Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Ubytovanie Splitská riviéra

Split, druhé najväčšie mesto Chorvátska, je známe predovšetkým vďaka antickej pamiatke – Diokleciánovmu paláci, zapísanému na zozname UNESCO. Slávu tohto cisára pripomínajú slávnosti Dni Diokleciána, konané každoročne v Splite na konci augusta. Split však žije rôznymi festivalmi celé leto. Málokto si ho však spája s kúpaním v mori. Oblasť od Splitu do mestečka Podstrana je označovaná ako Splitská riviéra, na ktorej prevládajú okruhliakové pláže. Mnoho z nich je veľmi pekných a táto oblasť tak ponúka jedinečnú kombináciu svetovo preslávených pamiatok a zaujímavostí a oddychu pri mori. Ubytovanie Splitská riviéra - odporúčame ubytovanie v moderných apartmánoch v Podstrane blízko peknej okruhliakovej pláže. Ak chcete byť ešte viac v centre diania, vyskúšajte ubytovanie blízko okruhliakovej pláže Žnjan priamo v Splite. Medzi ďalšie atrakcie v Splite patrí morské akvárium (Akvarium Split) – najväčšie v celom Chorvátsku. K prechádzkam či behu sa dokonale hodí lesopark Marjan v západnej časti Splitu. Asi 10 km od Splitu sa na skalách týči stredoveký hrad Klis.

Prehľad ubytovania podľa vášho zadania: Splitská riviéra

apartmány Crystal

apartmány Crystal
Podstrana, Splitská riviéra

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

Luxusné, úplne nové apartmány sa nachádzajú 180 m od peknej kamienkovej pláže v Podstrane. Na pláž je možné sa bezpečne dostať podchodom. Hostia môžu zdarma využívať aj bazén (8 x 3,5 m) pri dome. Do 150 m od domu je bankomat, obchod, reštaurácia, pošta, lekáreň, ambulancia. WIFI internet zdarma.
1 dieťa do 3 rokov zdarma (po predchádzajúcom dohovore)!

4 apartmány pre 2-4 osoby, 1 spálňa.


apartmán Žnjan

apartmán Žnjan
Split, Splitská riviéra

Luxusný apartmán sa nachádza v úplne novo vybudovanom bytovom komplexe v tichej časti Splitu zvanej Žnjan. Pri dome je detské ihrisko s hojdačkami. Pekné kamienkové pláže s barmi a občerstvením sú od apartmánu vzdialené 300 m pešou cestou. Na pláž sa dá dôjsť aj autom - parkovanie pri pláži je zdarma. V blízkosti apartmánu sú obchody a reštaurácie (100 m). Historické centrum Splitu a Diokleciánov palác sú vzdialené cca 3 km. Do centra mesta jazdí MHD (bus č. 8) - zastávka je len 50 m od domu. WIFI internet zdarma.
Jedno dieťa do 3 rokov zdarma (navyše nad kapacitu apartmánu)!

1 apartmán pre 4 osoby, 2 spálne.