Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Pag - mesto

Vyberte si apartmány Pag na obľúbenom chorvátskom ostrove Pag. Mesto Pag ponúka krásnu piesočnatú pláž s okruhliakmi a pozvoľným vstupom do mora a pekné historické centrum s reštauráciami s výhľadom na more. Apartmány Pag si môžete rezervovať online!

Ubytovanie Pag

apartmány Pag 11

apartmány Pag 11

Apartmánový dom Pag 11 sa nachádza na pokojnom mieste v meste Pag. Piesočnato-okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je od domu vzdialená 260 m. Za domom je dvor so zeleňou, detskými hojdačkami, šmýkačkou a trampolínou. Obchod s potravinami je od domu 200 m. V penzióne More, vzdialenom 100 m, je možnosť polpenzie: raňajky 4 €/osoba/deň, večera 10-12 €/osoba/deň (v období 5. 7. - 19. 8., mimo toto obdobie 9-10 €/osoba/deň). Možnosť ubytovania s malým psom za príplatok 5 €/deň. WIFI internet zdarma.
Jedno dieťa do 5 rokov zdarma!

1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne,
3 apartmány pre 2-3 osoby, 1 spálňa,
1 štúdio pre 2-3 osoby.


penzion Moře

penzion Moře

Penzión More v letovisku Pag ponúka ubytovanie v apartmánoch alebo v samostatných izbách s vlastným sociálnym zariadením. Piesočnato-okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je 100 m od domu. Možnosť objednať si priamo v penzióne raňajky a večere: raňajky 4 €/osoba/deň, večera 10-12 €/osoba/deň (v období 5. 7. - 19. 8., mimo toto obdobie 9-10 €/osoba/deň). Možnosť ubytovania s malým psom za príplatok 5 €/deň. WIFI internet zdarma.
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (nad kapacitu ubytovacie jednotky)!

3 apartmány pre 3-6 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 2-4 osoby, 1 spálňa,
4 izby pre 2 osoby,
1 izba pre 3 osoby,
1 izba pre 3-4 osoby.


apartmány Paro-Vidolin

apartmány Paro-Vidolin

Apartmánový dom Paro-Vidolin sa nachádza v meste Pag, len 60 m od piesočnato-okruhliakové pláže s pozvoľným vstupom do mora. Apartmán A1 je vhodný aj pre hendikepované osoby na invalidnom vozíku. WIFI internet zdarma. Ubytovanie je vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú.
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma!

1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 5-6 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 3-4 osoby, 1 spálňa.


apartmány Cvita

apartmány Cvita

Apartmánový dom Cvita leží v meste Pag, 300 m od pekné piesočnato-okruhliakovej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Apartmán A4 v prízemí je vhodný aj pre hendikepované osoby na invalidnom vozíku. WIFI internet zdarma. Možnosť ubytovania so psom zdarma.
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (nad kapacitu apartmánu)!

1 apartmán pre 4 osoby, 2 spálne,
2 apartmány pre 4-5 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne.


apartmány Borka

apartmány Borka

Apartmány Borka sa nachádzajú v okrajovej časti mesta Pag. Dom stojí v prvom rade domov od mora. Okruhliakovo-kamenitá pláž je vzdialená len 50 m. K pláži vedie od domu chodník a niekoľko schodov. Od hlavnej okruhliakovej pláže v meste Pag je dom vzdialený 450 m. Obchod sa nachádza 100 m od domu a reštaurácia 320 m. Prednosťou týchto apartmánov je nielen blízkosť pláže, ale takisto voľný priestor okolo domu, pekne upravená záhrada, hojdačky pre deti, domček s grilom a pri ňom príjemné posedenie. Ubytovanie je vhodné pre skupiny rodín, ktoré sa poznajú. WIFI internet zdarma.

1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 3-4 osoby, 1 spálňa,
1 apartmán pre 2-3 osoby, 1 spálňa.


apartmány Elvis

apartmány Elvis

Apartmány Elvis sa nachádzajú v pokojnej časti mesta Pag. Najbližšia okruhliaková pláž je 200 m od domu. Ďalšia pekná okruhliaková pláž je 260 m od domu vedľa hotela Plaža. Od hlavnej okruhliakovej pláže v meste Pag je dom vzdialený 450 m. Vstup do mora na týchto plážach je pozvoľný. Obchod je 100 m od domu. WIFI internet zdarma.
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (len po predchádzajúcej dohode)!

1 apartmán pre 4-5 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 4 osoby, 2 spálne,
1 apartmán pre 2-3 osoby, 1 spálňa.