre 3. lôžko: 1 dieťa do 6 rokov na prístelke - zdarma (s nárokom na polpenziu). Dieťa od 6 do 12 rokov na prístelke - zľava 50 %. Osoba staršia 12 rokov na prístelke - zľava 30 %. - Tieto zľavy sú z ceny už odpočítané a platí v prípade, že sú v izbe min. 2 dospelé osoby. Zľavy na prístelke pre 4lôžkovú izbu - pre 3. a 4. lôžko (platí aj pre rodinné izby): Dieťa do 6 rokov na prístelke - zdarma (s nárokom na polpenziu). Dieťa od 6 do 12 rokov na prístelke - zľava 50 %. Osoba staršia 12 rokov na prístelke - zľava 30 %. - Tieto zľavy sú z ceny už odpočítané a platí v prípade, že sú v izbe min. 2 dospelé osoby. Zľavy na pevnom lôžku: Dieťa do 12 rokov na pevnom lôžku - zľava 50 %. - Tieto zľavy sú z ceny už odpočítané a platí v prípade, že je v izbe 1 dospelá osoba (platí len pre izby A, B1 a B2). Príplatok za využitie izby 1 osobou je 30 % (platí len pre izby A). Hotelový komplex Centinera tvoria 3 samostatné pavilóny, nachádzajúce sa 20 m od peknej kamienkovej pláže, kde nájdete aj miesta v tieni. Celková kapacita hotela je cez 270 lôžok.

hotel Resnik**

hotel Resnik**
Kaštel Štafilić

Zľavy v štvorlôžkových bungalovoch - na 3. a 4 lôžko: - deti do 6 rokov zdarma (s nárokom na služby). - dieťa od 6 do 10 rokov - zľava 50 %. - dieťa od 10 do 15 rokov - zľava 30 %. - osoba staršia ako 15 rokov - zľava 20 %. Tieto zľavy platia v prípade, že sú v bungalove min. 2 dospelé osoby. Hotel Resnik** - dovolenka all inclusive! Zeleňou obklopený hotelový komplex Resnik** ponúka príjemné ubytovanie v izbách a bungalovoch vhodné pre rodiny s deťmi za veľmi priaznivé ceny. Hotel má vlastnú okruhliakovú pláž s pozvoľným vstupom do mora (50 - 100 m od hotela). Vybavenie hotela: Recepcia so zmenárňou, caffé bar na pláži, gril bar, klimatizovaná reštaurácia vo vnútri hotela aj s terasou s krásnym výhľadom na more. Užívajte si dobré jedlo a nápoje pri pohľade na trblietajúce sa more! V hoteli je aj bohatá ponuka športových a rekreačných aktivít a animačné programy. Nevýhodou hotela je blízkosť letiska Split (1 km), zároveň to však je aj atrakcia pre deti.

loď kategorie A

loď kategorie A
Cykloplavba 1: Kvarner

Dieťa do 10 rokov - zľava 50 %. Osoba staršia 10 rokov na 3. lôžku - zľava 30 %.

loď kategorie A

loď kategorie A
Cykloplavba 2: Dalmácia juh

Dieťa do 10 rokov - zľava 50 %. Osoba staršia 10 rokov na 3. lôžku - zľava 30 %.

loď kategorie A

loď kategorie A
3 Stredná Dalmácia

Dieťa do 10 rokov - zľava 50 %. Osoba staršia 10 rokov na 3. lôžku - zľava 30 %.

loď kategorie A

loď kategorie A
4 Severná Dalmácia

Dieťa do 10 rokov - zľava 50 %. Osoba staršia 10 rokov na 3. lôžku - zľava 30 %.

loď kategorie A

loď kategorie A
1 Kvarnerské pláže

Dieťa do 10 rokov - zľava 50 %. Osoba staršia 10 rokov na 3. lôžku - zľava 30 %.

loď kategorie A

loď kategorie A
5 Južná Dalmácia

Dieťa do 10 rokov - zľava 50 %. Osoba staršia 10 rokov na 3. lôžku - zľava 30 %.

loď kategorie A

loď kategorie A
2 Stredná a Južná Dalmácia

Dieťa do 10 rokov - zľava 50 %. Osoba staršia 10 rokov na 3. lôžku - zľava 30 %.

loď kategorie A

loď kategorie A
Cykloplavba 3: Dalmácia sever

Dieťa do 10 rokov - zľava 50 %. Osoba staršia 10 rokov na 3. lôžku - zľava 30 %.

loď kategorie A

loď kategorie A
Cykloplavba s turistikou

Dieťa do 10 rokov - zľava 50 %. Osoba staršia 10 rokov na 3. lôžku - zľava 30 %.

