Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Ubytovanie Zátoky polostrova Pelješac

Ak hľadáte dovolenku na pokojnom mieste ďaleko od preľudnených letovísk, vyberte si ubytovanie v zátokách polostrova Pelješac. Ponúkame pekné súkromné apartmány v zátokách Luka Dubrava, Kabli a Brijesta. Apartmány sa nachádzajú priamo pri morskom pobreží alebo veľmi blízko mora.

Apartmány Pelješac - zátoky

apartmány Kapari

apartmány Kapari

Apartmány Kapari sa nachádzajú v malej zátoke Kabli na polostrove Pelješac. Dom stojí priamo pri morskom pobreží. Kúpanie je možné z betónového móla pred domom (vstup do mora po rebríku). Majitelia prenajímajú celé 1. poschodie domu ako jeden veľký apartmán pre 8 osôb. Apartmány Kapari odporúčame skupinám rodín a priateľov, ktorí chcú stráviť spoločnú dovolenku. Príďte si vychutnať idylický odpočinok priamo pri mori v pokojnej zátoke Kabli, ďaleko od rušných miest a preľudnených letovísk. Prenájom plastového člna (bez motora) za poplatok 10 €/deň. Miesto pre kotvenie vlastného člna zdarma. WIFI internet zdarma.
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (navyše nad kapacitu apartmánu)!

1 apartmán pre 8 osôb, 4 spálne.


apartmány Nektarina

apartmány Nektarina

Apartmánový dom Nektarina sa nachádza v zátoke Kabli, len 40 m od malej okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Túto pláž môžu využívať len klienti ubytovaní v dome Nektarina. Na pláži je klientom k dispozícii i sprcha. V pokojnej zátoke Kabli je len niekoľko domov pozdĺž pobrežia. Apartmány Nektarina odporúčame pre strávenie pokojnej dovolenky ďaleko od rušných turistických letovísk. Dom je vhodný pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. WIFI internet zdarma. Možnosť úväzu pre vlastný čln zdrarma.
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (navyše nad kapacitu apartmánu)!

1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 3-4 osoby, 1 spálňa.


apartmány Karaka

apartmány Karaka

Apartmány Karaka sa nachádzajú v prvom rade domov pri mori v pokojnej zátoke Luka Dubrava na polostrove Pelješac. Kúpanie je možné hneď pred domom na malej okruhliakovej plážičke s pozvoľným vstupom do mora. Ďalšia možnosť kúpania je na väčšej okruhliakovej pláži v zátoke. Aj tu je vstup do mora pozvoľný. Apartmány Karaka odporúčame pre strávenie odpočinkovej dovolenky na pokojnom mieste. Dom je ideálny pre skupiny priateľov alebo rodín, ktoré sa poznajú. Miesto pre kotvenie vlastného člna zdarma. WIFI internet zdarma.
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (navyše nad kapacitu apartmánu)!

1 apartmán pre 6-7 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 3-5 osôb, 1 spálňa,
1 apartmán pre 3-4 osoby, 1 spálňa.