Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Ubytovanie Lopar, ostrov Rab

  1. Rajska plaža, Lopar, ostrov Rab, ChorvatskoLetovisko Lopar
  2. Lopar - FKK písečná pláž Stolac, ostrov Rab, ChorvatskoVýlety Lopar
  3. Rab mapaPríchod Lopar

Rezervujte si ubytovanie v letovisku Lopar na ostrove Rab a prežite nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku v Chorvátsku. Ponúkané apartmány v letovisku Lopar sú blízko známej piesočnatej pláže Rajska plaža, obľúbenej najmä rodinami s malými deťmi. Ubytovanie nie je obmedzené na pobyty od soboty do soboty, sami si môžete zvoliť deň príchodu a odchodu!

Apartmány Lopar

apartmány Karla

apartmány Karla

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

Apartmánový dom sa nachádza v centre turistickej osady San Marino v letovisku Lopar, 250 m od piesočnej pláže Rajska plaža (jemný piesok). Pizzeria je 40 m od domu, obchod a reštaurácia 100 m. Pri dome je záhrada s detským hojdačkami, grilom a posedenie. Apartmány na prízemí sú vhodné aj pre hendikepované osoby na invalidnom vozíku. WIFI internet zdarma. Na polostrove Lopar nájdete tiež pláže FKK.

1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne,
2 apartmány pre 2-5 osôb, 1 spálňa,
1 apartmán pre 2-4 osoby, 1 spálňa,
1 apartmán pre 2-3 osoby, 1 spálňa.


apartmány Stolac

apartmány Stolac

Apartmánový dom Stolac sa nachádza v pokojnej časti letoviska Lopar, mimo centrum turistickej osady San Marino. Najbližšia pláž je piesočná FKK pláž Stolac (10-15 minút pešo - 500 m možno ísť autom a ďalších 200 m pešo). Dom je teda veľmi vhodný pre priaznivcov nudizmu. Dostupné sú aj ďalšie piesočné pláže - Livačina, Kaštelina alebo preslávená Rajska plaža.). Dom je teda veľmi vhodný pre priaznivcov nudizmu. Dostupné sú aj ďalšie piesočné pláže - Livačina, Kaštelina alebo preslávená Rajska plaža.

1 apartmán pre 2-4 osoby, 1 spálňa,
2 štúdiá pre 2-3 osoby.