loď kategorie A+

loď kategorie A+
2 Stredná a Južná Dalmácia

Dieťa do 10 rokov - zľava 50 %. Osoba staršia 10 rokov na 3. lôžku - zľava 30 %.

loď kategorie A+

loď kategorie A+
5 Južná Dalmácia

Dieťa do 10 rokov - zľava 50 %. Osoba staršia 10 rokov na 3. lôžku - zľava 30 %.

loď kategorie A+

loď kategorie A+
1 Kvarnerské pláže

Dieťa do 10 rokov - zľava 50 %. Osoba staršia 10 rokov na 3. lôžku - zľava 30 %.

maják Sućuraj

maják Sućuraj
Sućuraj - ostrov Hvar

1 dieťa do 3 rokov zdarma (len po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti); Maják Sućuraj stojí na najvýchodnejšom cípe ostrova Hvar pri letovisku Sućuraj. Maják bol na tomto mieste postavený už v roku 1889 a z troch svetových strán ho obklopuje priezračné Jadranské more. Dnes je maják nádherne zrekonštruovaný a ponúka luxusné ubytovanie so všetkými výdobytkami modernej doby, pritom na výnimočnom mieste s maximálnym súkromím. Kúpanie je možné 20 m od majáku - z prírodných plochých kameňov a betónového móla. Centrum Sućuraja s obchodom a reštauráciami je od majáku vzdialené 700 m. K trajektu je to autom 1,8 km.

penzion Mala Duba

penzion Mala Duba
Živogošće - Mala Duba

Dieťa do 3 rokov zdarma (bez nároku na stravu a lôžko); Výhodné ceny pre deti do nedovršených 12 rokov na prístelke (vr. polpenzie). Zľavy aj pre osoby od 12 rokov na prístelke (vr. polpenzie). Novo zrekonštruovaný Penzión Mala Duba stojí hneď pri krásnej okruhliakovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Pláž je lemovaná vysokými borovicami poskytujúcimi príjemný tieň. FKK pláž je vzdialená 200 m. Medzi domom a plážou nie je žiadna cesta, pohyb detí je teda v tejto časti veľmi bezpečný. Ďalšia krásna okruhliaková pláž je vzdialená 1 km - pláž Velika Duba (dostupná autom aj pešo okolo mora).

penzion Moře

penzion Moře
Pag-mesto - ostrov Pag

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (v 1 apartmáne je možné uplatniť zľavu max. pre 2 deti); Penzión More v letovisku Pag ponúka ubytovanie v priestranných apartmánoch alebo v samostatných izbách s vlastným sociálnym zariadením. Piesočnato-okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je 90 m od domu. V dome je možnosť polpenzie.

vila Kamena

vila Kamena
Donji Humac - ostrov Brač

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore); 0-12 rokov zľava 2 €/deň (je možné uplatniť zľavu max. na 2 deti). Krásne zrekonštruovaný štýlový kamenný dom Kamena je vila v Chorvátsku na ostrove Brač s kapacitou pre 6-7 osôb. Nachádza sa vo vnútrozemskej dedinke Donji Humac. Jedná sa o vidiecke sídlo pôvodne zo 17. storočia, v ktorého areáli je bazén s protiprúdom, priestranná terasa 60 m² s ležadlami, slnečníkmi a záhradnou hojdačkou. V samostatne stojacom domčeku je umiestnená letná kuchyňa s veľkým grilom a posedením. Celý areál je obostavaný kamenným múrom. Tento typ ubytovania vás nadchne - budete tu mať maximálne súkromie a pokoj, ďaleko od ruchu prímorských letovísk. Ak milujete gastronómiu, oceníte navyše miestnu vychýrenú reštauráciu Kopačina, ktorá je 30 m od domu. Je otvorená celoročne a v ponuke sú predovšetkým domáce špeciality. Dom má ideálnu polohu pre cyklistické a turistické výlety po ostrove Brač. Majiteľ má pre hostí k dispozícii 2 horské bicykle. Najbližšia pláž je v letovisku Supetar (8,5 km)! Vila v Chorvátsku - to je úplne iný typ dovolenky!

 

Chorvátsko 2018 – lacná dovolenka pri mori

Ponúkame lacné dovolenky pri mori Ubytovanie Chorvátsko.

Najžiadanejšie domy nájdete na stránke Mandre – ostrov Pag.

Odporúčania pre dovolenku s deťmi pri mori nájdete na stránke Dovolenka v Chorvátsku s dětmi.

Výlety, príroda Chorvátska, história Chorvátska a ďalšie zaujímavosti o Chorvátsku sú na stránke Chorvátsko.