Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Pokrivenik

Pokrivenik, jedna z najkrajších jadranských zátok, ponúka pekné apartmány a hotel Timun priamo pri mori. Ak si vyberiete ubytovanie v zátoke Pokrivenik, môžete sa tešiť na prekrásnu pláž z drobných okruhliakov zovretú medzi skaliskami a neuveriteľne modré more. V hoteli je polpenzia v cene, v apartmánoch ponúkame možnosť dokúpenia raňajok a večerí. 

Ubytovanie Pokrivenik

apartmány Rubin

apartmány Rubin

Apartmány Rubin sa nachádzajú v Pokriveniku na severnom pobreží ostrova Hvar. Dom Rubin je situovaný hneď pri morskom pobreží s malou kamienkovou plážou (30 m od domu). Kúpanie je možné aj z prírodných plochých kameňov či betónových mol. Na kamienkovú pláž na konci zálivu vás majiteľ zavezie tam aj späť motorovým člnom, trvá to len 5 minút. Možnosť stravovania v hoteli Timun. WIFI internet za poplatok.
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma!

2 apartmány pre 6-8 osôb, 2 spálne,
1 apartmán pre 4-7 osôb, 1 spálňa,
6 apartmánov pre 3-5 osôb, 1 spálňa,
2 štúdiá pre 2-3 osoby,
2 štúdiá pre 2 osoby.


apartmány Ruža

apartmány Ruža

Apartmánový dom Ruža susedí s domom Rubin, stojí tiež hneď pri morskom pobreží s malou kamienkovou plážou (20 m od domu). Kúpanie hneď u apartmánov je možné z prírodných plochých kameňov či betónových mol. Na kamienkovú pláž na konci zálivu Pokrivenik vozí majiteľ hosťov motorovým člnom, trvá to len 5 minút. Možnosť stravovania v hoteli Timun. WIFI internet za poplatok.
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (len po predchádzajúcom dohovore)!

1 apartmán pre 6-7 osôb, 3 spálne,
1 štúdio pre 2-3 osoby.


hotel Timun

hotel Timun

Timun je malý hotel v zátoke Pokrivenik na severnom pobreží ostrova Hvar. Nachádza sa 20 m od morského pobrežia, kde je možné kúpanie z prírodných kameňov či betónových mol. Na okruhliakovú pláž na konci zálivu vás majiteľ zavezie tam aj späť motorovým člnom, trvá to len 5 minút. Ubytovanie v izbách hotela je s polpenziou. WIFI internet za poplatok.
Dieťa do 8 rokov s nárokom na polpenziu zdarma (v izbe s 2 dospelými)!
Dieťa 8-12 rokov s nárokom na polpenziu zľava 50 % (v izbe s 2 dospelými)!

3 izby pre 4 osoby, balkón s výhľadom na more,
2 izby pre 3 osoby, balkón s výhľadom na more,
2 izby pre 3 osoby, balkón s výhľadom do zelene,
3 izby pre 2 osoby, balkón s výhľadom na more,
4 izby pre 2 osoby, balkón s výhľadom do zelene.


apartmány Cico

apartmány Cico

Apartmánový dom Cico sa nachádza v Pokriveniku na severnom pobreží ostrova Hvar. Dom je situovaný hneď pri morskom pobreží. Kúpanie z prírodných kameňov či betónových mól je možné 60 m od domu. Na okruhliakovú pláž na konci zálivu vás majiteľ zavezie tam aj späť motorovým člnom, trvá to len 5 minút. Možnosť stravovania v hoteli Timun, 20 m od apartmánov. WIFI internet za poplatok.
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (len po predchádzajúcom dohovore)!

1 apartmán pre 6-8 osôb, 3 spálne,
1 apartmán pre 4-7 osôb, 2 spálne
2 štúdiá pre 2 osoby,
1 štúdio pre 3 osoby,
3 štúdiá pre 4 osoby.