Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Ubytovanie Rab

Ostrov Rab leží uprostred Kvarnerského zálivu v severnej časti chorvátskeho Jadranu. Patrí medzi chorvátske ostrovy s najvyšším počtom hodín slnečného svitu. Pre svoje zdravé, bezprašné ovzdušie je často cieľom osôb s respiračnými ťažkosťami. Lesoparky Komrčar či Dundo pozývajú k ľahkej turistike, stretnúť sa tu môžete s danielmi, muflónmi i s exotickými jeleňmi Axis. Nás na Rabe očaril polostrov Lopar s rovnomenným letoviskom. V tejto časti ostrova Rab sa nachádzajú piesočné pláže s výnimočne jemným pieskom a veľmi pozvoľným vstupom do mora. Sú ideálne pre deti i neplavcov. Najznámejšia piesočná pláž Rajska plaža bola ocenená tzv. Modrou vlajkou za svoju čistotu a upravenosť. Vstup do vody je až nezvyčajne pozvoľný - aby ste sa dostali do miest, kde sa dá plávať, musíte ísť plytčinou až niekoľko sto metrov. Nie každému toto vyhovuje, ale na druhú stranu sa jedná o naozaj bezpečné kúpanie pre malé deti. Na polostrove Lopar sa nachádzajú aj ďalšie piesočné pláže, niektoré sú určené naturistom. Plytké dno okolo Loparu je dôvodom atraktívnej smaragdovo zelenej farby mora. Nevynechajte návštevu historického mesta Rab s krásnymi stavbami a upravenou mestskou promenádou. Ostrov Rab má s pevninou trajektové spojenie Stinica - Mišnjak (trajekt sa plaví len 15 minút). Viac na stránke Ostrov Rab. Ubytovanie Rab - odporúčame letovisko Lopar.

Prehľad ubytovania podľa vášho zadania: Ostrov Rab

apartmány Karla

apartmány Karla
Lopar, ostrov Rab

First minute Chorvátsko:
ZĽAVA 7 % na všetky pobyty pri objednaní do 15.12.2017!

Apartmánový dom sa nachádza v centre turistickej osady San Marino v letovisku Lopar, 250 m od piesočnej pláže Rajska plaža (jemný piesok). Pizzeria je 40 m od domu, obchod a reštaurácia 100 m. Pri dome je záhrada s detským hojdačkami, grilom a posedenie. Apartmány na prízemí sú vhodné aj pre hendikepované osoby na invalidnom vozíku. WIFI internet zdarma. Na polostrove Lopar nájdete tiež pláže FKK.

1 apartmán pre 4-6 osôb, 2 spálne,
2 apartmány pre 2-5 osôb, 1 spálňa,
1 apartmán pre 2-4 osoby, 1 spálňa,
1 apartmán pre 2-3 osoby, 1 spálňa.


apartmány Stolac

apartmány Stolac
Lopar, ostrov Rab

Apartmánový dom Stolac sa nachádza v pokojnej časti letoviska Lopar, mimo centrum turistickej osady San Marino. Najbližšia pláž je piesočná FKK pláž Stolac (10-15 minút pešo - 500 m možno ísť autom a ďalších 200 m pešo). Dom je teda veľmi vhodný pre priaznivcov nudizmu. Dostupné sú aj ďalšie piesočné pláže - Livačina, Kaštelina alebo preslávená Rajska plaža.). Dom je teda veľmi vhodný pre priaznivcov nudizmu. Dostupné sú aj ďalšie piesočné pláže - Livačina, Kaštelina alebo preslávená Rajska plaža.

1 apartmán pre 2-4 osoby, 1 spálňa,
2 štúdiá pre 2-3 osoby.


Letecké fotografie letovísk a apartmánov

Pozícia apartmánových domov v letovisku a ich vzdialenosť od pláže sú najviac viditeľné z leteckých fotografií. Tiež fotky chorvátskych pláží v dostatočnej veľkosti Vám napovedia, či sa jedná o miesto podľa Vášho želania. Nesmie sa však jednať o fotky typu "ilustratívne" či "vzorové". Naša cestovná kancelária používa pri prezentáciách letovísk a ubytovacích objektov vlastné fotografie a tieto umiestňujeme vždy len k letovisku alebo domu, kde boli zhotovené.

V prípade iných ubytovacích ponúk odporúčame overiť si, či uvádzané fotografie zobrazujú skutočne dané miesto a konkrétny apartmán, v ktorom budete bývať, prípadne si chýbajúce fotografie nechať zaslať. Často tiež chýba napr. fotografia okolia domu. Asi nikoho by nepotešilo, keby po príchode zistil, že dom stojí vedľa benzínovej pumpy alebo že je za domom skládka.